MotoCraft
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV221
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV221

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV221

ProducentSKV ESEN
152,48 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

BMW 3 (E46) 5 (E60) 6 (E63) 7 (E65/E66/E67) X3 X5 X6 Specyfikacja techniczna: z uszczelnieniem długość [mm]: 139,8 strona zabudowy: oś przednia szerokość [mm]: 69,5 wysokość [mm]: 113 średnica [mm]: 20

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84195080
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

BMW 3 (E46) 5 (E60) 6 (E63) 7 (E65/E66/E67) X3 X5 X6

Specyfikacja techniczna:

  • z uszczelnieniem
  • długość [mm]: 139,8
  • strona zabudowy: oś przednia
  • szerokość [mm]: 69,5
  • wysokość [mm]: 113
  • średnica [mm]: 20

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV221: pasuje do 27 wersji pojazdów marki BMW.

  • 3 Touring 325 d
  • 3 Touring 330 d
  • 3 Touring 330 xd
  • 3 Touring 335 d
  • 3 coupe 325 d
  • 3 coupe 330 Cd
  • 3 coupe 330 d
  • 3 coupe 330 xd
  • 3 coupe 335 d
  • 3 kabriolet 325 d
  • 3 kabriolet 330 Cd
  • 3 kabriolet 330 d
  • 5 Touring 525 d
  • 5 Touring 525 d xDrive
  • 5 Touring 530 d
  • 5 Touring 530 d xDrive
  • 5 Touring 530 xd
  • 5 Touring 535 d
  • 6 kabriolet 635 d
  • X3 3.0 d
  • X3 3.0 sd
  • X3 xDrive 30 d
  • X3 xDrive 35 d
  • X5 3.0 d
  • X5 3.0 sd
  • X5 xDrive 35 d
  • X6 xDrive 35 d
Stark SKOC-1760050
SIDAT 590130
ASPART 6OCO1043
RIDEX 469O0051
FISPA 590130
A.Z. Meisterteile AZMT-45-038-1036
HOFFER 8095130
MATRIX PRO MX01180088
JPN 60C9397-JPN
4U Autoparts14368BW
AHE804.028
AKRON-MALÒ135050
AKS DASIS056059N
alpALP-005938
ASAM AUTOMOTIVE73453
AslyxAS-521237
AVA QUALITY COOLINGBW3554
BBR Automotive001-10-21339
BIRTH80308
BMW11 42 7 788 462
BMW11427788462
BOGAPB4222115
BSGBSG15-506-026
CASCOCOC75000AS
CAUTEX758690
CSV electronic partsCRA1130
Dr.Motor AutomotiveDRM21012
EACLIMA37G07017
ESEN SKV31SKV221
FARE SA22704
FEBI BILSTEIN106194
FISPA590130
FLAMARRMF110057HQ
GECORO092Q
HART621462
HOFFER8095130
JDEUSM-405023A
KALE OTO RADYATÖR353310
KAMOKA7730085
KRAFTVOLL GERMANY08090084
LGK088083000LGK
LYNXautoRO-1035
MEAT & DORIA95130
Metalcaucho39588
METZGER AUTOTEILE2370298
MI.R.A.28/2531
NISSENS90905
NRF31281
NTYCCL-BM-037
OSSCA23854
PIERBURG7.09269.68.0
PLYOMP758690
REAL40494000BN
RECOFICIALRECSOC75000.0
RIDEX469O0051
SANDOSOC75000.0
SCHNIEDER AUTOTECHBMS62.00083
StarkSKOC-1760050
STCT439588
STELLOX10-73023-SX
SWAG20106194
SWAG20 10 6194
THERMOTECD4B012TT
TOPRAN625 276
TOPRAN625276
TRICLO413324
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.18.020
VAN WEZEL06003554
VEMA341107
VEMOV20-60-0042
VITALEBM788462
WE PARTS381590115
WILMINK GROUPWG1720022
WILMINK GROUPWG1899773
WILMINK GROUPWG1937733
WILMINK GROUPWG2227489
WILMINK GROUPWG2263906
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa chłodnic oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Upewnij się, że chłodnica jest odpowiednio dobrana do modelu Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór może prowadzić do uszkodzeń silnika. * Regularnie sprawdzaj poziom płynu chłodniczego i jego stan. Niski poziom lub zanieczyszczony płyn mogą spowodować przegrzanie silnika. * Nie otwieraj korka chłodnicy, gdy silnik jest gorący. Grozi to poparzeniem przez wydostającą się pod ciśnieniem parę i gorący płyn. * Podczas wymiany chłodnicy upewnij się, że układ chłodzenia jest odpowietrzony. Powietrze w układzie może zakłócać jego prawidłowe działanie. * Unikaj kontaktu płynu chłodniczego ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy oddaj do utylizacji w odpowiednim punkcie. Jest to substancja szkodliwa dla środowiska. * Sprawdzaj regularnie stan przewodów chłodniczych. Pęknięte lub sparciałe przewody mogą spowodować wyciek płynu i przegrzanie silnika. * Nie używaj chłodnicy, jeśli jest uszkodzona mechanicznie (np. wgniecenia, pęknięcia). Uszkodzona chłodnica może być nieszczelna i niesprawna. * Podczas montażu chłodnicy stosuj się do instrukcji producenta i używaj odpowiednich narzędzi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń. * Zwróć uwagę na szczelność połączeń chłodnicy z przewodami. Nieszczelności mogą powodować wycieki i spadek efektywności chłodzenia.

Inne z tej kategorii