MotoCraft
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV274
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV274

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV274

ProducentSKV ESEN
91,65 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

CITROEN BERLINGO C4 I C5 I II C8 JUMPER I XSARA FIAT DUCATO PEUGEOT PARTNER EXPERT BOXER

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84195080

CITROEN BERLINGO C4 I C5 I II C8 JUMPER I XSARA FIAT DUCATO PEUGEOT PARTNER EXPERT BOXER

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV274: pasuje do 113 wersji pojazdów marek Citroen, Fiat, Peugeot.

  • 2.0 HDi 4x4
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST 2.0 HDI 90
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 2.0 HDI 90 (MBRHY, MCRHY)
  • BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgon/minivan 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY)
  • C4 I 2.0 HDi
  • C5 I 2.0 HDi
  • C5 I 2.0 HDi (DCRHYB)
  • C5 I 2.0 HDi (DCRHZB, DCRHZE)
  • C5 I 2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE)
  • C5 I Break 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE)
  • C5 I Break 2.0 HDi (DERHYB)
  • C5 I Break 2.0 HDi (DERHZB, DERHZE)
  • C5 I Break 2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE)
  • C5 I Furgon/kombi 2.0 HDi (DERHSE, DERHSB)
  • C5 I Furgon/kombi 2.2 HDi
  • C5 II 2.2 HDi (RC4HXE)
  • C5 II Break 2.2 HDi (RE4HXE)
  • C5 nadwozie zamknięte / kombi 2.0 HDi
  • C8 2.0 HDi
  • C8 2.2
  • C8 2.2 HDi
  • C8 Van 2.2 (EB3FZC)
  • C8 Van HDi (EB4HWB)
  • C8 Van HDi 110 (EBRHTB)
  • EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 2.0 HDI
  • EVASION nadwozie wielkoprzestrzenne (22, U6) 2.0 HDI 16V
  • JUMPER II Autobus 2.2 HDi
  • JUMPER II Furgon 2.0 HDi
  • JUMPER II Furgon 2.2 HDi
  • JUMPY 2.0 HDi 110
  • JUMPY 2.0 HDi 95
  • JUMPY I Furgon 2.0 HDi 110
  • JUMPY I Furgon 2.0 HDi 95
  • JUMPY I Platforma / podwozie 2.0 HDi 110
  • JUMPY I Platforma / podwozie 2.0 HDi 110 16V
  • JUMPY I Platforma / podwozie 2.0 HDi 95
  • XSARA 2.0 16V
  • XSARA 2.0 HDi 109
  • XSARA 2.0 HDi 90
  • XSARA Break 2.0 16V
  • XSARA Break 2.0 HDI 90
  • XSARA Break 2.0 HDi 109
  • XSARA Furgon/hatchback 2.0 HDi
  • XSARA Furgon/kombi 2.0 HDi
  • XSARA PICASSO 2.0 HDi
  • XSARA coupe 2.0 16V
  • XSARA coupe 2.0 HDI 90
  • XSARA coupe 2.0 HDi 109
  • OE DUCATO Autobus 2.0 JTD
  • OE DUCATO Autobus 2.8 JTD
  • OE DUCATO Autobus 2.8 JTD 4x4
  • OE DUCATO Furgon 2.0 JTD
  • OE DUCATO Furgon 2.8 JTD
  • OE DUCATO Furgon 2.8 JTD 4x4
  • OE DUCATO Platforma / podwozie 2.0 JTD
  • OE DUCATO Platforma / podwozie 2.8 JTD
  • OE DUCATO Platforma / podwozie 2.8 JTD 4x4
  • ULYSSE 2.0 D Multijet
  • ULYSSE 2.0 JTD
  • ULYSSE 2.2 JTD
  • 206 SW 2.0 HDi
  • 206 liftback 2.0 HDI 90
  • 306 2.0 HDI 90
  • 306 Break 2.0 HDI 90
  • 306 Furgon/kombi 2.0 HDi
  • 306 liftback 2.0 HDI 90
  • 307 2.0 HDi 110
  • 307 Break 2.0 HDI 110
  • 307 SW 2.0 HDI 110
  • 307 SW Furgon/kombi 2.0 HDi
  • 406 2.0 16V
  • 406 2.0 HDI 90
  • 406 2.0 HDi 110
  • 406 2.2
  • 406 2.2 HDi
  • 406 Break 2.0 16V
  • 406 Break 2.0 HDI 90
  • 406 Break 2.0 HDi 110
  • 406 Break 2.2
  • 406 Break 2.2 HDi
  • 406 coupe 2.0 16V
  • 406 coupe 2.2
  • 406 coupe 2.2 HDI
  • 407 2.2
  • 407 2.2 16V
  • 407 coupe 2.2 16V
  • 607 2.0 HDI
  • 607 2.2 16V
  • 607 2.2 HDi
  • 806 2.0 HDI
  • 806 2.0 HDI 16V
  • 807 2.0 HDi
  • 807 2.2
  • 807 2.2 HDi
  • EXPERT 2.0 HDI 16V
  • EXPERT 2.0 HDi
  • OE 806 Van HDi (AFRHZC)
  • OE 807 Van 2.0 HDi (EBRHMEF)
  • OE 807 Van 2.0 HDi (EBRHTBF, EBRHWBF)
  • OE 807 Van HDi (EB4HWGF)
  • OE BOXER Autobus 2.0 HDi
  • OE BOXER Autobus 2.2 HDi
  • OE BOXER Furgon 2.0 HDI
  • OE BOXER Furgon 2.2 HDi
  • OE BOXER Platforma / podwozie 2.0 HDi
  • OE BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi
  • OE EXPERT Furgon 2.0 HDI
  • OE EXPERT Platforma / podwozie 2.0 HDi
  • OE PARTNER Furgon/minivan 2.0 HDi
  • OE PARTNER Furgon/minivan 2.0 HDi 4x4
  • OE PARTNER Platforma / podwozie 2.0 HDi
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 2.0 HDI
  • PARTNER nadwozie wielkoprzestrzenne (5_, G_) 2.0 HDi 4x4
31SKV274
A.Z. Meisterteile AZMT-45-038-1055
CITROËN 1103.G7
CITROËN 1103.H4
CITROËN 1103.N1
CITROËN 96 508 633 80
FIAT 9650863380
FISPA 590048
HOFFER 8095048
PEUGEOT 1103.G7
PEUGEOT 1103.H4
PEUGEOT 1103.N1
PEUGEOT 96 508 633 80
SIDAT 590048
3RG81234
4U Autoparts14278PU
A.Z. MeisterteileAZMT-45-038-1055
AKRON-MALÒ135003
AKS DASIS166002N
alpALP-002757
ASAM AUTOMOTIVE99390
AslyxAS-202758
AUTOGAMMA104785
AUTOMEGA130092910
AUTOTEAME90048
AVA QUALITY COOLINGPE3285
BAPMICBF0426490010
BBR Automotive027-60-05229
BGACO1408
BIRTH8916
BOGAPP4222102
BSGBSG70-506-001
CASCOCOC70004AS
CITROËN1103.G7
CITROËN1103.H4
CITROËN1103.N1
CITROËN9650863380
COGEFA France711.03H4
CSV electronic partsCRA1048
CSV electronic partsCRA1051
CSV electronic partsCRA1051C
DIEDERICHSDCO1057
DIPASPORTRAO131N
Dr.Motor AutomotiveDRM161002
DT Spare Parts12.17050
EACLIMA37G55002
ERA354127
FASTFT55293
FEBI BILSTEIN100500
FISPA590048
FLAMARRMF510007HQ
FRIGAIR0703.4001
GECORO167Q
HART619340
HOFFER8095048
ITAB AUTOMOTIVE93070004AV
JDEUS407M21A
KALE OTO RADYATÖR344490
KAMOKA7730006
KRAFTVOLL GERMANY08090102
LGK088078004LGK
MAHLECLC176000S
MAXGEAR14-0012
MEAT & DORIA95048
MEC-DIESEL590177
MI.R.A.28/2420
MovelexM18747
NISSENS90603
NRF31735
NTYCCL-CT-002
OSSCA12678
PATRONPRS6023
PIERBURG7.09269.37.0
PROFIT1745-0024
REAL40482400BN
RECOFICIALRECSOC70004.0
RIDEX469O0013
SANDOSOC70004.0
SOMORA054165
StarkSKOC-1760012
STELLOX10-73009-SX
SWAG62 10 0500
SWAG62100500
THERMOTECD4C001TT
TitanXOC359002
TOPRAN723 120
TRICLO411701
VALEO817704
VAN WEZEL40003285
VEMA341002
VEMOV22-60-0001
VITALEPE817704
WE PARTS381590049
WILMINK GROUPWG1720101
WILMINK GROUPWG1725713
WILMINK GROUPWG1749664
WILMINK GROUPWG1793968
WILMINK GROUPWG2014018
WILMINK GROUPWG2047959
WILMINK GROUPWG2181121
WILMINK GROUPWG2225995
WILMINK GROUPWG2308546
WILMINK GROUPWG2368179
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa chłodnic oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Upewnij się, że chłodnica jest odpowiednio dobrana do modelu Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór może prowadzić do uszkodzeń silnika. * Regularnie sprawdzaj poziom płynu chłodniczego i jego stan. Niski poziom lub zanieczyszczony płyn mogą spowodować przegrzanie silnika. * Nie otwieraj korka chłodnicy, gdy silnik jest gorący. Grozi to poparzeniem przez wydostającą się pod ciśnieniem parę i gorący płyn. * Podczas wymiany chłodnicy upewnij się, że układ chłodzenia jest odpowietrzony. Powietrze w układzie może zakłócać jego prawidłowe działanie. * Unikaj kontaktu płynu chłodniczego ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy oddaj do utylizacji w odpowiednim punkcie. Jest to substancja szkodliwa dla środowiska. * Sprawdzaj regularnie stan przewodów chłodniczych. Pęknięte lub sparciałe przewody mogą spowodować wyciek płynu i przegrzanie silnika. * Nie używaj chłodnicy, jeśli jest uszkodzona mechanicznie (np. wgniecenia, pęknięcia). Uszkodzona chłodnica może być nieszczelna i niesprawna. * Podczas montażu chłodnicy stosuj się do instrukcji producenta i używaj odpowiednich narzędzi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń. * Zwróć uwagę na szczelność połączeń chłodnicy z przewodami. Nieszczelności mogą powodować wycieki i spadek efektywności chłodzenia.

Inne z tej kategorii