MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV410
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV410
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV410 — zdjęcie 2
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV410 — zdjęcie 3
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV410 — zdjęcie 4

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV410

ProducentSKV ESEN
57,18 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki

Dokup do tego produktu

14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

ALFA ROMEO BRERA/MITO FIAT PUNTO/GRANDE PUNTO OPEL ADAM/CORSA D/E Produkt najwyższej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów, co pozwala na długotrwałe użytkowanie oraz zadowolenie klienta. Parametry techniczne producenta: Liczba zestyków: 2 ...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduNiezdefiniowany
Kod taryfy celnej90328900

ALFA ROMEO BRERA/MITO FIAT PUNTO/GRANDE PUNTO OPEL ADAM/CORSA D/E

Produkt najwyższej jakości, wykonany z bardzo dobrych materiałów, co pozwala na długotrwałe użytkowanie oraz zadowolenie klienta.

Parametry techniczne producenta:

  • Liczba zestyków: 2
  • Ciężar [kg]: 0,08
  • EAN: 5903968404710

Zastosowanie w pojazdach:

ABARTH GRANDE PUNTO

  • ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 (199.AXN1B) 07.2007 - 06.2010 114 kW / 155KM
  • ABARTH GRANDE PUNTO 1.4 ESSEESSE / SUPERSPORT (199.AXX1B) 05.2008 - 06.2010 132 kW / 180KM (Rok prod. od 07.2008)

ABARTH PUNTO

  • ABARTH PUNTO 1.4 (199.AXX1B) 03.2012 120 kW / 163KM
  • ABARTH PUNTO 1.4 SUPERSPORT (199.AXX1B) 03.2012 132 kW / 180KM

ALFA ROMEO BRERA (939_)

  • ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B) 03.2008 - 06.2010 120 kW / 163KM
  • ALFA ROMEO BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXP1B) 05.2009 - 06.2010 125 kW / 170KM

ALFA ROMEO MITO (955_)

  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 MultiAir (955AXL1B) 09.2009 - 08.2013 77 kW / 105KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 Turbo MultiAir (955AXS1B, 955AXS11) 10.2009 - 10.2018 120 kW / 163KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXT1A) 01.2011 - 12.2015 62 kW / 84KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXV1A) 05.2011 - 10.2018 51 kW / 69KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955.AXW1B) 07.2011 - 12.2013 63 kW / 86KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 Bifuel (955AXG1A) 01.2009 - 08.2016 88 kW / 120KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B, 955.AXF1B) 09.2008 - 08.2013 70 kW / 95KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TJet (955AXA1B) 08.2008 - 06.2011 114 kW / 155KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXC1B) 08.2008 - 08.2015 88 kW / 120KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955AXB1B) 08.2008 - 08.2013 58 kW / 78KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TJet (955AXG1A) 08.2008 - 08.2013 88 kW / 120KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXH1B, 955AXT1A) 08.2008 - 08.2010 66 kW / 90KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.6 JTDM (955AXE1B) 08.2008 - 08.2015 85 kW / 115KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TJet (955AXD1B) 09.2008 - 06.2011 110 kW / 150KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 Turbo MultiAir (955AXM1A, 955AXR11) 10.2009 - 12.2014 99 kW / 135KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 MultiAir (955AXN1B) 09.2009 - 10.2018 125 kW / 170KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXP1A, 955AYC1A) 09.2009 - 10.2018 70 kW / 95KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 (955.AXB1B, 955.AXU1A) 03.2011 - 10.2018 57 kW / 78KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955AXY1B) 04.2013 - 08.2018 77 kW / 105KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 TB (955.AYB11, 955.AXB1B) 12.2013 - 10.2018 103 kW / 140KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.3 MultiJet (955AXT1A, 955AYA1A) 12.2013 - 12.2015 59 kW / 80KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 0.9 TwinAir (955AXY1B, 955AXZ1B) 12.2013 - 08.2018 74 kW / 101KM
  • ALFA ROMEO MITO (955_) 1.4 Bifuel (955.AXG1A) 04.2016 - 10.2018 88 kW / 120KM

FIAT GRANDE PUNTO (199_)

  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 09.2010 51 kW / 69KM (Rok prod. do 05.2012)
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 Natural Power 07.2008 57 kW / 78KM (Rok prod. do 12.2012)
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A) 10.2005 - 07.2007 55 kW / 75KM
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 04.2010 62 kW / 84KM (Rok prod. do 12.2012)
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 LPG 12.2008 57 kW / 78KM (Rok prod. do 12.2012)
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 06.2006 - 12.2009 85 kW / 116KM
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.6 D Multijet 07.2008 88 kW / 120KM (Rok prod. do 12.2009)
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.2 10.2005 48 kW / 65KM (Rok prod. do 06.2013)
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 (199AXB11, 199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) 06.2005 - 12.2015 57 kW / 77KM
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 10.2005 - 06.2013 55 kW / 75KM
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.3 D Multijet (199.AXD11, 199.AXD1A, 199.AXD1B,... 10.2005 - 12.2010 66 kW / 90KM (Rok prod. do 12.2009)
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 10.2005 88 kW / 120KM (Rok prod. do 07.2012)
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.9 D Multijet 10.2005 96 kW / 130KM (Rok prod. do 12.2012)
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 16V (199BXG1B, 199AXG1B) 10.2005 - 08.2011 70 kW / 95KM
  • FIAT GRANDE PUNTO (199_) 1.4 T-Jet (199AXM1A, 199BXM1A, 199BXN1A) 09.2007 88 kW / 120KM (Rok prod. do 08.2010)

FIAT PUNTO EVO (199_)

  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 Natural Power 10.2009 - 02.2012 57 kW / 78KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 10.2009 - 02.2012 62 kW / 84KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.2 10.2009 - 02.2012 51 kW / 69KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 (199AXH1A) 07.2009 - 02.2012 55 kW / 75KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 07.2008 - 02.2012 51 kW / 69KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 LPG 06.2009 - 02.2012 57 kW / 78KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.2 10.2009 - 02.2012 48 kW / 65KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 (199AXB1A) 10.2009 - 02.2012 57 kW / 77KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 16V 10.2009 - 02.2012 77 kW / 105KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.4 16V (199AXW1A) 10.2009 - 02.2012 99 kW / 135KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet (199AXC1A, 199BXC1A, 199AXT1A, 199BXT1A) 10.2009 - 02.2012 55 kW / 75KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet 10.2009 - 02.2012 70 kW / 95KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.6 D Multijet 10.2009 - 02.2012 88 kW / 120KM
  • FIAT PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet (199AXD1B, 199AXD1A, 199BXD1B, 199BXD1A,... 10.2009 - 02.2012 66 kW / 90KM

FIAT PUNTO Furgon/hatchback (199_)

  • FIAT PUNTO Furgon/hatchback (199_) 1.3 D Multijet 04.2008 55 kW / 75KM (Rok prod. od 03.2012)
  • FIAT PUNTO Furgon/hatchback (199_) 1.4 (199BXB1A, 199AXL1A, 199AXB1A) 03.2012 57 kW / 78KM
  • FIAT PUNTO Furgon/hatchback (199_) 1.4 Natural Power (199AXB1A, 199AXL1A) 03.2009 57 kW / 78KM (Rok prod. do 02.2012)
  • FIAT PUNTO Furgon/hatchback (199_) 1.4 LPG (199AXB1A, 199BXB1A, 199AXL1A) 03.2012 57 kW / 78KM
  • FIAT PUNTO Furgon/hatchback (199_) 1.3 D Multijet 03.2009 70 kW / 95KM (Rok prod. od 03.2012)
  • FIAT PUNTO Furgon/hatchback (199_) 1.3 D Multijet 03.2012 62 kW / 84KM

FIAT PUNTO (199_)

  • FIAT PUNTO (199_) 0.9 Bifuel 03.2012 63 kW / 86KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.4 Multi Air 03.2012 77 kW / 105KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXB1A, 199BXB1A, 199BXB11, 199AXB11) 03.2012 57 kW / 78KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.2 (199AXZ1A, 199BXZ1A) 03.2012 51 kW / 69KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.4 (199AXH1A, 199BXH1A) 03.2012 55 kW / 75KM
  • FIAT PUNTO (199_) 0.9 Twinair Turbo 03.2012 63 kW / 86KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 03.2012 55 kW / 75KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 03.2012 62 kW / 84KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.4 Turbo Multi Air 03.2012 99 kW / 135KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 03.2012 70 kW / 95KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.4 Natural Power 03.2012 57 kW / 78KM
  • FIAT PUNTO (199_) 0.9 07.2013 77 kW / 105KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.4 Bifuel 03.2012 57 kW / 78KM
  • FIAT PUNTO (199_) 0.9 12.2013 74 kW / 101KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.3 D Multijet 12.2013 59 kW / 80KM
  • FIAT PUNTO (199_) 1.2 (199AYL1A, 199BYL1A) 02.2014 49 kW / 67KM

OPEL CORSA D (S07)

  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 07.2006 - 08.2014 66 kW / 90KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) 12.2009 - 08.2014 48 kW / 65KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) 09.2009 - 08.2014 64 kW / 87KM (Rok prod. do 11.2010)
  • OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 06.2011 - 08.2014 155 kW / 211KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 06.2011 - 08.2014 61 kW / 83KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 06.2011 - 08.2014 63 kW / 86KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) 07.2006 - 12.2010 44 kW / 60KM (Rok prod. do 10.2009)
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 07.2006 - 08.2014 59 kW / 80KM (Rok prod. do 12.2011)
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) 08.2006 - 12.2011 66 kW / 90KM (Rok prod. od 09.2009, Rok prod. do 11.2010)
  • OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) 07.2006 - 08.2014 55 kW / 75KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) 07.2006 - 06.2011 66 kW / 90KM (Rok prod. do 07.2010)
  • OPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) 08.2006 - 12.2011 92 kW / 125KM (Rok prod. do 06.2010)
  • OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 11.2006 - 08.2014 141 kW / 192KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) 05.2007 - 08.2014 110 kW / 150KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 08.2006 - 08.2014 59 kW / 80KM (Rok prod. do 12.2011)
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 09.2009 - 08.2014 64 kW / 87KM (Rok prod. od 12.2009)
  • OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68) 06.2009 - 08.2014 70 kW / 95KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68) 12.2009 - 08.2014 96 kW / 130KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 12.2009 - 08.2014 51 kW / 69KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) 12.2009 - 08.2014 63 kW / 86KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 12.2009 - 08.2014 74 kW / 100KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) 07.2012 - 08.2014 88 kW / 120KM
  • OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) 09.2009 - 12.2011 55 kW / 75KM (Rok prod. od 01.2010)

OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07)

  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 07.2006 - 08.2014 55 kW / 75KM (Rok prod. do 06.2010)
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 07.2006 - 06.2010 66 kW / 90KM
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.0 (L08) 01.2010 - 08.2014 48 kW / 65KM
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08) 01.2010 - 08.2014 51 kW / 69KM
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08) 11.2009 - 08.2014 70 kW / 95KM
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.0 (L08) 08.2006 - 08.2014 44 kW / 60KM (Rok prod. od 12.2009)
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08) 08.2006 - 08.2014 59 kW / 80KM (Rok prod. do 12.2011)
  • OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08) 06.2010 - 08.2014 63 kW / 86KM

OPEL ADAM (M13)

  • OPEL ADAM (M13) 1.4 LPG 07.2013 - 11.2018 64 kW / 87KM (Rok prod. od 09.2013)
  • OPEL ADAM (M13) 1.2 10.2012 - 02.2019 51 kW / 69KM (Rok prod. od 03.2013)
  • OPEL ADAM (M13) 1.4 10.2012 - 02.2019 64 kW / 87KM (Rok prod. od 03.2013)
  • OPEL ADAM (M13) 1.4 10.2012 - 02.2019 74 kW / 101KM (Rok prod. od 03.2013)
  • OPEL ADAM (M13) 1.0 07.2014 - 11.2018 66 kW / 90KM
  • OPEL ADAM (M13) 1.0 07.2014 - 11.2018 85 kW / 115KM
  • OPEL ADAM (M13) 1.4 S 11.2014 - 01.2019 110 kW / 150KM (Rok prod. od 01.2015)

OPEL CORSA E (X15)

  • OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 09.2014 66 kW / 90KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68) 09.2014 85 kW / 115KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68) 09.2014 51 kW / 69KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 09.2014 66 kW / 90KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) 09.2014 - 06.2019 74 kW / 101KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 09.2014 55 kW / 75KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68) 09.2014 70 kW / 95KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68) 09.2014 55 kW / 75KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) 03.2015 66 kW / 90KM
  • OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68) 03.2015 110 kW / 150KM
  • OPEL CORSA E (X15) 1.6 Turbo (08, 68) 03.2015 152 kW / 207KM
  • OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68) 11.2015 64 kW / 87KM

OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15)

  • OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.2 (08) 01.2015 51 kW / 69KM
  • OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.3 CDTI (08) 01.2015 55 kW / 75KM
  • OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.3 CDTI (08) 09.2014 70 kW / 95KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.4 (08) 09.2014 66 kW / 90KM (Rok prod. od 10.2014)
  • OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.4 (08) 09.2014 55 kW / 75KM (Rok prod. od 10.2014)

Numery oryginalne, porównawcze i zmienne:

  • 0 265 004 136
  • 058274B
  • 06-65449-SX
  • 09001539
  • 1.960.098
  • 1060151
  • 1238399
  • 1238399
  • 1238399
  • 1297100500
  • 16882
  • 172100014010
  • 18606-003
  • 208 623
  • 21.0098
  • 210060810
  • 24.0710-2023.3
  • 293609
  • 2WSE1017
  • 302111
  • 30571
  • 34350
  • 37159
  • 40 93 7159
  • 40-0220
  • 410293
  • 411140046
  • 412W0101
  • 437401
  • 45018000
  • 460 098
  • 50199
  • 52012825
  • 52012825
  • 52070362
  • 530042
  • 54422
  • 5481FB0000469
  • 550 991
  • 560105
  • 60229
  • 614 800 0013
  • 699102
  • 6PU 358 217-241
  • 70660410
  • 755334
  • 75E9509-JPN
  • 78112
  • 8022795EBN
  • 8180 24103
  • 8180 24103
  • 8290041
  • 84.540
  • 84.540
  • 86710
  • 9 1817 1
  • 90041
  • 901037DP
  • 901225
  • 9400190
  • 97-990571
  • 9A0728
  • A1074A00OV
  • AB-EU034
  • ABS00014
  • ABS1150
  • AF01890
  • AS4198
  • ASB153.05
  • AZMT-49-020-1258
  • BNXBSW1093
  • BSG 65-840-010
  • BSW1093
  • CABS144
  • CCZ1677ABE
  • CSG9540
  • CSG9540
  • CSN74E59AS
  • DS0043
  • EA0149
  • EPS-1960 098
  • EST-97-990571
  • FPAB293
  • FT80533
  • GBS2554
  • GH-702301
  • HCA-FT-003
  • L4540
  • LAB364
  • LVAB724
  • P755334
  • PTA560-0251
  • R-A0198
  • SE-6189
  • SKWSS-0350100
  • SNF070E47FI
  • SS20241
  • SSN74E59.0
  • TOP04120008
  • V40-72-0466
  • VE54422
  • WG1409583
  • WSS1T007
  • XABS629
  • XBS149
  • 0 265 007 671
  • 06-65567-SX
  • 0900403
  • 1060494
  • 1247506
  • 1247506
  • 1247506
  • 411141185
  • 412W0101P
  • 52070362
  • 52070362
  • 55700425
  • 560105A
  • 8022795EOE
  • 8290041E
  • 84.540A2
  • 84.540A2
  • 90041E
  • 97-992257
  • AF03283
  • BZ3212S
  • CCZ1678ABE
  • CSG9769
  • CSG9769
  • CSN74E59GS
  • EST-97-992257
  • GH-712588
  • GSP-9A0728
  • L4540A2
  • R-A0538
  • SNF070E47HQ
  • SSN74E59.1
  • WG1430021
  • 06-65651-SX
  • 13260662
  • 13381153
  • 13381153
  • 55700425
  • 55700425
  • WG1440997
  • 13381153
  • 6235742
  • 6235742
  • WG1495547
  • 6235742
  • 93189275
  • 93189275
  • WG1495548
  • 93189275
  • 93191478
  • 93191478
  • WG1774055
  • 93191478
  • WG2099812
A.B.S.30571
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1258
ABARTH52070362
ABARTH55700425
ABECCZ1448ABE
ABECCZ1677ABE
ABECCZ1678ABE
Alfa e-PartsAF01890
ALFA ROMEO52012825
APECABS1150
ATE24.0710-2023.3
ATOMTECWSS1T007
AUTEX901225
AUTLOGAS4198
AUTOFREN SEINSADS0043
AUTOMEGA210060810
AUTOMOTOR FrancePSS1004
AUTOTEAML4540
AUTOTEAML4540A2
BENDIX058274B
BENDIX BrakingBSW1093
BIRTH54422
BOSCH0265004136
BOSCH0265007671
BREMI50199
BSGBSG65-840-010
BSGBSG65840010
CSV electronic partsCSG9540
CSV electronic partsCSG9769
DAKAtec410293
DELPHISS20241
EFI AUTOMOTIVE302111
ELTA AUTOMOTIVEEA0149
ELTA AUTOMOTIVEXBS149
EPS1.960.098
EPS1960098
ERA560105
ERA560105A
ERT530042
ESEN SKV06SKV410
FACET21.0098
FACET210098
FAE78112
FASTFT80533
FEBI BILSTEIN37159
FERRONTOP04120008
FISPA84.540
FISPA84.540A2
FISPA84540
FISPA84540A2
FTE9400190
FTEBZ3212S
GEBE918171
GENERAL MOTORS1238399
GENERAL MOTORS1247506
GENERAL MOTORS13381153
GENERAL MOTORS6235742
GENERAL MOTORS93189275
GENERAL MOTORS93191478
GHGH-702301
GSP9A0728
HART550991
HC-Cargo182335
HELLA6PU358217-241
HERTH+BUSS ELPARTS70660410
HOFFER8290041
HOFFER8290041E
INTERMOTOR60229
INTERMOTORAB1563
INTERMOTORALB177
INTERMOTORLAB364
IPD40-0220
IPD400220
JP GROUP1297100500
JPN75E9509-JPN
KAMOKA1060151
KAMOKA1060494
KAWE818024103
KW460098
MAGNETI MARELLI172100014010
MAPCO86710
MAXGEAR200319
MDREPS-1960098
MDREPS1960098
MEAT & DORIA90041
MEAT & DORIA90041E
MEC-DIESEL901037DP
METZGER09001539
METZGER0900403
MEYLE6148000013
MGACABS144
MOBILETRONAB-EU034
MOBILETRONABEU034
MOTAQUIPLVAB724
Multiparts97-990571
Multiparts97-992257
Multiparts97990571
Multiparts97992257
NK293609
NTYHCA-FT-003
NTYHCAFT003
OPEL13260662
OSSCA16882
PAGID34350
PartsTecPTA560-0251
PEMEBLABNXBSW1093
QUINTON HAZELLXABS629
RIDEX412W0079
RIDEX412W0101
SNRASB153.05
SNRASB15305
StarkSKWSS-0350100
StarkSKWSS0350078
StarkSKWSS0350100
STELLOX06-65449-SX
STELLOX0665449SX
SWAG40937159
TEXTAR45018000
TOPRAN208623
TRICLO437401
TRWGBS2554
VEMAVE54422
VEMOV40-72-0466
VEMOV40720466
WE PARTS411140046
WE PARTS411141185
WILMINK GROUPWG1409583
WILMINK GROUPWG1430021
WILMINK GROUPWG1440997
WILMINK GROUPWG1495547
WILMINK GROUPWG1495548
WILMINK GROUPWG1774055
WILMINK GROUPWG2099812
ZEKKERTSE-6189
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układów ABS i ESP oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): 1. Instalacja i serwisowanie: * Zleć instalację i naprawy wykwalifikowanemu mechanikowi. Nieprawidłowa instalacja może spowodować nieprawidłowe działanie układu i zwiększyć ryzyko wypadku. * Używaj tylko oryginalnych części zamiennych lub zatwierdzonych przez producenta. Niekompatybilne części mogą negatywnie wpłynąć na działanie układu. 2. Użytkowanie: * Układ ABS/ESP nie zwalnia z obowiązku zachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i dostosowania prędkości do warunków na drodze. * Systemy ABS i ESP są pomocnicze, ale nie mogą pokonać praw fizyki. Zachowaj ostrożność, szczególnie na śliskiej nawierzchni. * Ignorowanie ostrzegawczych kontrolek na desce rozdzielczej dotyczących układu ABS/ESP może prowadzić do poważnych konsekwencji. Niezwłocznie sprawdź usterkę w warsztacie. 3. Warunki pracy: * Upewnij się, że opony są odpowiednie dla Twojego pojazdu i mają odpowiedni bieżnik. Niewłaściwe lub zużyte opony mogą ograniczyć skuteczność działania układu ABS/ESP. * Sprawdź, czy czujniki ABS są czyste i nieuszkodzone. Zabrudzenia lub uszkodzenia mogą zakłócić ich pracę. 4. Po wypadku: * Po poważnym wypadku sprawdź działanie układu ABS/ESP w autoryzowanym serwisie. Uszkodzenia mechaniczne mogą wpłynąć na jego sprawność. 5. Dzieci i osoby postronne: * Przechowuj części układu hamulcowego w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego połknięcia lub innych urazów. 6. Ochrona środowiska: * Zużyte płyny hamulcowe i części układu ABS/ESP oddawaj do recyklingu w odpowiednich punktach zbiórki. Nie wylewaj płynów do kanalizacji ani do gleby. 7. Modifikacje: * Nie modyfikuj układu ABS/ESP na własną rękę. Zmiany w oprogramowaniu lub konstrukcji mogą zakłócić jego działanie i stanowić zagrożenie.

Inne z tej kategorii