MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV476
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV476

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV476

ProducentSKV ESEN
51,83 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

LAND ROVER DISCOVERY SPORT RANGE ROVER EVOQUE Poprawność doboru części zamiennej sprawdzaj zawsze po numerze nadwozia VIN lub w katalogach producentów.

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska

LAND ROVER DISCOVERY SPORT RANGE ROVER EVOQUE

Poprawność doboru części zamiennej sprawdzaj zawsze po numerze nadwozia VIN lub w katalogach producentów.

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV476: pasuje do 11 wersji pojazdów marki Land Rover.

  • DISCOVERY SPORT 2.0 4x4
  • DISCOVERY SPORT 2.0 D
  • DISCOVERY SPORT 2.0 D 4x4
  • DISCOVERY SPORT 2.2 D 4x4
  • RANGE ROVER EVOQUE 2.0 4x4
  • RANGE ROVER EVOQUE 2.0 D
  • RANGE ROVER EVOQUE 2.0 D 4x4
  • RANGE ROVER EVOQUE 2.2 D
  • RANGE ROVER EVOQUE 2.2 D 4x4
  • RANGE ROVER EVOQUE kabriolet 2.0 4x4
  • RANGE ROVER EVOQUE kabriolet 2.0 D 4x4
HÜCO 131680
ASTEMO 2501680
Alfa e-Parts AF03926
FISPA 84.1108
GAUSS GS2771
GH GH-704021
GH GH-705016V
HOFFER 8290607
LAND ROVER LR024202
LAND ROVER LR071974
RIDEX 412W0707
SIDAT 84.1108
Stark SKWSS-0350707
WILMINK GROUP WG1749748
4U Autoparts20371LR
A.B.S.31261
AIC72014
Alfa e-PartsAF03926
APECABS1219
ATE24.0711-5506.3
ATOMTECWSS1T043
AUTLOGAS5426
AUTO-SPEED PARTS290SS01015
AUTOTEAML41108
BAPMICBF0321700082
BENDIX058561B
BENDIX BrakingBSW1365
BOSCH0986594664
BRAXISAK0165
BREMI50480
CSV electronic partsCSG1108
DELPHISS20368
EFI AUTOMOTIVE302209
ELTA AUTOMOTIVEXBS1026
ELTA AUTOMOTIVEEA1026
ESEN SKV06SKV476
FAE78211
FEBI BILSTEIN107212
FISPA84.1108
GAUSSGS2377
GEBE918531
GOOMAS-0274
GSP9A0749
HELLA6PU358218-291
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5900907
HOFFER8290607
INTERMOTOR60995
KAMOKA1060793
KAMOKA1060795
KAWE818017107
KRAFTVOLL GERMANY05090177
LAND ROVERLR024202
LAND ROVERLR071974
LEMARKLAB744
MAXGEAR20-0387
MEAT & DORIA90607
MEC-DIESEL901162DP
METZGER0900880
MEYLE53-148990007
MGACABS290
MOBILETRONAB-EU470
MOTAQUIPLVAB802
NK294006
NTYHCA-LR-015
OSSCA31193
PAGID35508
PATRONABS50990
PEMEBLABNXBSW1365
PREXApartsP401038
QUINTON HAZELLXABS1085
RIDEX412W0707
SNRASB180.01
StarkSKWSS-0350707
SWAG22 10 7212
SWAG22107212
TEXTAR45035000
TEXTAR45035080
TOPRAN623009
TOPRAN623 009
TRISCAN8180 17107
TRWGBS2612
VEMOV48-72-0052
WE PARTS411140649
WILMINK GROUPWG1749748
WILMINK GROUPWG1774156
WILMINK GROUPWG1938562
WILMINK GROUPWG2241525
ZEKKERTSE-6294
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii