MotoCraft
Czujnik ABS Tył Lewy/Prawy BMW 5 E39 - SKV ESEN 06SKV150
Czujnik ABS Tył Lewy/Prawy BMW 5 E39 - SKV ESEN 06SKV150
Czujnik ABS Tył Lewy/Prawy BMW 5 E39 - SKV ESEN 06SKV150 — zdjęcie 2
Czujnik ABS Tył Lewy/Prawy BMW 5 E39 - SKV ESEN 06SKV150 — zdjęcie 3

Czujnik ABS Tył Lewy/Prawy BMW 5 E39 - SKV ESEN 06SKV150

ProducentSKV ESEN
94,01 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 5 E39 95- Producent części: ESEN SKV Skład zestawu: 1x Prędkosć obrotowa koła czujnik Lista pojazdów do których część powinna pasować: BMW 5 Touring (E39), 520 i, 01.97 - 09.00, 110, 150, 1991 BMW 5 Touring (E39), 523 i, 01.97 - 09.00, 125, 17...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Liczba biegunów2

BMW 5 E39 95-

  • Producent części: ESEN SKV

Skład zestawu:

1x Prędkosć obrotowa koła czujnik

Lista pojazdów do których część powinna pasować:

BMW 5 Touring (E39), 520 i, 01.97 - 09.00, 110, 150, 1991

BMW 5 Touring (E39), 523 i, 01.97 - 09.00, 125, 170, 2494

BMW 5 Touring (E39), 525 tds, 03.97 - 05.04, 105, 143, 2503

BMW 5 Touring (E39), 528 i, 01.97 - 09.00, 142, 193, 2793

BMW 5 Touring (E39), 540 i, 01.97 - 05.04, 210, 286, 4398

Czujnik ABS Tył Lewy/Prawy BMW 5 E39 - SKV ESEN 06SKV150: pasuje do 5 wersji pojazdów marki BMW.

  • 5 Touring 520 i
  • 5 Touring 523 i
  • 5 Touring 525 tds
  • 5 Touring 528 i
  • 5 Touring 540 i
WILMINK GROUP WG2099835
MOTAQUIP LVAB383
LEMARK LAB258
INTERMOTOR 60376
RIDEX 412W0199
SIDAT 84.1614
Stark SKWSS-0350198
WE PARTS 491140027
WILMINK GROUP WG1428021
HOFFER 82901083
FISPA 84.1614
ELTA AUTOMOTIVE XBS164
ELTA AUTOMOTIVE EA0164
A.B.S.30156
ABAKUS12003033
ABAKUS120-03-033
AIC52401
ALANKO10316062
Alfa e-PartsAF08333
ATE24071020041
ATE24.0710-2004.1
ATOMTECWSS1E051
AUTLOGAS4565
AUTO-SPEED PARTS290SS00273
AUTOTEAML41614
BAPMICBF0321540052
BENDIX058700B
BENDIX BrakingBSW1074
BIRTH51823
BMW1163957
BMW34521163957
BOSCH0986594533
BREMI51311
BUGIADBA71067
CAUTEX755195
CSV electronic partsCSG9505
EGT691185EGT
ELTA AUTOMOTIVEXBS164
ELTA AUTOMOTIVEEA0164
ESEN SKV06SKV150
FARE SA22435
FEBI BILSTEIN32410
FISPA84.1614
FTE9400168
FTEBZ3190S
GEBE913921
GSP9A0418
HELLA6PU009106401
HERTH+BUSS ELPARTS70660120
HITACHI131512
HOFFER82901083
INTERMOTORLAB258
INTERMOTOR60376
INTERMOTORALB355
INTERMOTORAB1420
KAMOKA1060772
KAWE818011218
KRAFT AUTOMOTIVE9412565
MAXGEAR20-0274
MEAT & DORIA901083
Metalcaucho50158
METZGER0900645
MOBILETRONAB-EU304
MOTAQUIPLVAB383
Multiparts97990156
Multiparts97-990156
NK291566
OSSCA20463
PAGID34061
PEMEBLABNXBSW1074
PLYOMP755195
PREXApartsP201085
QUINTON HAZELLXABS666
RIDEX412W0199
StarkSKWSS-0350198
STCT450158
SWAG20 93 2410
SWAG20932410
TEXTAR45015880
TEXTAR45015800
TOMEX BrakesTX50-25
TOMEX BrakesTX5025
TRWGBS1315
VEMAVE51823
VEMOV20-72-0494
VEMOV20720494
WE PARTS491140027
WILMINK GROUPWG1428021
WILMINK GROUPWG1439987
WILMINK GROUPWG2099835
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii