MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV492
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV492

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV492

ProducentSKV ESEN
56,35 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MITSUBISHI COLT CZC VI SMART FORFOUR

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MITSUBISHI COLT CZC VI SMART FORFOUR

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV492: pasuje do 18 wersji pojazdów marek Mitsubishi, Smart.

  • COLT CZC VI kabriolet 1.5 (Z23)
  • COLT CZC VI kabriolet 1.5 Turbo (Z23)
  • COLT VI 1.1
  • COLT VI 1.1 LPG
  • COLT VI 1.3
  • COLT VI 1.3 Flexfuel
  • COLT VI 1.3 LPG
  • COLT VI 1.5
  • COLT VI 1.5 CZT
  • COLT VI 1.5 DI-D
  • COLT VI 1.5 Ralliart R
  • FORFOUR 1.1 (454.030)
  • FORFOUR 1.1 (454.033)
  • FORFOUR 1.3 (454.031)
  • FORFOUR 1.5 (454.032)
  • FORFOUR 1.5 BRABUS (454.034)
  • FORFOUR 1.5 CDI (454.000)
  • FORFOUR 1.5 CDI (454.001)
JPN 75E5073-JPN
A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-5092
FISPA 84.749
GH GH-703035
HOFFER 8290250
KRAFTVOLL GERMANY 05090751
RIDEX 412W0885
SIDAT 84.749
SMART 454 542 05 18
SMART A454 542 05 18
Stark SKWSS-0350885
WILMINK GROUP WG1097099
A.B.S.30624
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-5092
ABECCZ1251ABE
Alfa e-PartsAF08386
ASHIKA151-05-520
ATOMTECWSS1M064
AUTLOGAS4739
AUTOTEAML4749
BAPMICBF0321700068
BENDIX058757B
BLUE PRINTADC47128
BOSCH0265007637
BREMI50870
CAUTEX755304
CSV electronic partsCSG9750C
CSV electronic partsCSG9750
CSV electronic partsCSG9749
DAKAtec410507
DELPHISS20678
EFI AUTOMOTIVE302219
ELTA AUTOMOTIVEXBS372
ELTA AUTOMOTIVEEA0372
ESEN SKV06SKV492
FAE78222
FARE SA22544
FEBI BILSTEIN107213
FISPA84.749
FREY782211401
GEBE916631
GHGH-703035
GOOMAS-0146
GSP9A1201
HOFFER8290250
INTERMOTOR60401
JAPANPARTSABS-520
JAPKO151520
JP GROUP6197100100
JPN75E5073-JPN
KAMOKA1060686
KAVO PARTSBAS-5536
KAWE818023302
LEMARKLAB374
MAXGEAR20-0286
MDRMAB-9520
MEAT & DORIA90250
Metalcaucho50269
METZGER0900414
METZGER AUTOTEILE09001598
MEYLE0148990084
MITSUBISHIMN102857
MITSUBISHI4670A533
MOBILETRONAB-JP087
MOTAQUIPLVAB557
Multiparts97-990624
NIPPARTSN5005006
NK293005
NPSM568I28
NTYHCA-MS-037
OSSCA23029
PEMEBLAJAPABS-520
PLYOMP755304
QUINTON HAZELLXABS689
RIDEX412W0885
SATO techE40-3020
SMART4545420518
SMARTA4545420518
StarkSKWSS-0350885
STCT450269
SWAG80107213
SWAG80 10 7213
TRICLO432854
TRISCAN8180 23302
VEMOV30-72-0230
WE PARTS411140281
WILMINK GROUPWG1097099
WILMINK GROUPWG1938678
WILMINK GROUPWG2100830
WILMINK GROUPWG2241526
ZEKKERTSE-6314
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii