MotoCraft
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV222
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV222

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV222

ProducentSKV ESEN
131,95 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 3 (F30/F80) 4 (F36) 5 (F10) 7 (F01/F02/F03/F04) X3 X4 X5 X6 EAN: 5903968453541 Ciężar [kg]: 0,78 BMW 3 (F30, F80) 330 d 07.2012 - 10.2018 210kW / 286KM BMW 3 (F30, F80) 330 d 07.2012 - 10.2018 190kW / 258KM BMW 3 (F30, F80) 330 d xDrive...

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84195080
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW 3 (F30/F80) 4 (F36) 5 (F10) 7 (F01/F02/F03/F04) X3 X4 X5 X6

  • EAN: 5903968453541
  • Ciężar [kg]: 0,78
  • BMW 3 (F30, F80) 330 d 07.2012 - 10.2018 210kW / 286KM
  • BMW 3 (F30, F80) 330 d 07.2012 - 10.2018 190kW / 258KM
  • BMW 3 (F30, F80) 330 d xDrive 03.2013 - 10.2018 190kW / 258KM
  • BMW 3 (F30, F80) 330 d xDrive 03.2013 - 10.2018 210kW / 286KM
  • BMW 3 (F30, F80) 335 d xDrive 07.2013 - 10.2018 230kW / 313KM
  • BMW 3 Gran Turismo (F34) 330 d xDrive 03.2014 190kW / 258KM
  • BMW 3 Gran Turismo (F34) 330 d xDrive 03.2014 210kW / 286KM
  • BMW 3 Gran Turismo (F34) 335 d xDrive 03.2014 230kW / 313KM
  • BMW 3 Gran Turismo (F34) 330 d 03.2014 210kW / 286KM
  • BMW 3 Gran Turismo (F34) 330 d 03.2014 190kW / 258KM
  • BMW 3 Touring (F31) 330 d 07.2012 - 06.2019 210kW / 286KM
  • BMW 3 Touring (F31) 330 d 07.2012 - 06.2019 190kW / 258KM
  • BMW 3 Touring (F31) 330 d xDrive 03.2013 - 06.2019 210kW / 286KM
  • BMW 3 Touring (F31) 330 d xDrive 03.2013 - 06.2019 190kW / 258KM
  • BMW 3 Touring (F31) 335 d xDrive 11.2013 - 06.2019 230kW / 313KM
  • BMW 4 coupe (F32, F82) 435 d xDrive 11.2013 - 06.2020 230kW / 313KM
  • BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d 11.2013 - 06.2020 210kW / 286KM
  • BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d 11.2013 - 06.2020 190kW / 258KM
  • BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d xDrive 03.2014 - 06.2020 210kW / 286KM
  • BMW 4 coupe (F32, F82) 430 d xDrive 03.2014 - 06.2020 190kW / 258KM
  • BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive 07.2014 - 12.2020 190kW / 258KM
  • BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d xDrive 07.2014 - 12.2020 210kW / 286KM
  • BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d 07.2014 - 12.2020 190kW / 258KM
  • BMW 4 Gran Coupe (F36) 430 d 07.2014 - 12.2020 210kW / 286KM
  • BMW 4 Gran Coupe (F36) 435 d xDrive 07.2014 - 12.2020 230kW / 313KM
  • BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 d 07.2014 - 07.2020 190kW / 258KM
  • BMW 4 kabriolet (F33, F83) 435 d xDrive 07.2014 - 07.2020 230kW / 313KM
  • BMW 4 kabriolet (F33, F83) 430 d 07.2014 - 07.2020 210kW / 286KM
  • BMW 5 (F10) 530 d 01.2010 - 08.2011 180kW / 245KM
  • BMW 5 (F10) 530 d 09.2010 - 10.2016 210kW / 286KM
  • BMW 5 (F10) 530 d xDrive 03.2011 - 10.2016 190kW / 258KM
  • BMW 5 (F10) 530 d xDrive 03.2011 - 10.2016 210kW / 286KM
  • BMW 5 (F10) 535 d xDrive 09.2011 - 10.2016 230kW / 313KM
  • BMW 5 (F10) 530 d 09.2011 - 10.2016 190kW / 258KM
  • BMW 5 (F10) 535 d 09.2011 - 10.2016 230kW / 313KM
  • BMW 5 (F10) M 550 d xDrive 03.2012 - 10.2016 280kW / 381KM
  • BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d xDrive 06.2010 - 06.2012 180kW / 245KM
  • BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d 07.2012 - 02.2017 230kW / 313KM
  • BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d xDrive 07.2012 - 02.2017 190kW / 258KM
  • BMW 5 Gran Turismo (F07) 535 d xDrive 07.2012 - 02.2017 230kW / 313KM
  • BMW 5 Gran Turismo (F07) 530 d 07.2012 - 02.2017 190kW / 258KM
  • BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive 03.2011 - 02.2017 210kW / 286KM
  • BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive 03.2011 - 02.2017 190kW / 258KM
  • BMW 5 Touring (F11) 535 d xDrive 09.2011 - 02.2017 230kW / 313KM
  • BMW 5 Touring (F11) 530 d 09.2011 - 02.2017 210kW / 286KM
  • BMW 5 Touring (F11) 530 d 09.2011 - 02.2017 190kW / 258KM
  • BMW 5 Touring (F11) 535 d 09.2011 - 02.2017 230kW / 313KM
  • BMW 5 Touring (F11) M 550 d xDrive 03.2012 - 02.2017 280kW / 381KM
  • BMW 6 coupe (F13) 640 d 09.2011 - 10.2017 230kW / 313KM
  • BMW 6 coupe (F13) 640 d xDrive 03.2012 - 10.2017 230kW / 313KM
  • BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 d 03.2012 - 10.2018 230kW / 313KM
  • BMW 6 Gran Coupe (F06) 640 d xDrive 03.2013 - 10.2018 230kW / 313KM
  • BMW 6 kabriolet (F12) 640 d 09.2011 - 06.2018 230kW / 313KM
  • BMW 6 kabriolet (F12) 640 d xDrive 03.2012 - 06.2018 230kW / 313KM
  • BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d 02.2008 - 05.2015 155kW / 211KM
  • BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d xDrive 11.2011 - 05.2015 155kW / 211KM
  • BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d xDrive 11.2011 - 05.2015 190kW / 258KM
  • BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 730 d 07.2012 - 05.2015 190kW / 258KM
  • BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d xDrive 07.2012 - 06.2015 230kW / 313KM
  • BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 740 d 07.2012 - 06.2015 230kW / 313KM
  • BMW 7 (F01, F02, F03, F04) 750 d xDrive 07.2012 - 12.2015 280kW / 381KM
  • BMW X3 (F25) xDrive 30 d 04.2011 - 05.2016 210kW / 286KM
  • BMW X3 (F25) xDrive 30 d 04.2011 - 08.2017 190kW / 258KM
  • BMW X3 (F25) xDrive 30 d 04.2011 - 08.2017 155kW / 211KM
  • BMW X3 (F25) xDrive 30 d 06.2011 - 08.2017 183kW / 249KM
  • BMW X3 (F25) xDrive 35 d 10.2011 - 08.2017 230kW / 313KM
  • BMW X3 (F25) xDrive 30 d 06.2016 - 08.2017 204kW / 277KM
  • BMW X4 (F26) xDrive 30 d 04.2014 - 03.2018 210kW / 286KM
  • BMW X4 (F26) xDrive 35 d 04.2014 - 03.2018 230kW / 313KM
  • BMW X4 (F26) xDrive 30 d 04.2014 - 03.2018 204kW / 277KM
  • BMW X4 (F26) xDrive 30 d 04.2014 - 03.2018 190kW / 258KM
  • BMW X4 (F26) xDrive 30 d 04.2015 - 03.2018 183kW / 249KM
  • BMW X5 (E70) M 50 d 08.2011 - 06.2013 280kW / 381KM
  • BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d 08.2013 - 07.2018 210kW / 286KM
  • BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d 08.2013 - 07.2018 190kW / 258KM
  • BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d 08.2013 - 07.2018 204kW / 277KM
  • BMW X5 (F15, F85) xDrive 40 d 12.2013 - 07.2018 230kW / 313KM
  • BMW X5 (F15, F85) xDrive 30 d 12.2013 - 07.2018 183kW / 249KM
  • BMW X5 (F15, F85) M 50 d 12.2013 - 07.2018 280kW / 381KM
  • BMW X6 (E71, E72) M 50 d 08.2011 - 06.2014 280kW / 381KM
  • BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d 08.2014 - 07.2019 190kW / 258KM
  • BMW X6 (F16, F86) M 50 d 08.2014 - 07.2019 280kW / 381KM
  • BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d 08.2014 - 07.2019 204kW / 277KM
  • BMW X6 (F16, F86) xDrive 30 d 12.2014 - 07.2019 183kW / 249KM
  • BMW X6 (F16, F86) xDrive 40 d 12.2014 - 07.2019 230kW / 313KM

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV222: pasuje do 39 wersji pojazdów marki BMW.

  • 3 Gran Turismo 330 d
  • 3 Gran Turismo 330 d xDrive
  • 3 Gran Turismo 335 d xDrive
  • 3 Touring 330 d
  • 3 Touring 330 d xDrive
  • 3 Touring 335 d xDrive
  • 4 Gran Coupe 430 d
  • 4 Gran Coupe 430 d xDrive
  • 4 Gran Coupe 435 d xDrive
  • 4 coupe 430 d
  • 4 coupe 430 d xDrive
  • 4 coupe 435 d xDrive
  • 4 kabriolet 430 d
  • 4 kabriolet 435 d xDrive
  • 5 Gran Turismo 530 d
  • 5 Gran Turismo 530 d xDrive
  • 5 Gran Turismo 535 d
  • 5 Gran Turismo 535 d xDrive
  • 5 Touring 530 d
  • 5 Touring 530 d xDrive
  • 5 Touring 535 d
  • 5 Touring 535 d xDrive
  • 5 Touring M 550 d xDrive
  • 6 Gran Coupe 640 d
  • 6 Gran Coupe 640 d xDrive
  • 6 coupe 640 d
  • 6 coupe 640 d xDrive
  • 6 kabriolet 640 d
  • 6 kabriolet 640 d xDrive
  • X3 xDrive 30 d
  • X3 xDrive 35 d
  • X4 xDrive 30 d
  • X4 xDrive 35 d
  • X5 M 50 d
  • X5 xDrive 30 d
  • X5 xDrive 40 d
  • X6 M 50 d
  • X6 xDrive 30 d
  • X6 xDrive 40 d
WILMINK GROUP WG1899775
SIDAT 590132
MATRIX PRO MX01180089
HOFFER 8095132
FISPA 590132
ASPART 8HOF1019
ASPART 6OCO1048
31SKV222
4U Autoparts14370BW
AHE804.040
AKS DASIS056062N
AUTOTEAME90132
BAPMICTOPT1208010
BBR Automotive001-10-25493
BLUE PRINTADBP210172
BMW11 42 8 510 856
BMW11428510856
BTAPBBE105-018
CASCOCOC75013AS
CAUTEX775970
CSV electronic partsCRA1132
EACLIMA37G07019
FEBI BILSTEIN105959
FEBI BILSTEIN105940
Febi Bilstein186115
FISPA590132
FLAMARRMF420057HQ
Frankberg5481FB0016912
GECORO094Q
HOFFER8095132
ITAB AUTOMOTIVE93075013AV
KALE OTO RADYATÖR353320
KRAFTVOLL GERMANY08090086
LGK088083013LGK
MEAT & DORIA95132
Metalcaucho39087
METZGER AUTOTEILE2370300
MI.R.A.28/2533
NTYCCL-BM-021
OSSCA30313
PLYOMP775970
REAL40494310BN
SANDOSOC75013.0
STCT439087
SWAG20 10 5959
SWAG20 10 5940
SWAG20105940
SWAG20105959
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.18.023
VEMOV20-60-0044
WE PARTS381590117
WILMINK GROUPWG1899775
WILMINK GROUPWG1937730
WILMINK GROUPWG2028446
WILMINK GROUPWG2227419
WILMINK GROUPWG2227427
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa chłodnic oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Upewnij się, że chłodnica jest odpowiednio dobrana do modelu Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór może prowadzić do uszkodzeń silnika. * Regularnie sprawdzaj poziom płynu chłodniczego i jego stan. Niski poziom lub zanieczyszczony płyn mogą spowodować przegrzanie silnika. * Nie otwieraj korka chłodnicy, gdy silnik jest gorący. Grozi to poparzeniem przez wydostającą się pod ciśnieniem parę i gorący płyn. * Podczas wymiany chłodnicy upewnij się, że układ chłodzenia jest odpowietrzony. Powietrze w układzie może zakłócać jego prawidłowe działanie. * Unikaj kontaktu płynu chłodniczego ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy oddaj do utylizacji w odpowiednim punkcie. Jest to substancja szkodliwa dla środowiska. * Sprawdzaj regularnie stan przewodów chłodniczych. Pęknięte lub sparciałe przewody mogą spowodować wyciek płynu i przegrzanie silnika. * Nie używaj chłodnicy, jeśli jest uszkodzona mechanicznie (np. wgniecenia, pęknięcia). Uszkodzona chłodnica może być nieszczelna i niesprawna. * Podczas montażu chłodnicy stosuj się do instrukcji producenta i używaj odpowiednich narzędzi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń. * Zwróć uwagę na szczelność połączeń chłodnicy z przewodami. Nieszczelności mogą powodować wycieki i spadek efektywności chłodzenia.

Inne z tej kategorii