MotoCraft
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV216
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV216
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV216 — zdjęcie 2

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV216

ProducentSKV ESEN
158,47 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

MERCEDES C E SPRINTER CLK CHLODNICA OLEJU Informacje dotyczące produktu:

Typ samochoduSamochody osobowe, Autobusy, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84099900
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

MERCEDES C E SPRINTER CLK

CHLODNICA OLEJU

Informacje dotyczące produktu:

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV216: pasuje do 28 wersji pojazdów marki Mercedes-Benz.

  • CLK 270 CDI (209.316)
  • KLASA C C 200 CDI (203.004)
  • KLASA C C 220 CDI (203.006)
  • KLASA C C 270 CDI (203.016)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.204)
  • KLASA C T-Model C 200 CDI (203.204, 203.207)
  • KLASA C T-Model C 220 CDI (203.206)
  • KLASA C T-Model C 270 CDI (203.216)
  • KLASA C coupe C 220 CDI (203.706)
  • KLASA E E 200 CDI (210.007)
  • KLASA E E 220 CDI (210.006)
  • KLASA E E 270 CDI (210.016)
  • KLASA E T-Model E 220 T CDI (210.206)
  • KLASA E T-Model E 270 T CDI (210.216)
  • OE SPRINTER 2-t Autobus 216 CDI (902.671, 902.672)
  • OE SPRINTER 2-t Furgon 216 CDI (902.661, 902.662)
  • OE SPRINTER 2-t Platforma / podwozie 216 CDI (902.611, 902.612, 902.621, 902.622)
  • OE SPRINTER 3-t Autobus 316 CDI (903.671, 903.672, 903.673)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 316 CDI (903.661, 903.662, 903.663)
  • OE SPRINTER 3-t Furgon 316 CDI 4x4 (903.662, 903.663)
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 316 CDI (903.611, 903.612, 903.613, 903.621, 903.622,...
  • OE SPRINTER 3-t Platforma / podwozie 316 CDI 4x4 (903.612, 903.613, 903.622, 903.623)
  • OE SPRINTER 4-t Autobus 416 CDI (904.662, 904.663)
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 416 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Furgon 416 CDI 4x4
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 416 CDI
  • OE SPRINTER 4-t Platforma / podwozie 416 CDI 4x4
  • OE SPRINTER 5-t Platforma / podwozie 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623)
SIDAT 590127
MERCEDES-BENZ A612 188 03 01
MERCEDES-BENZ A 611 188 05 01
MERCEDES-BENZ 612 188 03 01
MERCEDES-BENZ 611 188 05 01
A.Z. Meisterteile AZMT-45-038-1106
HOFFER 8095127
FISPA 590127
4U Autoparts14338MR
AHE818.035
AKRON-MALÒ135090
AKS DASIS126009N
AVA QUALITY COOLINGMS3495
BEHR HELLA SERVICE8MO376755-261
CASCOCOC76006AS
CAUTEX751766
CAUTEX751765
CSV electronic partsCRA1127
DIEDERICHSDCO1040
DIPASPORTRAO121N
DT Spare Parts4.68761
EACLIMA37G50017
ERA354110
ESEN SKV31SKV216
FARE SA32084
FARE-MX15838
Febi Bilstein109229
FISPA590127
FLAMARRMF710067HQ
FRIGAIR0706.4019
GOOMOC-0075
HART628379
HOFFER8095127
JDEUSM-4170580
KALE OTO RADYATÖR354355
KAMOKA7730068
KRAFTVOLL GERMANY08090058
KRAFTVOLL GERMANY08090060
LGK088084006LGK
MAHLECLC105000P
MEAT & DORIA95127
MERCEDES-BENZ6111880501
MERCEDES-BENZA6111880501
MERCEDES-BENZA6121880301
MERCEDES-BENZ6121880301
Metalcaucho39016
Metalcaucho39015
NISSENS90832
NRF31276
NTYCCL-ME-016
PLYOMP751765
PLYOMP751766
REAL40472600BN
RECOFICIALRECSOC76006.0
SAMPA010.2367
SANDOSOC76006.0
STCT439016
STCT439015
SWAG10 10 9229
THERMOTECD4M012TT
TOPRAN410 098
TRUCKTEC AUTOMOTIVE02.18.159
VAN WEZEL30003495
VEMOV30-60-1320
WE PARTS381590112
WILMINK GROUPWG1899770
WILMINK GROUPWG2181044
WXQP121083
WXQP110455
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa chłodnic oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Upewnij się, że chłodnica jest odpowiednio dobrana do modelu Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór może prowadzić do uszkodzeń silnika. * Regularnie sprawdzaj poziom płynu chłodniczego i jego stan. Niski poziom lub zanieczyszczony płyn mogą spowodować przegrzanie silnika. * Nie otwieraj korka chłodnicy, gdy silnik jest gorący. Grozi to poparzeniem przez wydostającą się pod ciśnieniem parę i gorący płyn. * Podczas wymiany chłodnicy upewnij się, że układ chłodzenia jest odpowietrzony. Powietrze w układzie może zakłócać jego prawidłowe działanie. * Unikaj kontaktu płynu chłodniczego ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy oddaj do utylizacji w odpowiednim punkcie. Jest to substancja szkodliwa dla środowiska. * Sprawdzaj regularnie stan przewodów chłodniczych. Pęknięte lub sparciałe przewody mogą spowodować wyciek płynu i przegrzanie silnika. * Nie używaj chłodnicy, jeśli jest uszkodzona mechanicznie (np. wgniecenia, pęknięcia). Uszkodzona chłodnica może być nieszczelna i niesprawna. * Podczas montażu chłodnicy stosuj się do instrukcji producenta i używaj odpowiednich narzędzi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń. * Zwróć uwagę na szczelność połączeń chłodnicy z przewodami. Nieszczelności mogą powodować wycieki i spadek efektywności chłodzenia.

Inne z tej kategorii