MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV427
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV427
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV427 — zdjęcie 2
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV427 — zdjęcie 3
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV427 — zdjęcie 4

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV427

ProducentSKV ESEN
58,63 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN C4 PEUGEOT 308 II DANE TECHNICZNE: Ciężar [kg]: 0,059 Liczba połączeń: 2 . INFORMACJE DODATKOWE Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 sz...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

CITROEN C4 PEUGEOT 308 II

DANE TECHNICZNE:

  • Ciężar [kg]: 0,059
  • Liczba połączeń: 2

.

INFORMACJE DODATKOWE

  • Tarcze hamulcowe, bębny hamulcowe, sprężyny zawieszenia sprzedawane są tylko w kompletach - 2 szt.należy zamawiać zawsze wielokrotność 2 szt.
  • W sporadycznych przypadkach zdarza się, iż w tych samych modelach oraz rocznikach samochodów stosowane były części o różnych parametrach.
  • Upewnij się, że dobrałeś właściwą część porównując ją ze specyfikacją techniczną, numerami OE oraz listą pasujacych pojazdów.

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV427: pasuje do 104 wersji pojazdów marek Citroen, Dodge, Jeep, Mitsubishi, Peugeot.

  • C4 GRAND PICASSO II
  • C4 GRAND PICASSO II 1.2 THP 130
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 BlueHDi 100
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 BlueHDi 120
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 HDi / BlueHDi 115
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 HDi 90
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 THP 155
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 THP 165
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 VTi 120
  • C4 GRAND PICASSO II 2.0 BlueHDi 150
  • C4 PICASSO II
  • C4 PICASSO II 1.2 THP 130
  • C4 PICASSO II 1.6 BlueHDi 100
  • C4 PICASSO II 1.6 BlueHDi 120
  • C4 PICASSO II 1.6 HDi / BlueHDi 115
  • C4 PICASSO II 1.6 HDi 90
  • C4 PICASSO II 1.6 THP 155
  • C4 PICASSO II 1.6 THP 165
  • C4 PICASSO II 1.6 VTi 120
  • C4 PICASSO II 2.0 BlueHDi 150
  • C4 PICASSO II Van BlueHDi 150 (DDAHXT)
  • C4 PICASSO II Van HDi / e-HDi (DD9HP0, DD9HPT)
  • C4 PICASSO II Van THP 155 (DD5FV8)
  • C4 PICASSO II Van VTi 120 (DD5FS0)
  • C4 PICASSO II Van e-HDi (DD9HC8, DD9HCT)
  • C4 SPACETOURER
  • C4 SPACETOURER Van BlueHDi 120
  • C4 SPACETOURER Van BlueHDi 130
  • C4 SPACETOURER Van PureTech 130
  • GRAND C4 SPACETOURER
  • GRAND C4 SPACETOURER 1.6 PureTech 180
  • GRAND C4 SPACETOURER Van BlueHDi 130
  • GRAND C4 SPACETOURER Van BlueHDi 160
  • GRAND C4 SPACETOURER Van PureTech 130
  • CALIBER 1.8
  • CALIBER 2.0
  • CALIBER 2.0 CRD
  • CALIBER 2.2 CRD
  • CALIBER 2.4
  • CALIBER 2.4 AWD
  • CALIBER 2.4 Turbo
  • COMPASS 2.0
  • COMPASS 2.0 CRD 4x4
  • COMPASS 2.2 CRD
  • COMPASS 2.2 CRD 4x4
  • COMPASS 2.4 4x4
  • PATRIOT 2.0 4x4
  • PATRIOT 2.0 CRD 4x4
  • PATRIOT 2.2 CRD 4x4
  • PATRIOT 2.4 4x4
  • PATRIOT 2.4 Eco + 4x4
  • ASX 2.0 MIVEC (GA2W)
  • ASX 2.0 MIVEC 4WD
  • ASX III 1.8 DI-D 4WD
  • LANCER VIII 2.0 i 4WD (CZ4A)
  • OUTLANDER II 2.0 4WD
  • OUTLANDER II 2.0 DI-D
  • OUTLANDER II 2.2 DI-D 4WD
  • OUTLANDER II 2.4 (CW5W)
  • OUTLANDER II 2.4 4WD (CW5W)
  • OUTLANDER II Van Di-D 4WD (CW8W)
  • 308 CC 1.6 HDi
  • 308 Furgon/hatchback 1.6 BlueHDi 120 (LBBHZM)
  • 308 Furgon/hatchback 1.6 e-HDi 115 (LB9HCG)
  • 308 I 1.6 HDi
  • 308 II 1.2 THP 110
  • 308 II 1.2 THP 130
  • 308 II 1.2 VTi 72
  • 308 II 1.5 BlueHDI 100
  • 308 II 1.5 BlueHDi 130
  • 308 II 1.6 BlueHDi 120
  • 308 II 1.6 GT 205
  • 308 II 1.6 GTi
  • 308 II 1.6 GTi (L35GNH)
  • 308 II 1.6 GTi PureTech 263 (L3EGXP)
  • 308 II 1.6 HDi
  • 308 II 1.6 HDi / BlueHDi 115
  • 308 II 1.6 HDi 100
  • 308 II 1.6 PureTech 225
  • 308 II 1.6 THP
  • 308 II 1.6 THP 125
  • 308 II 1.6 THP 150
  • 308 II 1.6 THP 163
  • 308 II 2.0 BlueHDi 150
  • 308 II 2.0 GT BlueHDi 180
  • 308 SW II 1.2 THP 110
  • 308 SW II 1.2 THP 130
  • 308 SW II 1.5 BlueHDi 100
  • 308 SW II 1.5 BlueHDi 130
  • 308 SW II 1.6 BlueHDi 100
  • 308 SW II 1.6 BlueHDi 120
  • 308 SW II 1.6 GT 205
  • 308 SW II 1.6 HDi / BlueHDi 115
  • 308 SW II 1.6 HDi 92
  • 308 SW II 1.6 PureTech 225 (L45GGR)
  • 308 SW II 1.6 THP 125
  • 308 SW II 1.6 THP 150 (L45GXA)
  • 308 SW II 1.6 THP 155
  • 308 SW II 1.6 VTi (LWNFPA)
  • 308 SW II 2.0 BlueHDi 150
  • 308 SW II 2.0 GT BlueHDi 180
  • 308 SW II 2.0 GT HDi 180 / BlueHDi 180
  • 308 SW II Furgon/kombi 1.6 BlueHDi
  • OE 308 SW II Furgon/kombi 1.5 BlueHDi 130 (LCYHZP)
CHRYSLER 5105064AA
CHRYSLER 5105064AB
CITROËN 96 748 522 80
FISPA 84.1392A2
FISPA 84.1431A2
FISPA 84.1510
GAUSS GS2151
GH GH-703708
GH GH-713022H
GH GH-719336H
HOFFER 8290872E
HOFFER 8290906E
HOFFER 8290981
JPN 75E9578-JPN
MOTAQUIP LVAB983
PEUGEOT 96 748 522 80
SIDAT 84.1392A2
SIDAT 84.1431A2
SIDAT 84.1510
4U Autoparts20446PU
A.B.S.31546
A.B.S.31586
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-5094
Alfa e-PartsAF00960
Alfa e-PartsAF02037
APECABS1181
ASHIKA151-05-553
ATE24.0711-5379.3
ATOMTECWSS1B072
ATOMTECWSS1P073
AUTLOGAS4852
AUTO-SPEED PARTS290SS00127
AUTO-SPEED PARTS290SS01254
AUTOTEAML41431A2
AUTOTEAML41510
BREMI50713
BREMI51441
CAUTEX772686
CHRYSLER5105064AA
CHRYSLER5105064AB
CITROËN9674852280
DELPHISS20780
DENCKERMANNB180190
ELTA AUTOMOTIVEEA1347
ELTA AUTOMOTIVEEA1475
ELTA AUTOMOTIVEXBS1347
ELTA AUTOMOTIVEXBS1475
ESEN SKV06SKV427
ESEN SKV06SKV428
FAE78552
FARE SA34625
FEBI BILSTEIN107467
FISPA84.1431A2
FISPA84.1510
GAUSSGS2151
GEBE912311
GHGH-713022H
GSP9A1055
HERTH+BUSS ELPARTS70661506
HOFFER8290906
HOFFER8290906E
HOFFER8290981
INTERMOTOR61194
JAPANPARTSABS-553
JAPKO151553
JP GROUP3997104580
JPN75E9578-JPN
KAMOKA1060535
KAMOKA1060718
KAVO PARTSBAS-5574
KAWE818010224
KAWE818028306
LEMARKLAB936
MAGNETI MARELLI172100191010
MDRMAB-9553
MEAT & DORIA90872E
MEAT & DORIA90906
MEAT & DORIA90906E
MEAT & DORIA90981
Metalcaucho50635
METZGER09001263
METZGER09001395
MEYLE11-148990024
MITSUBISHI4670A582
MITSUBISHIMN116248
MOBILETRONAB-EU724
MOBILETRONAB-JP209
NK299906
NTYHCA-MS-048
NTYHCA-PE-012
OSSCA21539
OSSCA51036
PATRONABS52221
PEMEBLAJAPABS-553
PLYOMP772686
QUINTON HAZELLXABS1252
RIDEX412W0810
RIDEX412W0921
StarkSKWSS-0350810
StarkSKWSS-0350921
STCT450635
SWAG62 10 7467
SWAG62107467
TRISCAN8180 28306
VEMOV22-72-0165
VEMOV37-72-0050
WE PARTS411140990
WE PARTS411141136
WE PARTS491140285
WILMINK GROUPWG1893095
WILMINK GROUPWG1945851
WILMINK GROUPWG1965572
WILMINK GROUPWG2241599
ZEKKERTSE-6398
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii