MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV387
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV387

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV387

ProducentSKV ESEN
58,20 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

RENAULT GRAND SCENIC MEGANE II SCENIC II Specyfikacja techniczna: strona zabudowy: z obu stron Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

RENAULT GRAND SCENIC MEGANE II SCENIC II

Specyfikacja techniczna:

  • strona zabudowy: z obu stron

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV387: pasuje do 45 wersji pojazdów marki Renault.

  • GRAND SCÉNIC II 1.5 dCi (JM02, JM13)
  • GRAND SCÉNIC II 1.6
  • GRAND SCÉNIC II 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
  • GRAND SCÉNIC II 2.0
  • MEGANE II 1.4 16V
  • MEGANE II 1.4 16V (BM0B, CM0B)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13)
  • MEGANE II 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T)
  • MEGANE II 1.6 16V (BM0C, CM0C)
  • MEGANE II 1.9 dCi
  • MEGANE II 1.9 dCi (BM0G, CM0G)
  • MEGANE II 2.0 16V (BM0U, CM0U)
  • MEGANE II 2.0 16V Turbo
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 1.6
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 1.9 dCi
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0 (EM0S)
  • MEGANE II Coupé-Cabriolet 2.0 16V Turbo
  • MEGANE II Furgon/kombi 1.6 (KM0C)
  • MEGANE II Hatchback Van 1.5 dCi
  • MEGANE II Kombi 1.4
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM02, KM13)
  • MEGANE II Kombi 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B)
  • MEGANE II Kombi 1.6
  • MEGANE II Kombi 1.9 dCi
  • MEGANE II Kombi 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C)
  • MEGANE II Kombi 2.0
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM0F)
  • MEGANE II nadwozie zamknięte / kombi 1.5 dCi (KM1E)
  • MEGANE II sedan 1.4
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A)
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B)
  • MEGANE II sedan 1.5 dCi (LM16)
  • MEGANE II sedan 1.6
  • MEGANE II sedan 1.9 dCi
  • MEGANE II sedan 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C)
  • MEGANE II sedan 2.0
  • SCÉNIC II
  • SCÉNIC II 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM02, JM13)
  • SCÉNIC II 1.5 dCi (JM0F)
  • SCÉNIC II 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B)
  • SCÉNIC II 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C)
  • SCÉNIC II 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V)
  • SCÉNIC II 2.0 16V Turbo (JM0W)
JPN 75E9282-JPN
MERCEDES-BENZ 2405400517
MERCEDES-BENZ A2405400517
RENAULT 8200043135
RENAULT 8200296570
RENAULT 8200346992
RIDEX 412W0060
Stark SKWSS-0350059
WILMINK GROUP WG1889986
A.B.S.30322
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1308
ABECCZ1512ABE
ABECCZ1663ABE
AIC54607
Alfa e-PartsAF01908
APECABS1141
ATE24.0711-5151.3
ATE24071151513
ATOMTECWSS1S013
AUTEX901307
AUTLOGAS4129
AUTOFREN SEINSADS0087
AUTOMOTOR FrancePSS1058
AUTOTEAML4663
AUTOTEAML4663A2
BBR Automotive001-10-16450
BBR Automotive0011016450
BENDIX058130B
BENDIX BrakingBSW1141
BOSCH0265007467
BREMI50598
CSV electronic partsCSG9633
CSV electronic partsCSG9663
CSV electronic partsCSG9663C
DAKAtec410172
DELPHISS20243
DENCKERMANNB180112
DODA1180050271
EFI AUTOMOTIVE302098
ELTA AUTOMOTIVEEA0081
ELTA AUTOMOTIVEXBS081
EPS1.960.054
EPS1960054
ERA560230A
ERT530076
ESEN SKV06SKV387
FACET21.0054
FACET210054
FAE78099
FEBI BILSTEIN102477
FISPA84.663
FISPA84.663A2
FISPA84663
FISPA84663A2
FTE9400228
FTEBZ3251S
GAUSSGS2488
GEBE917561
GHGH-703908
GSP9A1250
hajus Autoteile6151004
HART550981
HC-Cargo182347
HELLA6PU012806-211
HELLA6PU012806211
HERTH+BUSS ELPARTS70660544
HITACHI131571
HOFFER8290188
HOFFER8290188/1
HOFFER82901881
HOFFER8290188E
INTERMOTOR60203
INTERMOTORAB1256
INTERMOTORALB156
INTERMOTORLAB146
IPD40-0302
IPD400302
JPN75E9282-JPN
KAMOKA1060390
KAWE818025107
KRAFT AUTOMOTIVE9415090
KRAFTVOLL GERMANY05090028
KW460054
MAGNETI MARELLI172100072010
MAXGEAR20-0196
MAXGEAR20-0293
MAXGEAR200293
MDREPS-1960054
MDREPS1960054
MEAT & DORIA90188
MEAT & DORIA90188/1
MEAT & DORIA901881
MEAT & DORIA90188E
MEC-DIESEL901119DP
MERCEDES-BENZ2405400517
MERCEDES-BENZA2405400517
METZGER0900313
MEYLE16-148000008
MEYLE16148000008
MGACABS136
MOBILETRONAB-EU045
MOBILETRONABEU045
MOTAQUIPLVAB162
MTE-THOMSON73323
Multiparts97-990322
Multiparts97990322
NK293970
NTYHCA-RE-008
NTYHCARE008
OSSCA13139
PAGID35380
PartsTecPTA560-0201
PEMEBLABNXBSW1141
PREXApartsP701189
PROFIT5015-0058
PROFIT5015-0072
QUATTRO FRENIQF00T00405
QUATTRO FRENIQF60F00070
QUINTON HAZELLXABS240
RENAULT8200043135
RENAULT8200296570
RENAULT8200346992
RIDEX412W0060
SNRASB155.12
SNRASB15512
StarkSKWSS-0350059
StarkSKWSS0350059
STELLOX06-65460-SX
STELLOX0665460SX
SWAG60 10 2477
SWAG60102477
TEXTAR45023600
TOMEX BrakesTX52-15
TOMEX BrakesTX5215
TOPRAN700971
TRWGBS1092
VEMOV46-72-0102
VEMOV46720102
WE PARTS411140211
WE PARTS411140212
WE PARTS411141093
WILMINK GROUPWG1409689
WILMINK GROUPWG1495674
WILMINK GROUPWG1774057
WILMINK GROUPWG1889986
WILMINK GROUPWG1965519
WILMINK GROUPWG2240216
ZEKKERTSE-6200
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii