MotoCraft
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV307
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV307
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV307 — zdjęcie 2
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV307 — zdjęcie 3
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV307 — zdjęcie 4
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV307 — zdjęcie 5

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV307

ProducentSKV ESEN
68,61 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN BERLINGO C4 I C5 I XSARA 206 306 307 406 407 PARTNER

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84195080
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

CITROEN BERLINGO C4 I C5 I XSARA 206 306 307 406 407 PARTNER

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV307: pasuje do 39 wersji pojazdów marek Citroen, Peugeot.

  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.9 D
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 1.9 D 4WD
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.9 D 70 (MBWJZ, MCWJZ)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ)
  • C4 I 2.0 16V
  • C4 coupe 2.0 16V
  • C5 I 2.0 16V (DCRFNC, DCRFNF)
  • C5 I Break 2.0 16V (DERFNF, DERFNC, RERFNC)
  • XSARA 1.9 D
  • XSARA 2.0 16V
  • XSARA Break 1.9 D
  • XSARA Break 2.0 16V
  • XSARA Furgon/hatchback 1.9 D
  • XSARA Furgon/kombi 1.9 D
  • XSARA PICASSO
  • XSARA PICASSO 1.8 16V
  • XSARA PICASSO 2.0 16V
  • XSARA coupe 1.9 D
  • XSARA coupe 2.0 16V
  • 206 liftback 1.9 D
  • 306 1.9 D
  • 306 Break 1.9 D
  • 306 Furgon/kombi 1.9 D
  • 306 Nadwozie pełne / liftback 1.9 D
  • 306 liftback 1.9 D
  • 307 2.0 16V
  • 307 Break 2.0
  • 307 CC 2.0 16V
  • 307 SW 2.0 16V
  • 406 coupe 2.0 16V
  • 407 2.0
  • 407 SW 2.0
  • OE 1.9 D
  • OE 206 Van 1.9 D
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.9 D
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.9 D 4x4
  • OE PARTNER Platforma / podwozie 1.9 D
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.9 D
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 1.9 D 4x4
FISPA 590049
31SKV307
SIDAT 590049
SIDAT 590049AS
Stark SKOC-1760007
CITROËN 1103.N0
CITROËN 1103.J2
PEUGEOT 1103.N0
PEUGEOT 1103.J2
FISPA 590049AS
HOFFER 8095049
hajus Autoteile 1211118
3RG81235
AKRON-MALÒ135002
AKS DASIS166000N
AUTOGAMMA104784
AUTOTEAME90049AS
AVA QUALITY COOLINGPE3271
BAPMICTOPT1620002
BBR Automotive027-60-16011
BGACO1407
BIRTH8915
BOGAPP4222100
BSGBSG70-506-002
CASCOCOC70005AS
CITROËN1103.J2
CITROËN1103.N0
COGEFA France711.03N0
CSV electronic partsCRA1049
DIEDERICHSDCO1053
Dr.Motor AutomotiveDRM161010
FASTFT55294
Febi Bilstein107521
FISPA590049
FISPA590049AS
FLAMARRMF610007HQ
Frankberg5481FB0016834
FRIGAIR0703.4003
GECORO168Q
hajus Autoteile1211118
HART619341
HOFFER8095049
ITAB AUTOMOTIVE93070005AV
JDEUS407M37A
KALE OTO RADYATÖR344495
KAMOKA7730012
KRAFTVOLL GERMANY08090103
LGK088078005LGK
MAGNETI MARELLI350300002500
MAHLECLC193000S
MAXGEAR14-0011
MEAT & DORIA95049
MI.R.A.28/2421
NISSENS90650
NRF31739
NTYCCL-CT-000
OSSCA12680
PROFIT1745-0025
REAL40482500BN
RECOFICIALRECSOC70005.0
RIDEX469O0008
SANDOSOC70005.0
StarkSKOC-1760007
SWAG62 10 7521
THERMOTECD4C002TT
TOPRAN723 121
VALEO817705
VAN WEZEL40003271
VEMA341001
VEMOV22-60-0002
VITALEPE817705
WE PARTS381590050
WILMINK GROUPWG1720102
WILMINK GROUPWG1749665
WILMINK GROUPWG1793969
WILMINK GROUPWG2181141
WILMINK GROUPWG2368178
ZZVFZV03N1
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa chłodnic oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Upewnij się, że chłodnica jest odpowiednio dobrana do modelu Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór może prowadzić do uszkodzeń silnika. * Regularnie sprawdzaj poziom płynu chłodniczego i jego stan. Niski poziom lub zanieczyszczony płyn mogą spowodować przegrzanie silnika. * Nie otwieraj korka chłodnicy, gdy silnik jest gorący. Grozi to poparzeniem przez wydostającą się pod ciśnieniem parę i gorący płyn. * Podczas wymiany chłodnicy upewnij się, że układ chłodzenia jest odpowietrzony. Powietrze w układzie może zakłócać jego prawidłowe działanie. * Unikaj kontaktu płynu chłodniczego ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy oddaj do utylizacji w odpowiednim punkcie. Jest to substancja szkodliwa dla środowiska. * Sprawdzaj regularnie stan przewodów chłodniczych. Pęknięte lub sparciałe przewody mogą spowodować wyciek płynu i przegrzanie silnika. * Nie używaj chłodnicy, jeśli jest uszkodzona mechanicznie (np. wgniecenia, pęknięcia). Uszkodzona chłodnica może być nieszczelna i niesprawna. * Podczas montażu chłodnicy stosuj się do instrukcji producenta i używaj odpowiednich narzędzi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń. * Zwróć uwagę na szczelność połączeń chłodnicy z przewodami. Nieszczelności mogą powodować wycieki i spadek efektywności chłodzenia.

Inne z tej kategorii