MotoCraft
Czujnik ABS Przód Lewy/Prawy Peugeot 206 - SKV ESEN 06SKV100
Czujnik ABS Przód Lewy/Prawy Peugeot 206 - SKV ESEN 06SKV100

Czujnik ABS Przód Lewy/Prawy Peugeot 206 - SKV ESEN 06SKV100

ProducentSKV ESEN
63,27 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

PEUGEOT 206 98-/206+ 09- SKV GERMANY Oferowane przez nas produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników. Oś zabudowy: Przód PEUGEOT 206 (1998.08-) 1.1 1998.08 - 2000.0...

Typ samochoduSamochody osobowe
Kod taryfy celnej90328900
WersjaEuropejska
Strona zabudowyPrzód
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
Liczba biegunów2

PEUGEOT 206 98-/206+ 09-

SKV GERMANY

Oferowane przez nas produkty nie powodują zakłóceń innych elementów układu elektroniki auta co często ma miejsce w przypadku tanich zamienników.

  • Oś zabudowy: Przód

PEUGEOT

  • 206 (1998.08-) 1.1 1998.08 - 2000.07 1124ccm 54KM 40kW
  • 206 (1998.08-) 1.1 i 1998.09 - 1124ccm 60KM 44kW
  • 206 (1998.08-) 1.4 16V 2003.10 - 1360ccm 88KM 65kW
  • 206 (1998.08-) 1.4 HDi 2002.09 - 2007.02 1398ccm 69KM 51kW
  • 206 (1998.08-) 1.4 HDi eco 70 2001.09 - 1398ccm 68KM 50kW
  • 206 (1998.08-) 1.4 i 1998.09 - 1360ccm 75KM 55kW
  • 206 (1998.08-) 1.6 16V 2000.12 - 1587ccm 109KM 80kW
  • 206 (1998.08-) 1.6 HDi 110 2004.05 - 1560ccm 109KM 80kW
  • 206 (1998.08-) 2.0 HDI 90 1999.12 - 1997ccm 90KM 66kW
  • 206 (1998.08-) 2.0 RC 2003.07 - 1997ccm 177KM 130kW
  • 206 (1998.08-) 2.0 S16 2000.10 - 1997ccm 136KM 100kW
  • 206 (2000.09-) CC - Wszystkie wersje silnikowe
  • 206 (2002.07-) SW - Wszystkie wersje silnikowe
  • 206 (2007.03-) - Wszystkie wersje silnikowe
  • 206+ (2009.01-) 1.4 HDi eco 70 2009.01 - 1398ccm 68KM 50kW

Czujnik ABS Przód Lewy/Prawy Peugeot 206 - SKV ESEN 06SKV100: pasuje do 32 wersji pojazdów marki Peugeot.

  • 206 CC 1.6
  • 206 CC 1.6 16V
  • 206 CC 1.6 HDi 110
  • 206 CC 2.0 S16
  • 206 SW 1.1
  • 206 SW 1.4
  • 206 SW 1.4 16V
  • 206 SW 1.4 HDi
  • 206 SW 1.6 16V
  • 206 SW 1.6 HDi 110
  • 206 SW 2.0 16V
  • 206 SW 2.0 HDi
  • 206 Van 1.4 HDi
  • 206 Van 1.9 D
  • 206 liftback 1.1
  • 206 liftback 1.1 i
  • 206 liftback 1.4 16V
  • 206 liftback 1.4 HDi
  • 206 liftback 1.4 HDi eco 70
  • 206 liftback 1.4 LPG
  • 206 liftback 1.4 i
  • 206 liftback 1.6 16V
  • 206 liftback 1.6 HDi 110
  • 206 liftback 2.0 HDI 90
  • 206 liftback 2.0 RC
  • 206 liftback 2.0 S16
  • 206 sedan 1.4
  • 206 sedan 1.4 HDi eco 70
  • 206 sedan 1.6 16V
  • 206+ 1.1
  • 206+ 1.4 HDi eco 70
  • 206+ 1.4 i
CITROËN 454599
CITROËN 4545F4
INTERMOTOR 60629
LEMARK LAB088
MOTAQUIP LVAB586
PEUGEOT 454599
PEUGEOT 4545F4
RIDEX 412W0134
Stark SKWSS-0350133
WILMINK GROUP WG1890016
A.B.S.30142
A.Z. MeisterteileAZMT-49-020-1496
ABAKUS120-02-104
ABAKUS12002104
ALANKO10316127
Alfa e-PartsAF03272
APECABS1035
ATE24.0711-6205.3
ATE24071162053
ATOMTECWSS1B015
AUTEX901166
AUTLOGAS4084
AUTO-SPEED PARTS290SS00041
AUTOFREN SEINSADS0044
AUTOMOTOR FrancePSS1039
AUTOTEAML4652
BBR Automotive001-10-25223
BENDIX058114B
BENDIX BrakingBSW1052
BOSCH0986594558
BRAXISAK0130
BREMI50566
CITROËN454599
CITROËN4545F4
COGEFA France745.45F4
CSV electronic partsCSG9652
DAKAtec410141
DELPHISS20057
DENCKERMANNB180093
EFI AUTOMOTIVE302139
ELTA AUTOMOTIVEEA0056
ELTA AUTOMOTIVEXBS056
ERA560235
ERA560235A
ERT530043
ESEN SKV06SKV100
FAE78140
FEBI BILSTEIN102249
FERRONTOP04120011
FISPA84.652
FISPA84652
FTE9400120
FTEBZ3136S
GAUSSGS2680
GEBE911811
GHGH-703703
GSP9A0322
HERTH+BUSS ELPARTS70660512
HITACHI131550
HOFFER8290175
INTERMOTOR60629
INTERMOTORAB1182
INTERMOTORALB544
INTERMOTORLAB088
IPD40-0161
IPD400161
JP GROUP4197101600
JPN75E9582-JPN
KAMOKA1060700
KAWE818028101
KRAFT AUTOMOTIVE9415504
KRAFTVOLL GERMANY05090068
MAGNETI MARELLI172100064010
MAPCO86306
MASTER-SPORT GERMANY0987594023-PCS-MS
MASTER-SPORT GERMANY0987594023PCSMS
MAXGEAR20-0043
MEAT & DORIA90175
MEC-DIESEL901047DP
METZGER0900062
MEYLE11-148990015
MEYLE11148990015
MGACABS107
MOBILETRONAB-EU018
MOBILETRONABEU018
MOTAQUIPLVAB586
MTE-THOMSON73321
Multiparts97-990142
Multiparts97990142
NK293706
NTYHCA-PE-003
OSSCA08199
PAGID34119
PartsTecPTA560-0120
PATRONABS52095
PEMEBLABNXBSW1052
QUATTRO FRENIQF00T01202
QUATTRO FRENIQF60F00078
QUINTON HAZELLXABS123
RIDEX412W0134
SASIC9230008
SNRASB159.23
SNRASB15923
StarkSKWSS-0350133
STELLOX06-65463-SX
STELLOX0665463SX
SWAG62 10 2249
SWAG62102249
TEXTAR45012600
TOPRAN722 800
TRICLO430287
TRWGBS1020
VEMOV42-72-0010
VEMOV42720010
WE PARTS411140195
WILMINK GROUPWG1409677
WILMINK GROUPWG1495678
WILMINK GROUPWG1773889
WILMINK GROUPWG1890016
WILMINK GROUPWG2240127
ZEKKERTSE-6034
ZZVFWEKR0323
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa czujników oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Przed montażem czujnika upewnij się, że akumulator samochodu jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego lub zwarcia. * Należy upewnić się, że czujnik jest odpowiedni do modelu samochodu i konkretnego zastosowania. Nieprawidłowy czujnik może prowadzić do nieprawidłowego działania systemu. * Przed instalacją sprawdź, czy złącza elektryczne są czyste i suche. Zanieczyszczenia lub wilgoć mogą zakłócać prawidłowe działanie czujnika. * Nie należy narażać czujników na ekstremalne temperatury lub bezpośrednie działanie płynów, takich jak oleje lub rozpuszczalniki, które mogą uszkodzić komponenty czujnika. * Podczas montażu czujnika należy zachować ostrożność, aby uniknąć uszkodzenia mechanicznego, takiego jak zarysowania lub pęknięcia, które mogą wpłynąć na jego działanie. * W przypadku czujników, które wymagają kalibracji, postępuj zgodnie z instrukcjami producenta, aby zapewnić dokładne odczyty. * Podczas wymiany czujnika upewnij się, że nowy czujnik jest prawidłowo zabezpieczony i umieszczony w odpowiednim miejscu, aby uniknąć jego poluzowania podczas jazdy. * Unikaj nadmiernego dokręcania śrub mocujących czujnik, ponieważ może to spowodować uszkodzenie obudowy lub gwintów. * W przypadku czujników, które monitorują ciśnienie, upewnij się, że system jest odpowiednio odpowietrzony po instalacji, aby zapewnić prawidłowe odczyty. * Regularnie sprawdzaj stan czujników, aby wykryć oznaki uszkodzeń lub korozji, które mogą wpływać na ich wydajność. * W przypadku awarii czujnika skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego mechanika.

Inne z tej kategorii