MotoCraft
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV353
Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV353

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV353

ProducentSKV ESEN
37,11 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI PORSCHE VW SKV to dynamicznie rozwijająca się europejska marka części samochodowych. Cała oferta marki SKV dostępna jest w katalogu TecDoc, a z uwagi na wysoką jakość danych dostarczanych do katalogu, marka SKV została wyróżniona tytułem „Certyf...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyprzód - prawa
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

AUDI PORSCHE VW

SKV to dynamicznie rozwijająca się europejska marka części samochodowych.

Cała oferta marki SKV dostępna jest w katalogu TecDoc, a z uwagi na wysoką jakość danych dostarczanych do katalogu, marka SKV została wyróżniona tytułem „Certyfikowanego Dostawcy Danych”. Produkty marki SKV są doceniane w Polsce, a także w innych krajach Europy.

Numery Pasujących Zamienników Innych producentów:

0265007726/BOH, 0265007928/BOS, 0900310 METZGER, 101053/FEB, 1060046/KAO, 1148000013 MEYLE, 115 250/TOP, 1197102500 JPG, 120-02-162/ABA, 150042210 DELLO, 21.0015/FAC, 24.0710-2027.3 ATE, 4E0927804A/MG, 4E0927804D HP, 560297A ERA, 78061 FAE, 818029108, 90507 MD, AS4145, ASB154.15/SNR, CCZ1649ABE, GBS128/TRW, MWSS123 MM, SS20070/DEL, V10-72-1095 VEMO

Czujnik ABS przód lewy/prawy - SKV ESEN 06SKV353: pasuje do 222 wersji pojazdów marek Audi, Bentley, Porsche, Volkswagen.

  • A4 Allroad B8 2.0 TDI quattro
  • A4 Allroad B8 2.0 TFSI quattro
  • A4 Allroad B8 3.0 TDI quattro
  • A4 B8 1.8 TFSI
  • A4 B8 1.8 TFSI quattro
  • A4 B8 2.0 TDI
  • A4 B8 2.0 TDI quattro
  • A4 B8 2.0 TFSI
  • A4 B8 2.0 TFSI flexible fuel
  • A4 B8 2.0 TFSI flexible fuel quattro
  • A4 B8 2.0 TFSI quattro
  • A4 B8 2.7 TDI
  • A4 B8 3.0 TDI
  • A4 B8 3.0 TDI quattro
  • A4 B8 3.0 TFSI quattro
  • A4 B8 3.2 FSI
  • A4 B8 3.2 FSI quattro
  • A4 B8 Avant 1.8 TFSI
  • A4 B8 Avant 1.8 TFSI quattro
  • A4 B8 Avant 2.0 TDI
  • A4 B8 Avant 2.0 TDI quattro
  • A4 B8 Avant 2.0 TFSI
  • A4 B8 Avant 2.0 TFSI flexible fuel
  • A4 B8 Avant 2.0 TFSI flexible fuel quattro
  • A4 B8 Avant 2.0 TFSI quattro
  • A4 B8 Avant 2.7 TDI
  • A4 B8 Avant 3.0 TDI
  • A4 B8 Avant 3.0 TDI quattro
  • A4 B8 Avant 3.0 TFSI quattro
  • A4 B8 Avant 3.2 FSI
  • A4 B8 Avant 3.2 FSI quattro
  • A4 B8 Avant RS4 quattro
  • A4 B8 Avant S4 quattro
  • A4 B8 S4 quattro
  • A5 1.8 TFSI
  • A5 2.0 TDI
  • A5 2.0 TDI quattro
  • A5 2.0 TFSI
  • A5 2.0 TFSI quattro
  • A5 2.7 TDI
  • A5 3.0 TDI
  • A5 3.0 TDI quattro
  • A5 3.0 TFSI quattro
  • A5 3.2 FSI
  • A5 3.2 FSI quattro
  • A5 RS5 quattro
  • A5 S5 quattro
  • A5 Sportback 1.8 TFSI
  • A5 Sportback 2.0 TDI
  • A5 Sportback 2.0 TDI quattro
  • A5 Sportback 2.0 TFSI
  • A5 Sportback 2.0 TFSI quattro
  • A5 Sportback 2.7 TDI
  • A5 Sportback 3.0 TDI
  • A5 Sportback 3.0 TDI quattro
  • A5 Sportback 3.0 TFSI quattro
  • A5 Sportback 3.2 FSI quattro
  • A5 Sportback S5 quattro
  • A5 kabriolet 1.8 TFSI
  • A5 kabriolet 2.0 TDI
  • A5 kabriolet 2.0 TDI quattro
  • A5 kabriolet 2.0 TFSI
  • A5 kabriolet 2.0 TFSI quattro
  • A5 kabriolet 2.7 TDI
  • A5 kabriolet 3.0 TDI
  • A5 kabriolet 3.0 TDI quattro
  • A5 kabriolet 3.0 TFSI quattro
  • A5 kabriolet 3.2 FSI
  • A5 kabriolet 3.2 FSI quattro
  • A5 kabriolet RS5 quattro
  • A5 kabriolet S5 quattro
  • A6 Allroad C6 2.7 TDI quattro
  • A6 Allroad C6 3.0 TDI quattro
  • A6 Allroad C6 3.0 TFSI quattro
  • A6 Allroad C6 3.2 FSI quattro
  • A6 Allroad C6 4.2 FSI quattro
  • A6 Allroad C7 3.0 TDI quattro
  • A6 Allroad C7 3.0 TFSI quattro
  • A6 C6 2.0 TDI
  • A6 C6 2.0 TFSI
  • A6 C6 2.4
  • A6 C6 2.4 quattro
  • A6 C6 2.7 TDI
  • A6 C6 2.7 TDI quattro
  • A6 C6 2.8 FSI
  • A6 C6 2.8 FSI quattro
  • A6 C6 3.0
  • A6 C6 3.0 TDI quattro
  • A6 C6 3.0 TFSI quattro
  • A6 C6 3.0 quattro
  • A6 C6 3.2 FSI
  • A6 C6 3.2 FSI quattro
  • A6 C6 4.2 FSI quattro
  • A6 C6 4.2 quattro
  • A6 C6 Avant 2.0 TDI
  • A6 C6 Avant 2.0 TFSI
  • A6 C6 Avant 2.4
  • A6 C6 Avant 2.4 quattro
  • A6 C6 Avant 2.7 TDI
  • A6 C6 Avant 2.7 TDI quattro
  • A6 C6 Avant 2.8 FSI
  • A6 C6 Avant 2.8 FSI quattro
  • A6 C6 Avant 3.0
  • A6 C6 Avant 3.0 TDI quattro
  • A6 C6 Avant 3.0 TFSI quattro
  • A6 C6 Avant 3.0 quattro
  • A6 C6 Avant 3.2 FSI
  • A6 C6 Avant 3.2 FSI quattro
  • A6 C6 Avant 4.2 FSI quattro
  • A6 C6 Avant 4.2 quattro
  • A6 C6 Avant RS6 quattro
  • A6 C6 Avant S6 quattro
  • A6 C6 RS6 quattro
  • A6 C6 S6 quattro
  • A6 C7 1.8 TFSI
  • A6 C7 2.0 TDI
  • A6 C7 2.0 TDI quattro
  • A6 C7 2.0 TFSI
  • A6 C7 2.0 TFSI hybrid
  • A6 C7 2.0 TFSI quattro
  • A6 C7 2.8 FSI
  • A6 C7 2.8 FSI quattro
  • A6 C7 3.0 TDI
  • A6 C7 3.0 TDI quattro
  • A6 C7 3.0 TFSI quattro
  • A6 C7 Avant 1.8 TFSI
  • A6 C7 Avant 2.0 TDI
  • A6 C7 Avant 2.0 TDI quattro
  • A6 C7 Avant 2.0 TFSI
  • A6 C7 Avant 2.0 TFSI quattro
  • A6 C7 Avant 2.8 FSI
  • A6 C7 Avant 2.8 FSI quattro
  • A6 C7 Avant 3.0 TDI
  • A6 C7 Avant 3.0 TDI quattro
  • A6 C7 Avant 3.0 TFSI quattro
  • A6 C7 Avant RS6 performance quattro
  • A6 C7 Avant RS6 quattro
  • A6 C7 Avant S6 quattro
  • A6 C7 S6 quattro
  • A7 Sportback 1.8 TFSI
  • A7 Sportback 2.0 TFSI
  • A7 Sportback 2.0 TFSI quattro
  • A7 Sportback 2.8 FSI
  • A7 Sportback 2.8 FSI quattro
  • A7 Sportback 3.0 TDI
  • A7 Sportback 3.0 TDI quattro
  • A7 Sportback 3.0 TFSI quattro
  • A7 Sportback RS7 performance quattro
  • A7 Sportback RS7 quattro
  • A7 Sportback S7 quattro
  • A8 D3 2.8 FSI
  • A8 D3 3.0
  • A8 D3 3.0 TDI quattro
  • A8 D3 3.2 FSI
  • A8 D3 3.2 FSI quattro
  • A8 D3 3.7 quattro
  • A8 D3 4.0 TDI quattro
  • A8 D3 4.2 FSI quattro
  • A8 D3 4.2 TDI quattro
  • A8 D3 4.2 quattro
  • A8 D3 6.0 W12 quattro
  • A8 D3 S8 quattro
  • A8 D4 2.0 TFSI hybrid
  • A8 D4 2.0 TFSI quattro
  • A8 D4 2.5 TFSI
  • A8 D4 3.0 TDI
  • A8 D4 3.0 TDI quattro
  • A8 D4 3.0 TFSI quattro
  • A8 D4 4.0 TFSI quattro
  • A8 D4 4.2 FSI quattro
  • A8 D4 4.2 TDI quattro
  • A8 D4 6.3 W12 quattro
  • A8 D4 S8 plus quattro
  • A8 D4 S8 quattro
  • Q5 2.0 TDI
  • Q5 2.0 TDI quattro
  • Q5 2.0 TFSI Hybrid quattro
  • Q5 2.0 TFSI quattro
  • Q5 3.0 TDI quattro
  • Q5 3.0 TFSI quattro
  • Q5 3.2 FSI quattro
  • Q5 SQ5 TDI quattro
  • Q5 SQ5 TFSI quattro
  • R8 4.2 FSI quattro
  • R8 5.2 FSI RWS
  • R8 5.2 FSI quattro
  • R8 Spyder 4.2 FSI quattro
  • R8 Spyder 5.2 FSI RWS
  • R8 Spyder 5.2 FSI quattro
  • CONTINENTAL FLYING SPUR 6.0
  • CONTINENTAL FLYING SPUR 6.0 FLEX
  • CONTINENTAL FLYING SPUR 6.0 Speed
  • CONTINENTAL coupe 4.0
  • CONTINENTAL coupe 4.0 FLEX
  • CONTINENTAL coupe 6.0
  • CONTINENTAL coupe 6.0 AWD
  • CONTINENTAL coupe 6.0 FLEX
  • CONTINENTAL coupe 6.0 GT
  • CONTINENTAL coupe 6.0 GT Speed
  • CONTINENTAL coupe 6.0 Supersports
  • CONTINENTAL coupe 6.0 Supersports AWD
  • CONTINENTAL kabriolet 4.0 FLEX AWD
  • CONTINENTAL kabriolet 6.0 AWD
  • CONTINENTAL kabriolet 6.0 CS ISR
  • CONTINENTAL kabriolet 6.0 FLEX AWD
  • CONTINENTAL kabriolet 6.0 GTC Speed AWD
  • CONTINENTAL kabriolet 6.0 GTC Speed Napęd na wszystkie koła
  • FLYING SPUR 4.0 FLEX
  • FLYING SPUR 4.0 V8
  • FLYING SPUR 6.0 W12
  • FLYING SPUR V8 S 4.0
  • FLYING SPUR W12 S 6.0
  • MULSANNE 6.8
  • MULSANNE 6.8 Speed
  • 918 Spyder 4.6 Plug-in Hybrid
  • PHAETON 3.0 V6 TDI 4motion
  • PHAETON 3.2 V6
  • PHAETON 3.2 V6 4motion
  • PHAETON 3.6 V6 4motion
  • PHAETON 4.2 V8 4motion
  • PHAETON 5.0 V10 TDI 4motion
  • PHAETON 6.0 W12 4motion
AUDI 4E0927804A
AUDI 4E0927804D
AUDI 4E0927804F
JPN 75E9300-JPN
RIDEX 412W0091
SEAT 4E0927804
SEAT 4E0927804A
SEAT 4E0927804D
SEAT 4E0927804F
SKODA 4E0927804
SKODA 4E0927804A
SKODA 4E0927804D
SKODA 4E0927804F
Stark SKWSS-0350090
VAG 4E0927804A
VAG 4E0927804D
VAG 4E0927804F
VW 4E0927804
VW 4E0927804A
VW 4E0927804D
VW 4E0927804F
WILMINK GROUP WG1889809
4U Autoparts20400VV
A.B.S.30563
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1294
ABAKUS120-02-162
ABAKUS12002162
ABECCZ1649ABE
AIC57057
Alfa e-PartsAF03915
APECABS1023
ATE24.0710-2027.3
ATOMTECWSS1A048
AUDI4E0927804A
AUDI4E0927804D
AUDI4E0927804F
AUTEX901218
AUTLOGAS4145
AUTO-SPEED PARTS290SS00062
AUTOFREN SEINSADS0010
AUTOMEGA150042210
AUTOTEAML41007
BAPMICBACB13-759025
BAPMICEF0321700001
BENDIX058153B
BENDIX BrakingBSW1107
BOSCH0265007928
BRAXISAK0069
BREMI50305
CAUTEX755268
CSV electronic partsCSG1007
DAKAtec410236
DELPHISS20070
EFI AUTOMOTIVE302060
EGT691300EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0405
ELTA AUTOMOTIVEXBS405
EPS1.960.015
EPS1960015
ERA560297A
ERT530010
ESEN SKV06SKV353
FACET21.0015
FACET210015
FAE78061
FARE SA22508
FEBI BILSTEIN101053
FISPA84.1007
FISPA841007
FTE9400147
FTEBZ3169S
G.U.D.GABS01046
GAUSSGS2033
GEBE911641
GHGH-704715H
GHGH-714715V
GSP9B1015
HC-Cargo182295
HC-Cargo182297
HERTH+BUSS ELPARTS70660040
HITACHI131439
HOFFER8290507
INTERMOTOR60220
INTERMOTOR60936
INTERMOTORAB1158
INTERMOTORAB2208
INTERMOTORALB170
INTERMOTORALB720
INTERMOTORLAB073
INTERMOTORLAB685
IPD40-0213
IPD400213
JP GROUP1197102500
JPN75E9300-JPN
KAMOKA1060046
KAWE818029108
KRAFT AUTOMOTIVE9410098
KRAFTVOLL GERMANY05090116
KW460015
MAGNETI MARELLI172100123010
MAXGEAR20-0239
MAXGEAR200239
MDREPS-1960015
MDREPS1960015
MEAT & DORIA90507
MEC-DIESEL901608DP
Metalcaucho50233
METZGER0900310
MEYLE1148000013
MGACABS242
MOBILETRONAB-EU140
MOBILETRONABEU140
MOTAQUIPLVAB548
MTE-THOMSON73329
MTR12176138
Multiparts97-992063
Multiparts97992063
NK294750
NTYHCA-AU-016
NTYHCAAU016
OSSCA13113
PAGID34948
PartsTecPTA560-0151
PATRONABS52196
PEMEBLABNXBSW1107
PLYOMP755268
PREXApartsP101026
PROFIT5015-0213
QUATTRO FRENIQF00T00245
QUATTRO FRENIQF61F00064
QUINTON HAZELLXABS257
RIDEX412W0091
SEAT4E0927804
SNRASB154.15
SNRASB15415
StarkSKWSS-0350090
StarkSKWSS0350090
STARTVOLTVS-ABS1812
STARTVOLTVSABS1812
STCT450233
STELLOX06-65447-SX
STELLOX0665447SX
SWAG30 10 1053
SWAG30101053
TEXTAR45019400
TEXTAR45019480
TOPRAN115250
TRWGBS128
VEMOV10-72-1095
VEMOV10721095
vika99271388801
WE PARTS411140553
WILMINK GROUPWG1409914
WILMINK GROUPWG1495739
WILMINK GROUPWG1773902
WILMINK GROUPWG1889809
WILMINK GROUPWG2239870
ZEKKERTSE-6024
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii