MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV392
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV392

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV392

ProducentSKV ESEN
75,67 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

LAND ROVER FREELANDER Specyfikacja techniczna: strona zabudowy: z obu stron Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

LAND ROVER FREELANDER

Specyfikacja techniczna:

  • strona zabudowy: z obu stron

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV392: pasuje do 10 wersji pojazdów marki Land Rover.

  • FREELANDER I 1.8 16V 4x4
  • FREELANDER I 1.8 i 16V 4x4
  • FREELANDER I 2.0 DI 4x4
  • FREELANDER I 2.0 Td4 4x4
  • FREELANDER I 2.5 V6 4x4
  • FREELANDER I Soft Top 1.8 4x4
  • FREELANDER I Soft Top 1.8 i 16V 4x4
  • FREELANDER I Soft Top 2.0 DI 4x4
  • FREELANDER I Soft Top 2.0 TD4 4x4
  • FREELANDER I Soft Top 2.5 V6 4x4
LAND ROVER SSW000010
WILMINK GROUP WG1937743
4U Autoparts20283LR
A.B.S.30760
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-5084
ABAKUS120-02-090
ABAKUS12002090
ABECCZ1217ABE
Alfa e-PartsAF01465
APECABS1210
ASHIKA1510LL06
ASHIKA151-0L-L06
AUTO-SPEED PARTS290SS00622
AUTOTEAML41553
BAPMICBF0340220059
BENDIX058443B
BLUE PRINTADJ137107
BREMI50474
CSV electronic partsCSG1553
DAKAtec410331
DELPHISS20629
ELTA AUTOMOTIVEEA0305
ELTA AUTOMOTIVEXBS305
ERA560420A
ESEN SKV06SKV392
FEBI BILSTEIN106454
FISPA84.1553
GAUSSGS2389
GEBE918191
GHGH-704005
GSP9A0730
HOFFER82901024
INTERMOTOR60551
INTERMOTORALB782
INTERMOTORLAB579
INTERMOTORAB2054
JAPANPARTSABS-L06
JAPANPARTSABSL06
JAPKO151L06
KAWE818017301
KRAFT AUTOMOTIVE9418005
LAND ROVERSSW000010
MAXGEAR20-0313
MAXGEAR200313
MDRMAB9L06
MDRMAB-9L06
MEAT & DORIA901024
MOBILETRONAB-EU202
MOBILETRONABEU202
MOTAQUIPLVAB735
Multiparts97992259
Multiparts97-992259
NK294010
NTYHCA-LR-006
NTYHCALR006
OSSCA22004
PartsTecPTA560-0498
PEMEBLAJAPABS-L06
PEMEBLAJAPABSL06
QUINTON HAZELLXABS812
RIDEX412W0700
StarkSKWSS-0350700
StarkSKWSS0350700
STELLOX0665619SX
SWAG22 10 6454
SWAG22106454
TEXTAR45062680
VEMOV48-72-0042
VEMOV48720042
WE PARTS411141213
WILMINK GROUPWG1495854
WILMINK GROUPWG1937743
WILMINK GROUPWG2042592
WILMINK GROUPWG2100822
WILMINK GROUPWG2241289
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii