MotoCraft
Chłodnica oleju z uszczelkami - SKV ESEN 31SKV382
Chłodnica oleju z uszczelkami - SKV ESEN 31SKV382

Chłodnica oleju z uszczelkami - SKV ESEN 31SKV382

ProducentSKV ESEN
74,66 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN C4 I II C5 III C8 FIAT SCUDO FORD KUGA I II LANCIA PHEDRA PEUGEOT 807 607 VOLVO V50 V70

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
Kod taryfy celnej84195080
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

CITROEN C4 I II C5 III C8 FIAT SCUDO FORD KUGA I II LANCIA PHEDRA PEUGEOT 807 607 VOLVO V50 V70

Chłodnica oleju z uszczelkami - SKV ESEN 31SKV382: pasuje do 109 wersji pojazdów marek Citroen, Fiat, Ford, Lancia, Peugeot, Volvo.

  • C4 GRAND PICASSO I 2.0 HDi 138
  • C4 GRAND PICASSO I 2.0 HDi 150
  • C4 I 2.0 HDi
  • C4 II 2.0 HDi / BlueHDi 150
  • C4 PICASSO I 2.0 HDi 138
  • C4 PICASSO I 2.0 HDi 150
  • C5 II 2.0 HDi (RCRHRH)
  • C5 II Break 2.0 HDi (RERHRH)
  • C5 III 2.0 HDi
  • C5 III 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150
  • C5 III 2.0 HDi 165
  • C5 III Break 2.0 HDi
  • C5 III Break 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150
  • C5 III Break 2.0 HDi 165
  • C8 2.0 HDi
  • C8 2.0 HDi 135
  • C8 2.0 HDi 165
  • DS4 2.0 HDi / BlueHDi 135
  • DS4 2.0 HDi 165
  • DS5 2.0 HDi 135
  • DS5 2.0 HDi 165
  • JUMPY 2.0 HDi 120
  • JUMPY 2.0 HDi 125
  • JUMPY 2.0 HDi 140
  • JUMPY 2.0 HDi 165
  • JUMPY 2.0 HDi 95
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 120 4x4
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 125
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 125 4x4
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 140
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 165
  • JUMPY II Furgon 2.0 HDi 95
  • JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI
  • JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDI 100
  • JUMPY II Platforma / podwozie 2.0 HDi 125
  • OE SCUDO Autobus 2.0 D Multijet 4x4
  • OE SCUDO Furgon 2.0 D Multijet
  • OE SCUDO Furgon 2.0 D Multijet 4x4
  • OE SCUDO Platforma / podwozie 2.0 D Multijet
  • SCUDO Autobus 2.0 D Multijet
  • ULYSSE 2.0 D Multijet
  • C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS C-MAX 2.0 TDCi
  • FOCUS II 2.0 TDCi
  • FOCUS II Turnier 2.0 TDCi
  • FOCUS II sedan 2.0 TDCi
  • FOCUS III 2.0 TDCi
  • FOCUS III 2.0 TDCi ST
  • FOCUS III Turnier 2.0 TDCi
  • FOCUS III Turnier 2.0 TDCi ST
  • FOCUS III sedan 2.0 TDCi
  • GALAXY II 2.0 TDCi
  • KUGA I 2.0 TDCi
  • KUGA I 2.0 TDCi 4x4
  • KUGA II 2.0 TDCi
  • KUGA II 2.0 TDCi 4x4
  • MONDEO IV 2.0 TDCi
  • MONDEO IV Turnier 2.0 TDCi
  • MONDEO IV sedan 2.0 TDCi
  • S-MAX 2.0 TDCi
  • PHEDRA 2.0 D Multijet (179.AXL1B, 179.BXL1B)
  • 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 2.0 HDi
  • 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150
  • 307 2.0 HDi 135
  • 307 Break 2.0 HDi 135
  • 307 CC 2.0 HDi 135
  • 307 SW 2.0 HDi 135
  • 308 CC 2.0 HDi
  • 308 I 2.0 HDi
  • 308 SW I 2.0 HDi
  • 407 2.0 HDi
  • 407 2.0 HDi 135
  • 407 SW 2.0 HDi
  • 407 SW 2.0 HDi 135
  • 407 coupe 2.0 HDi
  • 5008 2.0 HDi
  • 5008 2.0 HDi 136 / BlueHDi 136
  • 5008 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150
  • 508 I 2.0 HDi
  • 508 SW I 2.0 HDi
  • 607 2.0 HDI
  • 807 2.0 HDi
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 100
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 120
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 120 4x4
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 130
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 140
  • EXPERT TEPEE 2.0 HDi 165
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 120
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 120 4x4
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 130
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 130 4x4
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 140
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDi 165
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 120
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 130
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 140
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi 165
  • OE EXPERT TEPEE 2.0 HDi 130 4x4
  • RCZ 2.0 HDi
  • C30 2.0 D
  • S40 II 2.0 CDI
  • S40 II 2.0 D
  • S40 II D4
  • S80 II 2.0 TDi
  • V50 2.0 CDI
  • V50 2.0 D
  • V70 III 2.0 D
31SKV382
BIRTH 80304
BIRTH 80735
CITROËN 1103 L3
CITROËN 1103 S4
CITROËN 1103 T3
CITROËN 98 101 529 80
FISPA 590100
FISPA 590100C
FORD 1 232 498
FORD 1 256 739
FORD 1 363 095
FORD 1 576 254
FORD 1 700 806
FORD 1 886 418
FORD 3M5Q6714AA
FORD 3M5Q6L625BA
FORD 3M5Q6L625BB
FORD 3M5Q6L625BC
FORD 9M5Q6L625AB
GK 765042
hajus Autoteile 1211107
HOFFER 8095100
HOFFER 8095100C
SIDAT 590100
SIDAT 590100C
VEMA 340048
VEMA 341103
VOLVO 30725675
VOLVO 30725802
VOLVO 30725897
VOLVO 30759039
VOLVO 8653789
3RG80333
4U Autoparts14277PU
4U Autoparts14281PU
A.Z. MeisterteileAZMT-45-038-1045
AHE806.016
AHE806.016M
AKS DASIS066005N
AKS DASIS066016N
alpALP-006848
ASAM AUTOMOTIVE99387
AslyxAS-506289
AUTOTEAME90100
AUTOTEAME90100C
AVA QUALITY COOLINGCN3307
AVA QUALITY COOLINGCN3307H
BBR Automotive001-10-22940
BGACO1403
BGACO1406
BIRTH80735
BLUE PRINTADBP210227
BOGAPP1425100
CASCOCOC74002AS
CASCOCOC74013AS
CITROËN1103L3
CITROËN1103S4
CITROËN1103T3
CITROËN9810152980
COGEFA France711.03S4
COGEFA France711.03S4K
CSV electronic partsCRA1100
CSV electronic partsCRA1100C
Dr.Motor AutomotiveDRM161006
EACLIMA37G10005
FASTFT55144
FASTFT55292
FEBI BILSTEIN107180
Febi Bilstein197638
FIAT9656830180
FIAT9672654380
FIAT9685997780
FISPA590100
FISPA590100C
FLAMARRMF310047HQ
FORD1232498
FORD1256739
FORD1363095
FORD1576254
FORD1700806
FORD1886418
FORD3M5Q6714AA
FORD3M5Q6L625BA
FORD3M5Q6L625BB
FORD3M5Q6L625BC
FORD9M5Q6L625AA
FORD9M5Q6L625AB
Frankberg5481FB0016942
FRIGAIR0703.4014
GECORO174Q
hajus Autoteile1211107
HART621472
HEPUOC5042
HOFFER8095100
HOFFER8095100C
ITAB AUTOMOTIVE93074002AV
JDEUSM-4121140
JDEUSM-4121141
JPN60C9404-JPN
JPN60C9405-JPN
KALE OTO RADYATÖR354480
KALE OTO RADYATÖR354485
KAMOKA7730043
KRAFTVOLL GERMANY08090118
KRAFTVOLL GERMANY08090119
LGK088082002LGK
MAGNETI MARELLI350300000900
MAHLECLC226000S
MAXGEAR14-0032
MEAT & DORIA95100
MEAT & DORIA95100C
MEC-DIESEL591255
MEC-DIESEL650380
METZGER AUTOTEILE2370029
MI.R.A.28/2566
MI.R.A.28/2566K
MovelexM18746
MTR12191791
NISSENS90740
NISSENS91340
NRF31338
NTYCCL-CT-010
NTYCCL-CT-010A
OSSCA24288
PIERBURG7.09269.48.0
PROFIT1745-0011
PROFIT1745-0111
REAL40427200BN
RECOFICIALRECSOC74002.0
RIDEX469O0075
RIDEX469O0117
SANDOSOC74002.0
StarkSKOC-1760074
StarkSKOC-1760116
STORM QUALITY PARTS5741
SWAG70 10 7180
SWAG70107180
THERMOTECD4C005TT
THERMOTECD4C006TT
VAN WEZEL09013701
VAN WEZEL09013728
VEMA340048
VEMA341103
VEMOV25-60-0025
VITALEPE654380
VOLVO30725675
VOLVO30725802
VOLVO30725897
VOLVO30759039
VOLVO8653789
WE PARTS381590101
WE PARTS381590102
WILMINK GROUPWG1720079
WILMINK GROUPWG1749702
WILMINK GROUPWG1899761
WILMINK GROUPWG1945857
WILMINK GROUPWG1965498
WILMINK GROUPWG2157714
WILMINK GROUPWG2181180
WILMINK GROUPWG2214483
WILMINK GROUPWG2227715
WILMINK GROUPWG2368174
WILMINK GROUPWG2368177
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa chłodnic oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Upewnij się, że chłodnica jest odpowiednio dobrana do modelu Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór może prowadzić do uszkodzeń silnika. * Regularnie sprawdzaj poziom płynu chłodniczego i jego stan. Niski poziom lub zanieczyszczony płyn mogą spowodować przegrzanie silnika. * Nie otwieraj korka chłodnicy, gdy silnik jest gorący. Grozi to poparzeniem przez wydostającą się pod ciśnieniem parę i gorący płyn. * Podczas wymiany chłodnicy upewnij się, że układ chłodzenia jest odpowietrzony. Powietrze w układzie może zakłócać jego prawidłowe działanie. * Unikaj kontaktu płynu chłodniczego ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy oddaj do utylizacji w odpowiednim punkcie. Jest to substancja szkodliwa dla środowiska. * Sprawdzaj regularnie stan przewodów chłodniczych. Pęknięte lub sparciałe przewody mogą spowodować wyciek płynu i przegrzanie silnika. * Nie używaj chłodnicy, jeśli jest uszkodzona mechanicznie (np. wgniecenia, pęknięcia). Uszkodzona chłodnica może być nieszczelna i niesprawna. * Podczas montażu chłodnicy stosuj się do instrukcji producenta i używaj odpowiednich narzędzi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń. * Zwróć uwagę na szczelność połączeń chłodnicy z przewodami. Nieszczelności mogą powodować wycieki i spadek efektywności chłodzenia.

Inne z tej kategorii