MotoCraft
Czujnik ABS Tył L/P VW Sharan - SKV ESEN 06SKV335
Czujnik ABS Tył L/P VW Sharan - SKV ESEN 06SKV335

Czujnik ABS Tył L/P VW Sharan - SKV ESEN 06SKV335

ProducentSKV ESEN
85,24 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

FORD GALAXY I 95-/SEAT ALHAMBRA 96-/VW SHARAN 95- CZUJNIK ABS TYŁ LEWY/PRAWY FORD GALAXY SEAT Tył lewy / prawy FORD Galaxy SEAT Alhambra VW Sharan   ⚠️ Czujnik ABS/ESP w Twoim aucie występowały w kilku wariantach. ⚠️ Sprawdź: wymiary, numery OE, nume...

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Strona zabudowyTył
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Typ samochoduSamochody dostawcze
Liczba biegunów2

FORD GALAXY I 95-/SEAT ALHAMBRA 96-/VW SHARAN 95-

CZUJNIK ABS TYŁ LEWY/PRAWY FORD GALAXY SEAT

Tył lewy / prawy FORD Galaxy SEAT Alhambra VW Sharan

 

⚠️ Czujnik ABS/ESP w Twoim aucie występowały w kilku wariantach.

⚠️ Sprawdź: wymiary, numery OE, numery zamienne, porównaj część wizualnie i sprawdź w katalogu po VIN.

⚠️ Wyszukaj swoje auto w zakładce "Pasuje do pojazdów" i zwróć szczególną uwagę zapisy takie jak:

  • Rok prod. od
  • Rok prod. do
  • Kod silnika

Nie jesteś pewien, co oznaczają w/w kryteria? Obowiązkowo sprawdź dopasowanie według VIN.

Jeśli nie podano iczacej, informacje w ofercie dotyczą części do pojazdów których pierwotny rynek przeznaczenia to Polska.

Twoje auto jest sprowadzane np. z USA? Do doboru części należy użyć katalogu przeznaczonego rynek na USA.

Numery porównawcze:

A.B.S.: 30229 ALANKO: 315970 ATE: 24071161133 AUTEX: 901305 AUTLOG: AS4168 DELPHI: SS20122 FAE: 78029 FISPA: 84612 FORD: 1207330, 1207331, 2M212B372BA, 2M212B372CA HELLA: 6PU010039601 HOFFER: 8290131 INTERMOTOR: 60041, AB1259, ALB300, LAB148 IPD: 400300 KAWE: 80950656 MEATDORIA: 90131 METZGER: 0900656 MEYLE: 1148000020 MOBILETRON: ABEU098 MULTIP: 97990229 NK: 292367 OPTIMAL: 06S157 PATRON: ABS52154 QUINTON HA: XABS512 SEAT: 7M3927807K, 7M3927807L SIDAT: 84612 TOPRAN: 113733 TRISCAN: 818010217 TRW: GBS2060 VEMO: V10721075 VW: 7M3927807K, 7M3927807L WILMINK: WG1097084

Czujnik ABS Tył L/P VW Sharan - SKV ESEN 06SKV335: pasuje do 17 wersji pojazdów marek Ford, Seat, Volkswagen.

  • GALAXY I 1.9 TDI
  • GALAXY I 2.8 V6
  • ALHAMBRA 1.8 T 20V
  • ALHAMBRA 1.9 TDI
  • ALHAMBRA 1.9 TDI 4motion
  • ALHAMBRA 2.0 TDI
  • ALHAMBRA 2.0 i
  • ALHAMBRA 2.8 V6
  • ALHAMBRA 2.8 V6 4motion
  • SHARAN 1.8 T 20V
  • SHARAN 1.9 TDI
  • SHARAN 1.9 TDI 4motion
  • SHARAN 2.0
  • SHARAN 2.0 LPG
  • SHARAN 2.0 TDI
  • SHARAN 2.8 V6 24V
  • SHARAN 2.8 V6 24V 4motion
ELTA AUTOMOTIVE EA0246
ELTA AUTOMOTIVE XBS246
FORD 1207330
FORD 1207331
FORD 2M212B372BA
FORD 2M212B372CA
HERTH+BUSS ELPARTS 70660064
INTERMOTOR 60041
JPN 75E9268-JPN
LEMARK LAB148
MOTAQUIP LVAB161
RIDEX 412W0235
SEAT 7M3927807K
SEAT 7M3927807L
Stark SKWSS-0350234
VW 7M3927807K
VW 7M3927807L
WILMINK GROUP WG2152582
A.B.S.30229
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1386
ABAKUS120-03-101
AIC54003
ALANKO315970
Alfa e-PartsAF03264
APECABS1084
ATE24.0711-6113.3
ATE24071161133
ATOMTECWSS1D052
AUTEX901305
AUTLOGAS4168
AUTOMEGA247666210
AUTOTEAML4612
BENDIX058155B
BREMI51060
CSV electronic partsCSG9612
DAKAtec410211
DELPHISS20122
EFI AUTOMOTIVE302028
EGT691203EGT
ELTA AUTOMOTIVEEA0246
ELTA AUTOMOTIVEXBS246
ERA560347A
ESEN SKV06SKV335
FAE78029
FEBI BILSTEIN174636
FISPA84.612
FISPA84612
FORD1207330
FORD1207331
FORD2M212B372BA
FORD2M212B372CA
GEBE913321
GHGH-712544
GSP9A0385
HELLA6PU010039601
HERTH+BUSS ELPARTS70660064
HOFFER8290131
INTERMOTOR60041
INTERMOTORAB1259
INTERMOTORALB300
INTERMOTORLAB148
IPD40-0300
IPD400300
JPN75E9268-JPN
KAMOKA1060748
KAWE80950656
KAWE818010217
KRAFT AUTOMOTIVE9410092
MAXGEAR20-0175
MEAT & DORIA90131
MEC-DIESEL901487DP
METZGER0900656
MEYLE1148000020
MOBILETRONAB-EU098
MOBILETRONABEU098
MOTAQUIPLVAB161
Multiparts97-990229
Multiparts97990229
NK292367
NTYHCA-FR-044
OSSCA16890
PartsTecPTA560-0087
PATRONABS52154
PREXApartsP101021
QUINTON HAZELLXABS512
RIDEX412W0235
SEAT7M3927807K
SEAT7M3927807L
SNRASB154.11
StarkSKWSS-0350234
SWAG33 10 2290
SWAG33102290
TOPRAN113 733
TOPRAN113733
TRWGBS2060
VEMOV10-72-1075
VEMOV10721075
vika99271594601
WE PARTS411140146
WILMINK GROUPWG1097084
WILMINK GROUPWG1495783
WILMINK GROUPWG1773949
WILMINK GROUPWG2152582
WILMINK GROUPWG2246217
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii