MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV443
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV443
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV443 — zdjęcie 2
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV443 — zdjęcie 3
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV443 — zdjęcie 4

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV443

ProducentSKV ESEN
42,63 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD FUSION

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska

FORD FUSION

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV443: pasuje do 6 wersji pojazdów marki Ford.

  • FUSION 1.25
  • FUSION 1.4
  • FUSION 1.4 LPG
  • FUSION 1.4 TDCi
  • FUSION 1.6
  • FUSION 1.6 TDCi
A.Z. Meisterteile AZMT-49-020-1400
FISPA 84.599
FORD 1207357
FORD 1698686
FORD 2N112B372AA
FORD 2N112B372AB
GH GH-702501
HERTH+BUSS ELPARTS 70660340
HOFFER 8290108
RIDEX 412W0507
SIDAT 84.599
Stark SKWSS-0350507
A.B.S.30348
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1400
ABAKUS120-02-084
Alfa e-PartsAF03839
APECABS1080
ATE24.0711-5139.1
ATOMTECWSS1D040
AUTEX901074
AUTLOGAS4025
AUTO-SPEED PARTS290SS00374
AUTOFREN SEINSADS0184
AUTOTEAML4599
BENDIX058200B
BENDIX BrakingBSW1132
BOSCH0986594557
BREMI50408
CSV electronic partsCSG9592
CSV electronic partsCSG9599
CSV electronic partsCSG9736
DAKAtec410061
DELPHISS20141
DENCKERMANNB180183
DODA1180050104
EFI AUTOMOTIVE302152
ELTA AUTOMOTIVEEA0315
ELTA AUTOMOTIVEXBS315
EPS1.960.151
ERA560051A
ERT530106
ESEN SKV06SKV443
FACET21.0151
FACET210151
FAE78153
FEBI BILSTEIN45088
FISPA84.599
FORD1207357
FORD1698686
FORD2N112B372AA
FORD2N112B372AB
FTE9400218
FTEBZ3241S
GEBE913201
GHGH-702501
GOOMAS-0093
GSP9A0384
HELLA6PU010039-541
HERTH+BUSS JAKOPARTS70660305
HOFFER8290108
INTERMOTOR60021
IPD40-0069
KAMOKA1060481
KAWE818016114
KRAFT AUTOMOTIVE9412125
KW460151
LEMARKLAB345
MAXGEAR20-0173
MDREPS-1960151
MEAT & DORIA90108
MEC-DIESEL901143DP
METZGER0900299
MEYLE7148000012
MGACABS227
MOBILETRONAB-EU305
MOTAQUIPLVAB184
MTR12176380
Multiparts97-990348
NK292552
NTYHCA-FR-001
OSSCA16899
PAGID34213
PartsTecPTA560-0302
PATRONABS52088
PEMEBLABNXBSW1132
QUINTON HAZELLXABS501
RIDEX412W0507
SNRASB152.10
StarkSKWSS-0350507
STELLOX06-65486-SX
SWAG50 94 5088
SWAG50945088
TEXTAR45022600
TOPRAN305133
TRISCAN8180 16114
TRWGBS4018
VEMOV25-72-0105-1
WE PARTS411140121
WILMINK GROUPWG1409626
WILMINK GROUPWG1430474
WILMINK GROUPWG1442075
WILMINK GROUPWG1495502
WILMINK GROUPWG1773968
ZEKKERTSE-6062
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii