MotoCraft
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV545
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV545

Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV545

ProducentSKV ESEN
55,80 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT MASTER III MOVANO NV400 tył lewy / prawy ; RENAULT Master III Movano NV400 ; 8200735315 W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja.

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900

RENAULT MASTER III MOVANO NV400

tył lewy / prawy ; RENAULT Master III Movano NV400 ; 8200735315

W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja.

Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV545: pasuje do 107 wersji pojazdów marek Nissan, Opel, Renault.

  • OE INTERSTAR Furgon dCi 110
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 130 RWD
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 135
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 145 RWD
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 150
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 165
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 165 RWD
  • OE INTERSTAR Furgon dCi 180
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 130 RWD
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 145
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 145 RWD
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 165
  • OE INTERSTAR Platforma / podwozie dCi 165 RWD
  • OE NV400 Autobus dCi 100
  • OE NV400 Autobus dCi 110
  • OE NV400 Autobus dCi 125
  • OE NV400 Autobus dCi 135
  • OE NV400 Autobus dCi 145
  • OE NV400 Autobus dCi 150
  • OE NV400 Autobus dCi 160
  • OE NV400 Autobus dCi 170
  • OE NV400 Autobus dCi 180
  • OE NV400 Furgon dCi 100
  • OE NV400 Furgon dCi 110
  • OE NV400 Furgon dCi 125
  • OE NV400 Furgon dCi 130
  • OE NV400 Furgon dCi 130 RWD
  • OE NV400 Furgon dCi 135
  • OE NV400 Furgon dCi 135 RWD
  • OE NV400 Furgon dCi 145
  • OE NV400 Furgon dCi 145 RWD
  • OE NV400 Furgon dCi 150
  • OE NV400 Furgon dCi 150 RWD
  • OE NV400 Furgon dCi 165
  • OE NV400 Furgon dCi 165 RWD
  • OE NV400 Furgon dCi 170
  • OE NV400 Furgon dCi 180
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 100
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 110
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 125
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 125 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 130
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 130 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 135
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 135 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 145
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 145 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 150
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 150 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 165
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 165 RWD
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 170
  • OE NV400 Platforma / podwozie dCi 180
  • OE MOVANO B Autobus 2.3 CDTI FWD (JV)
  • OE MOVANO B Furgon 2.3 CDTI FWD (FV)
  • OE MOVANO B Furgon 2.3 CDTI RWD (FV)
  • OE MOVANO B Platforma / podwozie 2.3 CDTI FWD (EV, HV, UV)
  • OE MOVANO B Platforma / podwozie 2.3 CDTI RWD (EV, HV, UV)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 100 FWD (JV0A, JV0B, JV0G, JV0H)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 110 FWD (JV0R, JV0W)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 125 FWD (JV0C, JV0D, JV0H, JV0G, JV0J)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 135 FWD (JV0N, JV08)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 145 FWD (JV0F, JV0S, JV0T)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 150 FWD (JV0F, JV03)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 165 FWD (JV0P, JV0U)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 170 FWD (JV0L)
  • OE MASTER III Autobus 2.3 dCi 180 FWD (JV04)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 100 FWD (FV0A, FV0B, FV0G, FV0K, FV0H)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 100 RWD (FV0B, FV0H, FV0K)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 110 FWD (FV0R, FV0W, FV1A)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 125 FWD (FV0C, FV0D, FV0G, FV0H, FV0J, FV0K,...
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 125 RWD (FV0C, FV0D, FV0H, FV0J, FV0A, FV0K)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 130 FWD (FV0M, FV0Y, FV0J, FV02, FV03)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 130 RWD (FV01, FV10, FV11, FV12)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 135 FWD (FV0N, FV08, FV06, FV00, FV1S)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 135 RWD (FV0N)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 145 4x4 (FV0T)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 145 FWD (FV0E, FV0F, FV0H, FV02, FV0M, FV0S,...
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 145 RWD (FV0E, FV0F, FV0T, FV10, FV12, FV11)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 150 FWD (FV0F, FV03, FV09)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 150 RWD (FV0F)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 165 4x4 (FV0U, FV0P)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 165 FWD (FV0P, FV0U, FV11, FV12, FV1E)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 165 RWD (FV0P, FV0U, FV10, FV12, FV1E)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 170 FWD (FV0L)
  • OE MASTER III Furgon 2.3 dCi 180 FWD (FV04, FV07)
  • OE MASTER III Furgon Z.E. (FV1Z) (5AQ 604) 77KM/57kW
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 100 FWD (EV0A, EV0B, HV0A, HV0B, UV0A, UV0B,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 100 RWD (HV0B, UV0B)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 110 FWD (EV0R, EV0W, HV0R, HV0W, UV0R, UV0W)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 125 FWD (EV0C, EV0D, EV0J, HV0C, HV0D, HV0H,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 125 RWD (HV0C, HV0D, UV0C, UV0D, UV0H, UV0J,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 130 FWD (EV0Y, HV0Y, UV0M, UV0Y, UV03)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 130 RWD (HV01, HV10, HV11, HV12, UV01, UV10,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 135 FWD (EV0N, HV0N, UV0N, EV08, HV08, UV08)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 135 RWD (HV0N, UV0N)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 145 4x4 (UV0T)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 145 FWD (EV0E, EV0F, HV0E, HV0F, UV0E, UV0F,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 145 RWD (UV0F, UV0E, HV0E, HV0F, HV0T, HV10,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 150 FWD (EV0F, HV0F, UV0F, EV03, HV03, UV03)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 150 RWD (HV0F, UV0F)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 165 4x4 (UV0U, UV0P)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 165 FWD (EV0P, EV0U, EV11, EV12, HV0P, HV0U,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 165 RWD (HV0P, HV0U, HV10, HV12, UV0P, UV0U,...
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 170 FWD (EV0L, HV0L, UV0L)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie 2.3 dCi 180 FWD (EV04, HV04, UV04)
  • OE MASTER III Platforma / podwozie Z.E. (EV1Z, UV1Z) (5AQ 604) 77KM/57kW
06SKV545
FISPA 84.1132
FISPA 84.1132A2
GH GH-713931
GH GH-713966
HOFFER 8290631
MOTAQUIP LVAB978
NISSAN 47900-00Q0E
OPEL 093167732
OPEL 44 20 127
OPEL 93167732
RENAULT 82 00 735 315
RIDEX 412W0793
SIDAT 84.1132
SIDAT 84.1132A2
Stark SKWSS-0350793
VAUXHALL 044 20 127
VAUXHALL 093167732
VAUXHALL 44 20 127
VAUXHALL 93167732
A.B.S.31578
Alfa e-PartsAF08418
APECABS1289
ASAM AUTOMOTIVE99920
ATE24.0711-5252.3
ATOMTECWSS1S065
AUTLOGAS5189
AUTO-SPEED PARTS290SS01279
AUTO-SPEED PARTS290SS01286
AUTOTEAML41132
AUTOTEAML41132A2
BENDIX BrakingBSW1391
BLUE PRINTADBP710062
BOSCH0986594670
BRAXISAK0105
BREMI51464
CAUTEX769332
CSV electronic partsCSG1132
CSV electronic partsCSG1132C
DELPHISS21324-12B1
DELPHISS21355-12B1
DENCKERMANNB180110
DT Spare Parts6.61979
EFI AUTOMOTIVE302445
ELTA AUTOMOTIVEEA1319
ELTA AUTOMOTIVEXBS1319
ERA560754A
FARE SA22582
FASTFT80551
FEBI BILSTEIN172254
FISPA84.1132
FISPA84.1132A2
GAUSSGS2719
GEBE918081
GHGH-713966
GOOMAS-0405
GSP9A0716
HELLA6PU012679-911
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5921052
HOFFER8290631
HOFFER8290631E
INTERMOTOR61183
J&S AutomotiveVBS631
JPN75E9357-JPN
KAMOKA1060770
KAWE818010104
KRAFTVOLL GERMANY05090069
LEMARKLAB920
MAXGEAR20-0267
MEAT & DORIA90631
MEAT & DORIA90631E
Metalcaucho50591
METZGER09001202
MEYLE16-148990020
MOBILETRONAB-EU467
NISSAN47900-00Q0E
NK292252
NK293965
NTYHCA-RE-035
OPEL4420127
OSSCA36549
PAGID35529
PLYOMP769332
PREXApartsP701193
PROFIT5015-0220
QUINTON HAZELLXABS1245
RENAULT8200735315
RIDEX412W0793
SAMPA096.3709
StarkSKWSS-0350793
STCT450591
STELLOX06-65792-SX
SWAG33 10 1254
SWAG33101254
TEXTAR45037000
TOPRAN622 756
TOPRAN622 759
TOPRAN622756
TRICLO435416
TRWGBS2717
VAUXHALL04420127
VAUXHALL093167732
VAUXHALL93167732
VEMOV46-72-0160
WE PARTS411140673
WE PARTS411141202
WILMINK GROUPWG1749767
WILMINK GROUPWG2169400
WILMINK GROUPWG2245460
WILMINK GROUPWG2318594
ZEKKERTSE-6211
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii