MotoCraft
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV389
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV389

Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV389

ProducentSKV ESEN
54,51 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT GRAND SCENIC MEGANE II SCENIC II

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

RENAULT GRAND SCENIC MEGANE II SCENIC II

Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV389: pasuje do 64 wersji pojazdów marki Renault.

  • GRAND SCÉNIC II
  • GRAND SCÉNIC II 1.5 dCi (JM02, JM13)
  • GRAND SCÉNIC II 1.6
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM14)
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM15)
  • GRAND SCÉNIC II 2.0
  • GRAND SCÉNIC II 2.0 dCi (JM1K)
  • MEGANE II 1.4 16V
  • MEGANE II 1.4 16V (BM0B, CM0B)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM1E, CM1E)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM1F, CM1F)
  • MEGANE II 1.6 16V (BM0C, CM0C)
  • MEGANE II 1.6 Bifuel
  • MEGANE II 1.9 dCi
  • MEGANE II 1.9 dCi (BM0G, CM0G)
  • MEGANE II 2.0 16V (BM0U, CM0U)
  • MEGANE II 2.0 16V Turbo
  • MEGANE II 2.0 Renault Sport
  • MEGANE II 2.0 dCi (BM1K, CM1K)
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 1.6
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 1.9 dCi
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0 (EM0S)
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0 16V Turbo
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0 dCi
  • MEGANE II Kombi 1.4
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM02, KM13)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM16, KM1E)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM1F)
  • MEGANE II Kombi 1.6
  • MEGANE II Kombi 1.6 16V
  • MEGANE II Kombi 1.9 dCi
  • MEGANE II Kombi 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C)
  • MEGANE II Kombi 2.0
  • MEGANE II Kombi 2.0 dCi
  • MEGANE II sedan 1.4
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A)
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B)
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM1E)
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM1F)
  • MEGANE II sedan 1.6
  • MEGANE II sedan 1.9 dCi
  • MEGANE II sedan 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C)
  • MEGANE II sedan 1.9 dCi (LM14, LM1D)
  • MEGANE II sedan 2.0
  • MEGANE II sedan 2.0 dCi
  • SCÉNIC II
  • SCÉNIC II 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM02, JM13)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM0F)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM1E, JM16)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM1F)
  • SCÉNIC II 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B)
  • SCÉNIC II 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
  • SCÉNIC II 1.9 dCi (JM14)
  • SCÉNIC II 1.9 dCi (JM15)
  • SCÉNIC II 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V)
  • SCÉNIC II 2.0 16V Turbo (JM0W)
  • SCÉNIC II 2.0 dCi (JM1K)
RENAULT 8200043136
RENAULT 8200296571
RIDEX 412W0093
Stark SKWSS-0350092
WILMINK GROUP WG1807398
A.B.S.30320
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1530
ABAKUS120-03-088
ABAKUS12003088
ABECCZ1592ABE
Alfa e-PartsAF01909
APECABS1217
ASAM AUTOMOTIVE32063
ATE24.0711-5152.3
ATE24071151523
ATOMTECWSS1S015
AUTEX901315
AUTLOGAS4247
AUTOFREN SEINSADS0056
AUTOTEAML4664
AUTOTEAML4664A2
BBR Automotive001-10-25255
BBR Automotive0011025255
BENDIX058283B
BENDIX BrakingBSW1140
BOSCH0986594600
BREMI50277
CSV electronic partsCSG9664
CSV electronic partsCSG9664C
DAKAtec410182
DELPHISS20280
DENCKERMANNB180115
DODA1180050270
EFI AUTOMOTIVE302143
ELTA AUTOMOTIVEEA0159
ELTA AUTOMOTIVEXBS159
EPS1.960.052
EPS1960052
ERA560318A
ERT530055
ESEN SKV06SKV389
FACET21.0052
FACET210052
FAE78144
FEBI BILSTEIN102473
FISPA84.664
FISPA84.664A2
FISPA84664
FISPA84664A2
FTE9400227
FTEBZ3250S
GEBE917581
GHGH-713910
HC-Cargo182346
HELLA6PU012806-201
HELLA6PU012806201
HERTH+BUSS ELPARTS70660549
HITACHI131563
HOFFER8290189
HOFFER8290189E
INTERMOTOR60145
INTERMOTORAB1329
INTERMOTORALB116
INTERMOTORLAB197
IPD40-0310
IPD400310
JPN75E9548-JPN
KAWE818025211
KRAFTVOLL GERMANY05090063
KW460052
MAGNETI MARELLI172100073010
MAXGEAR20-0328
MAXGEAR200328
MDREPS-1960052
MDREPS1960052
MEAT & DORIA90189
MEAT & DORIA90189E
MEC-DIESEL900383DP
METZGER0900493
MEYLE16-148000015
MEYLE16148000015
MGACABS150
MOBILETRONAB-EU218
MOBILETRONABEU218
MOTAQUIPLVAB514
Multiparts97-990320
Multiparts97990320
NK293981
NTYHCA-RE-010
NTYHCARE010
OSSCA21485
PartsTecPTA560-0483
PEMEBLABNXBSW1140
PROFIT5015-0197
QUATTRO FRENIQF00T00377
QUATTRO FRENIQF61F00036
QUINTON HAZELLXABS577
RENAULT8200043136
RENAULT8200296571
RIDEX412W0093
SNRASB155.24
SNRASB15524
StarkSKWSS-0350092
StarkSKWSS0350092
STELLOX06-65465-SX
STELLOX0665465SX
SWAG60 10 2473
SWAG60102473
TEXTAR45023500
TOMEX BrakesTX50-85
TOMEX BrakesTX5085
TOPRAN622757
TRWGBS2046
VEMOV46-72-0046
VEMOV46720046
WE PARTS411140213
WE PARTS411141121
WILMINK GROUPWG1409690
WILMINK GROUPWG1495755
WILMINK GROUPWG1774086
WILMINK GROUPWG1807398
WILMINK GROUPWG1965520
WILMINK GROUPWG2240212
ZEKKERTSE-6270
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii