MotoCraft
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV371
Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV371

Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV371

ProducentSKV ESEN
72,31 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES C W204 Specyfikacja techniczna: strona zabudowy: z obu stron Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

MERCEDES C W204

Specyfikacja techniczna:

  • strona zabudowy: z obu stron

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Czujnik ABS tył lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV371: pasuje do 75 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • KLASA C C 180 CDI (204.000)
  • KLASA C C 180 CGI (204.031)
  • KLASA C C 180 CGI (204.049)
  • KLASA C C 180 Kompressor (204.044, 204.045)
  • KLASA C C 180 Kompressor (204.046)
  • KLASA C C 200 CDI (204.001)
  • KLASA C C 200 CDI (204.007, 204.006)
  • KLASA C C 200 CGI (204.048)
  • KLASA C C 200 Kompressor (204.041)
  • KLASA C C 220 CDI (204.002)
  • KLASA C C 220 CDI (204.008)
  • KLASA C C 220 CDI 4-matic (204.084)
  • KLASA C C 230 (204.052)
  • KLASA C C 230 4-matic (204.085)
  • KLASA C C 250 CDI (204.003)
  • KLASA C C 250 CDI 4-matic (204.082)
  • KLASA C C 250 CGI (204.047)
  • KLASA C C 280 (204.054)
  • KLASA C C 280 4-matic (204.081)
  • KLASA C C 300 (204.054)
  • KLASA C C 300 (204.055)
  • KLASA C C 300 4-matic (204.080)
  • KLASA C C 300 4-matic (204.081)
  • KLASA C C 300 CDI 4-matic (204.092)
  • KLASA C C 320 CDI (204.022)
  • KLASA C C 320 CDI 4-matic (204.089)
  • KLASA C C 350 (204.056)
  • KLASA C C 350 (204.057)
  • KLASA C C 350 4-matic (204.087)
  • KLASA C C 350 4-matic (204.088)
  • KLASA C C 350 CDI (204.022)
  • KLASA C C 350 CDI (204.023)
  • KLASA C C 350 CDI (204.025)
  • KLASA C C 350 CDI 4-matic (204.089)
  • KLASA C C 350 CDI 4-matic (204.092)
  • KLASA C C 350 CGI (204.065)
  • KLASA C C 63 AMG (204.077)
  • KLASA C T-Model C 180 (204.231)
  • KLASA C T-Model C 180 CDI (204.200)
  • KLASA C T-Model C 180 CGI (204.249)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (204.245)
  • KLASA C T-Model C 180 Kompressor (204.246)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (204.201)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (204.207)
  • KLASA C T-Model C 200 CGI (204.248)
  • KLASA C T-Model C 200 Kompressor (204.241)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (204.202)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (204.208)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI 4-matic (204.284)
  • KLASA C T-Model C 230 (204.252)
  • KLASA C T-Model C 250 (204.252)
  • KLASA C T-Model C 250 CDI (204.203)
  • KLASA C T-Model C 250 CDI 4-matic (204.282)
  • KLASA C T-Model C 250 CGI (204.247)
  • KLASA C T-Model C 280 (204.254)
  • KLASA C T-Model C 300 (204.254)
  • KLASA C T-Model C 320 CDI (204.222)
  • KLASA C T-Model C 320 CDI 4-matic (204.289)
  • KLASA C T-Model C 350 (204.256)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI (204.223)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI (204.225)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI 4-matic (204.289)
  • KLASA C T-Model C 350 CDI 4-matic (204.292)
  • KLASA C T-Model C 350 CGI (204.257)
  • KLASA C T-Model C 63 AMG
  • KLASA C T-Model C 63 AMG (204.277)
  • KLASA C coupe C 180 (204.331)
  • KLASA C coupe C 180 (204.349)
  • KLASA C coupe C 200 CGI (204.348)
  • KLASA C coupe C 220 CDI (204.302)
  • KLASA C coupe C 250 (204.347)
  • KLASA C coupe C 250 CDI (204.303)
  • KLASA C coupe C 350 (204.357)
  • KLASA C coupe C 350 4-matic (204.388)
  • KLASA C coupe C 63 AMG (204.377)
ELTA AUTOMOTIVE EA1024
ELTA AUTOMOTIVE XBS1024
MERCEDES-BENZ 2045400317
MERCEDES-BENZ 2049050100
MERCEDES-BENZ A2045400317
MERCEDES-BENZ A2049050100
RIDEX 412W0292
Stark SKWSS-0350291
WILMINK GROUP WG1427400
4U Autoparts20216MR
A.B.S.30405
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1560
ABAKUS120-03-060
ABAKUS12003060
Alfa e-PartsAF04937
ATE24.0711-6191.3
ATE24071161913
ATOMTECWSS1M044
AUTLOGAS4383
AUTOFREN SEINSADS0137
AUTOTEAML4671
BAPMICBACB11-759035
BBTWSS0410
BENDIX058405B
BENDIX BrakingBSW1105
BOSCH0986594546
BRAXISAK0174
BREMI50499
CSV electronic partsCSG9671
DAKAtec410271
DELPHISS20498
DENCKERMANNB180081
EFI AUTOMOTIVE302282
EGT691407EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA1024
ELTA AUTOMOTIVEXBS1024
EPS1.960.189
EPS1960189
ERA560712A
ERT530138
ESEN SKV06SKV371
FACET21.0189
FACET210189
FAE78289
FEBI BILSTEIN38371
FISPA84.671
FISPA84671
FTEBZ3105S
GEBE916511
GHGH-713328
GSP9A1192
HELLA6PU010039-881
HELLA6PU010039881
HERTH+BUSS ELPARTS70660220
HITACHI131614
HOFFER8290206
INTERMOTOR60932
INTERMOTORAB2203
INTERMOTORALB698
INTERMOTORLAB680
JP GROUP1397101000
KAMOKA1060753
KAWE818023205
KRAFT AUTOMOTIVE9411003
KRAFTVOLL GERMANY05090166
KW460189
MAGNETI MARELLI172100085010
MDREPS-1960189
MDREPS1960189
MEAT & DORIA90206
MEC-DIESEL901057DP
MERCEDES-BENZ2045400317
MERCEDES-BENZ2049050100
MERCEDES-BENZA2045400317
MERCEDES-BENZA2049050100
METZGER0900647
MEYLE0148000112
MGACABS518
MOBILETRONAB-EU337
MOBILETRONABEU337
MOTAQUIPLVAB752
MTR12176310
Multiparts97-990405
Multiparts97990405
NK293344
NTYHCA-ME-028
PAGID34196
PATRONABS50993
PEMEBLABNXBSW1105
PREXApartsP301047
QUATTRO FRENIQF00T01267
QUATTRO FRENIQF61F00059
QUINTON HAZELLXABS1000
RIDEX412W0292
StarkSKWSS-0350291
StarkSKWSS0350291
SWAG10 93 8371
SWAG10938371
TEXTAR45019200
TEXTAR45019280
TOPRAN409193
TRICLO432817
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.42.360
TRUCKTEC AUTOMOTIVE0242360
TRWGBS2545
VEMOV30-72-0038
VEMOV30720038
WE PARTS411140234
WILMINK GROUPWG1409707
WILMINK GROUPWG1427400
WILMINK GROUPWG1441215
WILMINK GROUPWG1977860
ZEKKERTSE-6256
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii