MotoCraft
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV416
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV416
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV416 — zdjęcie 2
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV416 — zdjęcie 3
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV416 — zdjęcie 4

Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV416

ProducentSKV ESEN
49,90 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

ALFA ROMEO GT/156 Poprawność doboru części zamiennej sprawdzaj zawsze po numerze nadwozia VIN lub w katalogach producentów.

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900

ALFA ROMEO GT/156

Poprawność doboru części zamiennej sprawdzaj zawsze po numerze nadwozia VIN lub w katalogach producentów.

Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV416: pasuje do 31 wersji pojazdów marki Alfa Romeo.

  • 156 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)
  • 156 1.8 16V T.SPARK (932.A3100)
  • 156 1.9 JTD (932.A2B00, 932.A2C00)
  • 156 1.9 JTD (932.AXN00, 932.BXE00)
  • 156 1.9 JTD (932AXE00)
  • 156 1.9 JTD 16V (932AXE00)
  • 156 2.0 16V T.SPARK (932A21__)
  • 156 2.0 JTS (932AXA)
  • 156 2.4 JTD (932AXC)
  • 156 2.4 JTD (932AXF00)
  • 156 2.5 V6 24V (932A11_)
  • 156 3.2 GTA (932AXB)
  • 156 Sportwagon 1.6 16V T.SPARK (932A4)
  • 156 Sportwagon 1.6 16V T.SPARK. (932B4100)
  • 156 Sportwagon 1.8 16V T.SPARK (932B31__)
  • 156 Sportwagon 1.9 JTD (932B2B, 932B2C)
  • 156 Sportwagon 1.9 JTD (932BXE00)
  • 156 Sportwagon 1.9 JTD 16V (932BXE00)
  • 156 Sportwagon 2.0 16V T.SPARK (932B21__)
  • 156 Sportwagon 2.0 JTS (932BXA)
  • 156 Sportwagon 2.0 JTS (932BXD00, 932BXD01)
  • 156 Sportwagon 2.4 JTD (932.BXC00)
  • 156 Sportwagon 2.4 JTD (932BXF00)
  • 156 Sportwagon 2.5 V6 24V (932B1100)
  • 156 Sportwagon 3.2 GTA (932.BXB00)
  • GT 1.8 TS (937CXR1A)
  • GT 1.9 JTD (937CXN1B)
  • GT 1.9 JTD (937CXN1B, 937CXZ1B)
  • GT 2.0 JTS (937CXH11, 937CXH1A, 937CXT1A)
  • GT 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11)
  • GT 3.2 GTA (937CXP1B)
LANCIA 46823095
FISPA 84.521
FISPA 84.521A2
GH GH-711018
HOFFER 8290022
HOFFER 8290022E
FIAT 46823095
ALFA ROMEO 46823095
RIDEX 412W0221
SIDAT 84.521
SIDAT 84.521A2
Stark SKWSS-0350220
A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-1508
A.B.S.30609
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1508
Alfa e-PartsAF01882
ALFA ROMEO46823095
ATOMTECWSS1T071
AUTO-SPEED PARTS290SS00538
AUTOTEAML4521
BIRTH54458
BOSCH0265007488
BREMI51305
CSV electronic partsCSG9521C
CSV electronic partsCSG9521
DELPHISS20639
ELTA AUTOMOTIVEXBS448
ELTA AUTOMOTIVEEA0448
ERA560107
ERA560107A
ESEN SKV06SKV416
FISPA84.521A2
FISPA84.521
GEBE918801
GHGH-711018
GSP9A0763
HERTH+BUSS ELPARTS70660601
HOFFER8290022E
HOFFER8290022
INTERMOTOR60386
KAMOKA1060015
KAWE818015187
LEMARKLAB354
MEAT & DORIA90022
MEAT & DORIA90022E
METZGER0900652
MOBILETRONAB-EU386
MOTAQUIPLVAB682
Multiparts97-990609
NK291023
NTYHCA-AR-018
OSSCA30943
PATRONABS51033
QUINTON HAZELLXABS676
RIDEX412W0221
StarkSKWSS-0350220
VEMAVE54458
VEMOV24-72-0237
WE PARTS411140023
WE PARTS411141024
WILMINK GROUPWG1409569
WILMINK GROUPWG1495550
WILMINK GROUPWG2100826
WILMINK GROUPWG2151469
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii