MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV412
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV412

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV412

ProducentSKV ESEN
53,04 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

IVECO DAILY IV V VI Specyfikacja techniczna: strona zabudowy: z obu stron Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Typ samochoduAutobusy, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

IVECO DAILY IV V VI

Specyfikacja techniczna:

  • strona zabudowy: z obu stron

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV412: pasuje do 112 wersji pojazdów marki Iveco.

  • DAILY IV Furgon 29L10 V
  • DAILY IV Furgon 29L12 V, 29L12 V/P
  • DAILY IV Furgon 29L14 C, 29L14 C/P, 29L14 V, 29L14 V/P
  • DAILY IV Furgon 35C10, 35S10
  • DAILY IV Furgon 35C11 V, 35S11 V
  • DAILY IV Furgon 35C12 V, 35C12 V/P, 35S12 V, 35S12 V/P
  • DAILY IV Furgon 35C13 V, 35C13 V/P, 35S13 V, 35S13 V/P
  • DAILY IV Furgon 35C14 GV, 35C14 GV/P, 35S14 GV, 35S14 GV/P
  • DAILY IV Furgon 35C14 V, 35C14 V/P, 35S14 V, 35S14 V/P
  • DAILY IV Furgon 35C15 V, 35C15 V/P
  • DAILY IV Furgon 35C17 V, 35C17 V/P, 35S17 V, 35S17 V/P
  • DAILY IV Furgon 35C18 V, 35C18 V/P, 35S18 V, 35S18 V/P
  • DAILY IV Furgon 40C11 V
  • DAILY IV Furgon 40C13 V, 40C13 V/P
  • DAILY IV Furgon 40C14 GV, 40C14 GV/P
  • DAILY IV Furgon 40C14 V, 40C14 V/P
  • DAILY IV Furgon 40C15 V, 40C15 V/P
  • DAILY IV Furgon 40C17 V, 40C17 V/P
  • DAILY IV Furgon 40C18 V, 40C18 V/P
  • DAILY IV Furgon 50C14 GV, 50C14 GV/P
  • DAILY IV Furgon 50C14 V, 50C14 V/P
  • DAILY IV Furgon 50C15 V, 50C15 V/P
  • DAILY IV Furgon 50C17 V, 50C17 V/P
  • DAILY IV Furgon 50C18 V, 50C18 V/P
  • DAILY IV Furgon 60C15 V
  • DAILY IV Furgon 65C14 V, 65C14 V/P
  • DAILY IV Furgon 65C15
  • DAILY IV Furgon 65C18
  • DAILY IV Furgon 70C14 V, 70C14 V/P
  • DAILY IV Furgon 70C17V, 70C17 V/P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 29L10
  • DAILY IV Platforma / podwozie 29L12
  • DAILY IV Platforma / podwozie 29L14
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35C10, 35S10
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35C11, 35S11, 35S11 D, 35S11 /P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35C12, 35S12
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35C13, 35C13 /P, 35S13 D, 35S13, 35S13 /P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35C14 G, 35C14 G/P, 35S14 G, 35S14 G/P, 35C14 GD,...
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35C14, 35C14 /P, 35S14, 35S14 /P, 35S14 D, 35S14 D/P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35C15
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35C17, 35C17 /P, 35S17, 35S17 /P, 35S17 D
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35C18, 35S18
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35S17 W, 35S17 WD
  • DAILY IV Platforma / podwozie 35S18W
  • DAILY IV Platforma / podwozie 40C11, 40C11 D
  • DAILY IV Platforma / podwozie 40C13, 40C13 /P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 40C14 G, 40C14 G/P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 40C14, 40C14 /P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 40C15
  • DAILY IV Platforma / podwozie 40C17, 40C17 /P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 40C18
  • DAILY IV Platforma / podwozie 50C14 G, 50C14 G/P, 50C14 GD, 50C14 GD/P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 50C15
  • DAILY IV Platforma / podwozie 50C17, 50C17 /P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 50C18
  • DAILY IV Platforma / podwozie 60C15, 60C15 /P, 60C15 D, 60C15 D/P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 65C14 G, 65C14 G/P, 65C14 GD, 65C14 GD/P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 65C14, 65C14 /P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 65C15, 65C15 /P, 65C15 D, 65C15 D/P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 65C18
  • DAILY IV Platforma / podwozie 70C14, 70C14 /P
  • DAILY IV Platforma / podwozie 70C15
  • DAILY IV Platforma / podwozie 70C17, 70C17P
  • DAILY V Furgon 29L15 V, 35S15 V, 35C15L V, 40C15L V, 50C15L V
  • DAILY V Furgon 29S11, 29L11, 35C11, 35S11, 40C11
  • DAILY V Furgon 29S13, 29L13, 35C13, 35S13, 40C13, 40S13
  • DAILY V Furgon 35C15 V, 40C15 V, 45C15 V, 50C15 V, 60C15 V,65C15 V
  • DAILY V Furgon 35C17, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 65C17, 70C17
  • DAILY V Furgon 35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V
  • DAILY V Furgon NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14
  • DAILY V Platforma / podwozie 26L11, 29L11, 29S11, 35C11D, 35S11, 40C11
  • DAILY V Platforma / podwozie 29L15, 35S15, 35C15, 40C15, 50C15
  • DAILY V Platforma / podwozie 29S13, 29L13, 29L13D, 35S13, 35C13D, 40C13
  • DAILY V Platforma / podwozie 35C15, 35S15, 40C15, 45C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15
  • DAILY V Platforma / podwozie 35C17, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 65C17, 70C17
  • DAILY V Platforma / podwozie 35C21, 35S21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
  • DAILY V Platforma / podwozie NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 60C14, 65C14,...
  • DAILY VI Autobus 40C15, 50C15, 60C15
  • DAILY VI Autobus 40C17, 50C17, 60C17
  • DAILY VI Autobus 40C18, 50C18, 60C18
  • DAILY VI Autobus 50C80E 109KM/80kW
  • DAILY VI Autobus NaturalPower 40C14, 50C14, 60C14
  • DAILY VI Furgon 33S11, 35S11, 35C11
  • DAILY VI Furgon 33S12, 35S12, 35C12
  • DAILY VI Furgon 33S13, 35S13, 35C13
  • DAILY VI Furgon 33S14, 35S14, 35C14, 42S14
  • DAILY VI Furgon 33S15, 35S15, 35C15
  • DAILY VI Furgon 33S16, 35S16, 35C16, 38S16, 40C16, 42S16, 50C16
  • DAILY VI Furgon 35S15, 35C15, 40C15, 45C15, 50C15, 65C15, 70C15
  • DAILY VI Furgon 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15
  • DAILY VI Furgon 35S17, 35C17, 40C17, 50C17, 55C17, 60C17, 65C17, 70C17
  • DAILY VI Furgon 35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18
  • DAILY VI Furgon 35S21, 35C21, 40C21, 50C21
  • DAILY VI Furgon 35S60E 82KM/60kW
  • DAILY VI Furgon 50C80E 109KM/80kW
  • DAILY VI Furgon NaturalPower 35S14, 35C, 38S, 40C, 50C, 60C, 65C, 70C
  • DAILY VI Platforma / podwozie 33S11, 35S11, 35C11
  • DAILY VI Platforma / podwozie 33S12, 35S12, 35C12
  • DAILY VI Platforma / podwozie 33S13, 35S13, 35C13
  • DAILY VI Platforma / podwozie 33S14, 35S14, 35C14, 38S14
  • DAILY VI Platforma / podwozie 33S15, 35S15, 35C15
  • DAILY VI Platforma / podwozie 33S16, 35S16, 35C16, 40C16, 42S16, 50C16
  • DAILY VI Platforma / podwozie 35S14, 35S15, 35C15, 40S14, 40C15, 50C15, 60C5, 65C15,...
  • DAILY VI Platforma / podwozie 35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15
  • DAILY VI Platforma / podwozie 35S17, 35C17, 40C17, 45S17,45C17, 50C17, 60C17, 65C17,...
  • DAILY VI Platforma / podwozie 35S17, 55S17 4x4
  • DAILY VI Platforma / podwozie 35S18, 35C18, 40C18, 45C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18
  • DAILY VI Platforma / podwozie 35S18, 55S18, 55C18, 70S18, 70C18 4x4
  • DAILY VI Platforma / podwozie 35S21, 35C21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21
  • DAILY VI Platforma / podwozie 35S60E, 35C60E 82KM/60kW
  • DAILY VI Platforma / podwozie 45C80E, 50C80E 109KM/80kW
  • DAILY VI Platforma / podwozie NaturalPower 35S14, 35C, 38S, 40C, 50C, 60C, 65C, 70C
WILMINK GROUP WG2026087
Stark SKWSS-0350854
RIDEX 412W0854
IVECO 5801279030
A.B.S.31618
ABECCZ1679ABE
Alfa e-PartsAF01974
APECABS1799
AUTO-SPEED PARTS290SS01301
Automotive RYME10444F
AUTOTEAML41160A2
AUTOTEAML41160
BENDIX BrakingBSW1387
BOSCH0265008414
BOTTO RICAMBIBREL9030
COJALI2261038
CSV electronic partsCSG1160C
CSV electronic partsCSG1160
DELPHISS21346-12B1
DT Spare Parts7.36911
DT Spare Parts736911
ELTA AUTOMOTIVEXBS1129
ELTA AUTOMOTIVEEA1129
ESEN SKV06SKV412
FASTFT80580
FEBI BILSTEIN170577
FISPA841160
FISPA841160A2
FISPA84.1160A2
FISPA84.1160
GMWSC5809030
GSP9A0447
HELLA6PU012679-641
HOFFER8290659
HOFFER8290659E
IMEXIMX0055801279030
IVECO5801279030
KAMOKA1060689
KAWE818015109
MAXGEAR20-0284
MAXGEAR200284
MEAT & DORIA90659
MEAT & DORIA90659E
MEC-DIESEL904130M
MEC-DIESEL904130
METZGER0900807
OSSCA30720
PAGID35525
PE Automotive086.642-00A
PROFIT5015-0215
RIDEX412W0854
SAMPA096.2447
StarkSKWSS-0350854
STELLOX0665625SX
STELLOX06-65625-SX
SWAG33 10 0459
SWAG33100459
TEXTAR45036700
TRWGBS2796
VEMOV27-72-0020
VEMOV27720020
WE PARTS411140703
WE PARTS411140882
WILMINK GROUPWG1749795
WILMINK GROUPWG1900682
WILMINK GROUPWG2026087
WILMINK GROUPWG2244705
WILMINK GROUPWG2319086
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii