MotoCraft
Czujnik ABS przedni prawy - SKV ESEN 06SKV394
Czujnik ABS przedni prawy - SKV ESEN 06SKV394

Czujnik ABS przedni prawy - SKV ESEN 06SKV394

ProducentSKV ESEN
69,30 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

TOYOTA AVENSIS COROLLA E12/E15 Specyfikacja techniczna: strona zabudowy: z prawej Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyprzód - prawa
Liczba biegunów2

TOYOTA AVENSIS COROLLA E12/E15

Specyfikacja techniczna:

  • strona zabudowy: z prawej

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Czujnik ABS przedni prawy - SKV ESEN 06SKV394: pasuje do 38 wersji pojazdów marki Toyota.

  • AVENSIS 1.6 VVT-i (ZZT250_)
  • AVENSIS 1.8 (ZZT251_)
  • AVENSIS 2.0 (AZT250_)
  • AVENSIS 2.0 D-4D (ADT250_)
  • AVENSIS 2.0 D-4D (CDT250_)
  • AVENSIS 2.2 D-4D (ADT251_)
  • AVENSIS 2.2 D-CAT (ADT251_)
  • AVENSIS 2.4 (AZT251_)
  • AVENSIS Kombi 1.6 VVT-i (ZZT250_)
  • AVENSIS Kombi 1.8 (ZZT251_)
  • AVENSIS Kombi 2.0 (AZT250_)
  • AVENSIS Kombi 2.0 D-4D (ADT250_)
  • AVENSIS Kombi 2.0 D-4D (CDT250_)
  • AVENSIS Kombi 2.0 VVTi (AZT250_)
  • AVENSIS Kombi 2.2 D-4D (ADT251_)
  • AVENSIS Kombi 2.2 D-CAT (ADT251_)
  • AVENSIS Kombi 2.4 (AZT251_)
  • AVENSIS sedan 1.6 VVT-i (ZZT250_)
  • AVENSIS sedan 1.8 (ZZT251_)
  • AVENSIS sedan 2.0 (AZT250_)
  • AVENSIS sedan 2.0 D-4D (ADT250_)
  • AVENSIS sedan 2.0 D-4D (CDT250_)
  • AVENSIS sedan 2.2 D-4D (ADT251_)
  • AVENSIS sedan 2.2 D-CAT (ADT251_)
  • AVENSIS sedan 2.4 (AZT251_)
  • COROLLA 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_)
  • COROLLA Kombi 1.4 D4-D (NDE120_)
  • COROLLA Kombi 1.4 VVT-i (ZZE120_)
  • COROLLA Kombi 1.6 VVT-i (ZZE121_)
  • COROLLA Kombi 2.0 D-4D (CDE120_)
  • COROLLA Verso 1.6 (ZNR10_)
  • COROLLA Verso 1.8 (ZNR11_)
  • COROLLA Verso 2.0 D-4D (CUR10_)
  • COROLLA Verso 2.2 D-4D (AUR10_)
  • COROLLA sedan 1.4 D-4D (NDE120_)
  • COROLLA sedan 1.4 VVT-i (ZZE120_)
  • COROLLA sedan 1.6 VVT-i (ZZE121_)
  • COROLLA sedan 2.0 D-4D (CDE120_)
RIDEX 412W0141
Stark SKWSS-0350140
TOYOTA 8954202040
TOYOTA 89542340NM
A.B.S.30548
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1464
ABAKUS120-02-153
ABAKUS12002153
ABECCZ1456ABE
AIC53720
Alfa e-PartsAF01955
APECABS1116
ASHIKA151-02-221
ASHIKA15102221
ASHUKI by PalidiumT876-39
ASHUKI by PalidiumT87639
ATOMTECWSS1I026
AUTEX901329
AUTLOGAS4408
AUTO-SPEED PARTS290SS00106
AUTOFREN SEINSADS0083
AUTOTEAML41067
AUTOTEAML41067A2
BENDIX058381B
BIRTH54299
BLUE PRINTADT37137
BOSCH0265006677
BREMI50161
CAUTEX755237
CSV electronic partsCSG1067
DAKAtec410351
DELPHISS20255
EFI AUTOMOTIVE302377
EGT691130EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0112
ELTA AUTOMOTIVEXBS112
ERA560388A
ERT530074
ESEN SKV06SKV394
FAE78419
FARE SA22477
FISPA84.1067
FISPA84.1067A2
FISPA841067
FISPA841067A2
GAUSSGS2562
GEBE915151
GHGH-704541H
GSP9A0509
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5912001
HOFFER8290566
HOFFER8290566E
INTERMOTOR60196
INTERMOTORAB1481
INTERMOTORALB150
INTERMOTORLAB300
IPD40-0324
IPD400324
J&S AutomotiveVBS566
JAPANPARTSABS-221
JAPANPARTSABS221
JAPKO151221
JP GROUP4897100180
JPN75E2088-JPN
KAMOKA1060440
KAVO PARTSBAS-9004
KAVO PARTSBAS9004
KAWE818013101
KRAFT AUTOMOTIVE9413725
MAGNETI MARELLI172100139010
MAGNETI MARELLI600000181890
MAXGEAR20-0184
MAXGEAR200184
MDRMAB-9221
MDRMAB9221
MEAT & DORIA90566
MEAT & DORIA90566E
MEC-DIESEL901235DP
Metalcaucho50200
METZGER0900389
MEYLE30-148990010
MGACABS442
MOBILETRONAB-JP002
MOBILETRONABJP002
MOTAQUIPLVAB349
Multiparts97-990548
Multiparts97990548
NAKAMOTOK43-TOY-18010251
NIPPARTSJ5012008
NK294506
NPST568A30
NTYHCA-TY-042
NTYHCATY042
OSSCA13146
PartsTecPTA560-0388
PATRONABS52056
PEMEBLAJAPABS-221
PEMEBLAJAPABS221
PLYOMP755237
PROFIT5015-0181
QUATTRO FRENIQF00T00172
QUATTRO FRENIQF60F00257
QUINTON HAZELLXABS607
RIDEX412W0141
SNRASB169.02
SNRASB16902
StarkSKWSS-0350140
StarkSKWSS0350140
STCT450200
STELLOX06-65452-SX
STELLOX0665452SX
TOYOTA8954202040
TOYOTA89542340NM
VEMAVE54299
VEMOV70-72-0048
VEMOV70720048
WE PARTS411140603
WE PARTS411141148
WILMINK GROUPWG1029575
WILMINK GROUPWG1409945
WILMINK GROUPWG1495823
WILMINK GROUPWG1782568
WILMINK GROUPWG1965555
ZEKKERTSE-6109
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii