MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV478
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV478
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV478 — zdjęcie 2
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV478 — zdjęcie 3
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV478 — zdjęcie 4
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV478 — zdjęcie 5

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV478

ProducentSKV ESEN
62,40 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

LAND ROVER FREELANDER II VAN

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

LAND ROVER FREELANDER II VAN

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV478: pasuje do 5 wersji pojazdów marki Land Rover.

  • FREELANDER 2 2.0 Si4 4x4
  • FREELANDER 2 2.2 SD4 4x4
  • FREELANDER 2 2.2 TD4 4x4
  • FREELANDER 2 2.2 eD4
  • FREELANDER 2 3.2 4x4
GH GH-704011
A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-5071
Alfa e-Parts AF05015
ASTEMO 2501676
FISPA 84.1110
FORD 6G9N2B372AB
GAUSS GS2377
HERTH+BUSS ELPARTS 70660680
HOFFER 8290609
HÜCO 131676
SIDAT 84.1110
LAND ROVER 6G9N2B372AB
LAND ROVER LR001056
4U Autoparts20277LR
A.B.S.30833
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-5071
Alfa e-PartsAF05015
APECABS1310
ATE24.0711-5205.3
ATOMTECWSS1T047
AUTLOGAS4786
AUTO-SPEED PARTS290SS00674
AUTOTEAML41110
BAPMICBF0340220051
BENDIX058570B
BRAXISAK0164
BREMI50478
CSV electronic partsCSG1110
DAKAtec410490
DELPHISS20372
EFI AUTOMOTIVE302279
ELTA AUTOMOTIVEXBS1038
ELTA AUTOMOTIVEEA1038
ERA560883A
ESEN SKV06SKV478
FAE78286
FEBI BILSTEIN106908
FISPA84.1110
FORD6G9N2B372AB
GAUSSGS2377
GEBE918561
GOOMAS-0275
GSP9A0750
HOFFER8290609
INTERMOTOR60997
KAWE818017103
KRAFTVOLL GERMANY05090176
LAND ROVERLR001056
LEMARKLAB746
MEAT & DORIA90609
MEC-DIESEL901255DP
METZGER0900832
MOBILETRONAB-EU248
MOTAQUIPLVAB780
MTR12166239
NK294008
NTYHCA-LR-020
OSSCA31224
PATRONABS50991
PREXApartsP401036
QUINTON HAZELLXABS1087
SNRASB152.26
STELLOX06-65561-SX
SWAG22 10 6908
SWAG22106908
TEXTAR45058280
TRISCAN8180 17103
TRWGBS2145
VEMOV48-72-0050
WE PARTS411140651
WILMINK GROUPWG1749750
WILMINK GROUPWG1774160
WILMINK GROUPWG1938560
WILMINK GROUPWG2241448
ZEKKERTSE-6235
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii