MotoCraft
Czujnik ABS przedni lewy - SKV ESEN 06SKV393
Czujnik ABS przedni lewy - SKV ESEN 06SKV393
Czujnik ABS przedni lewy - SKV ESEN 06SKV393 — zdjęcie 2
Czujnik ABS przedni lewy - SKV ESEN 06SKV393 — zdjęcie 3
Czujnik ABS przedni lewy - SKV ESEN 06SKV393 — zdjęcie 4
Czujnik ABS przedni lewy - SKV ESEN 06SKV393 — zdjęcie 5

Czujnik ABS przedni lewy - SKV ESEN 06SKV393

ProducentSKV ESEN
69,26 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

TOYOTA AVENSIS COROLLA E12/E15 Specyfikacja techniczna: strona zabudowy: z lewej Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyprzód - lewa
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

TOYOTA AVENSIS COROLLA E12/E15

Specyfikacja techniczna:

  • strona zabudowy: z lewej

Oferowane produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta, co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

Czujnik ABS przedni lewy - SKV ESEN 06SKV393: pasuje do 38 wersji pojazdów marki Toyota.

  • AVENSIS 1.6 VVT-i (ZZT250_)
  • AVENSIS 1.8 (ZZT251_)
  • AVENSIS 2.0 (AZT250_)
  • AVENSIS 2.0 D-4D (ADT250_)
  • AVENSIS 2.0 D-4D (CDT250_)
  • AVENSIS 2.2 D-4D (ADT251_)
  • AVENSIS 2.2 D-CAT (ADT251_)
  • AVENSIS 2.4 (AZT251_)
  • AVENSIS Kombi 1.6 VVT-i (ZZT250_)
  • AVENSIS Kombi 1.8 (ZZT251_)
  • AVENSIS Kombi 2.0 (AZT250_)
  • AVENSIS Kombi 2.0 D-4D (ADT250_)
  • AVENSIS Kombi 2.0 D-4D (CDT250_)
  • AVENSIS Kombi 2.0 VVTi (AZT250_)
  • AVENSIS Kombi 2.2 D-4D (ADT251_)
  • AVENSIS Kombi 2.2 D-CAT (ADT251_)
  • AVENSIS Kombi 2.4 (AZT251_)
  • AVENSIS sedan 1.6 VVT-i (ZZT250_)
  • AVENSIS sedan 1.8 (ZZT251_)
  • AVENSIS sedan 2.0 (AZT250_)
  • AVENSIS sedan 2.0 D-4D (ADT250_)
  • AVENSIS sedan 2.0 D-4D (CDT250_)
  • AVENSIS sedan 2.2 D-4D (ADT251_)
  • AVENSIS sedan 2.2 D-CAT (ADT251_)
  • AVENSIS sedan 2.4 (AZT251_)
  • COROLLA 1.8 VVTL-i TS (ZZE123_)
  • COROLLA Kombi 1.4 D4-D (NDE120_)
  • COROLLA Kombi 1.4 VVT-i (ZZE120_)
  • COROLLA Kombi 1.6 VVT-i (ZZE121_)
  • COROLLA Kombi 2.0 D-4D (CDE120_)
  • COROLLA Verso 1.6 (ZNR10_)
  • COROLLA Verso 1.8 (ZNR11_)
  • COROLLA Verso 2.0 D-4D (CUR10_)
  • COROLLA Verso 2.2 D-4D (AUR10_)
  • COROLLA sedan 1.4 D-4D (NDE120_)
  • COROLLA sedan 1.4 VVT-i (ZZE120_)
  • COROLLA sedan 1.6 VVT-i (ZZE121_)
  • COROLLA sedan 2.0 D-4D (CDE120_)
RIDEX 412W0102
Stark SKWSS-0350101
TOYOTA 8954302040
TOYOTA 89543340NM
A.B.S.30766
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1429
ABAKUS120-02-030
ABAKUS12002030
ABECCZ1455ABE
AIC53719
Alfa e-PartsAF08348
APECABS1115
ASHIKA151-02-205
ASHIKA15102205
ASHUKI by PalidiumT876-40
ASHUKI by PalidiumT87640
ATOMTECWSS1I025
AUTEX901344
AUTLOGAS4407
AUTO-SPEED PARTS290SS00112
AUTOTEAML41066A2
BENDIX058380B
BIRTH54302
BLUE PRINTADT37136
BOSCH0265006676
BREMI50169
CAUTEX755236
CSV electronic partsCSG1066
DAKAtec410350
DELPHISS20256
DODA1180050119
EFI AUTOMOTIVE302376
EGT691129EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0134
ELTA AUTOMOTIVEXBS134
ERA560433A
ESEN SKV06SKV393
FAE78418
FARE SA22476
FISPA84.1066
FISPA84.1066A2
FISPA841066
FISPA841066A2
GAUSSGS2560
GEBE915141
GHGH-704541V
GSP9A0508
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5902001
HOFFER8290565
HOFFER8290565E
INTERMOTOR60673
INTERMOTOR61026
INTERMOTORAB1386
INTERMOTORAB2298
INTERMOTORALB578
INTERMOTORALB919
INTERMOTORLAB230
INTERMOTORLAB775
IPD40-0339
IPD400339
J&S AutomotiveVBS565
JAPANPARTSABS-205
JAPANPARTSABS205
JAPKO151205
JP GROUP4897100170
JPN75E2087-JPN
KAMOKA1060439
KAVO PARTSBAS-9013
KAVO PARTSBAS9013
KAWE818013105
KRAFT AUTOMOTIVE9413705
MAGNETI MARELLI172100138010
MAGNETI MARELLI600000181060
MAXGEAR20-0183
MAXGEAR200183
MDRMAB-9205
MDRMAB9205
MEAT & DORIA90565
MEAT & DORIA90565E
MEC-DIESEL901114DP
Metalcaucho50199
METZGER09001532
METZGER0900485
MEYLE30-148990009
MGACABS294
MOBILETRONAB-EU042
MOBILETRONABEU042
MOTAQUIPLVAB119
Multiparts97-990766
Multiparts97990766
NAKAMOTOK43-TOY-18010085
NIPPARTSJ5002008
NK294505
NPST568A34
NTYHCA-TY-041
NTYHCATY041
OSSCA13148
PartsTecPTA560-0389
PATRONABS52057
PEMEBLAJAPABS-205
PEMEBLAJAPABS205
PLYOMP755236
PROFIT5015-0174
QUATTRO FRENIQF00T00169
QUATTRO FRENIQF60F00234
QUINTON HAZELLXABS1113
QUINTON HAZELLXABS847
RIDEX412W0102
SNRASB169.01
SNRASB16901
StarkSKWSS-0350101
StarkSKWSS0350101
STCT450199
STELLOX06-65466-SX
STELLOX0665466SX
TOYOTA8954302040
TOYOTA89543340NM
VEMAVE54302
VEMOV70-72-0045
VEMOV70720045
WE PARTS411140602
WE PARTS411141130
WILMINK GROUPWG1029576
WILMINK GROUPWG1409944
WILMINK GROUPWG1495866
WILMINK GROUPWG1782576
WILMINK GROUPWG1965554
ZEKKERTSE-6108
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii