MotoCraft
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV206
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV206

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV206

ProducentSKV ESEN
127,51 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI VW SEAT SKODA CHLODNICA OLEJU Informacje dotyczące produktu:

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84099900
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI VW SEAT SKODA

CHLODNICA OLEJU

Informacje dotyczące produktu:

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV206: pasuje do 56 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A1 2.0 TFSI quattro
  • A3 2.0 FSI
  • A3 2.0 TFSI
  • A3 2.0 TFSI quattro
  • A3 S3 quattro
  • A3 Sportback 2.0 FSI
  • A3 Sportback 2.0 TFSI
  • A3 Sportback 2.0 TFSI quattro
  • A3 Sportback S3 quattro
  • A4 B7 2.0 TFSI
  • A4 B7 2.0 TFSI quattro
  • A4 B7 Avant 2.0 TFSI
  • A4 B7 Avant 2.0 TFSI quattro
  • A4 B7 kabriolet 2.0 TFSI 16V
  • A6 C6 2.0 TFSI
  • A6 C6 Avant 2.0 TFSI
  • TT 2.0 TFSI
  • TT 2.0 TTS quattro
  • TT Roadster 2.0 TFSI
  • TT Roadster 2.0 TTS quattro
  • ALTEA 2.0 FSI
  • ALTEA 2.0 TFSI
  • ALTEA XL 2.0 FSI
  • ALTEA XL 2.0 TFSI 4x4
  • EXEO 2.0 TFSI
  • EXEO ST 2.0 TFSI
  • LEON 2.0 Cupra R
  • LEON 2.0 FSI
  • LEON 2.0 TFSI
  • OE ALTEA XL
  • TOLEDO III 2.0 FSI
  • TOLEDO III 2.0 TFSI
  • OCTAVIA II 2.0 FSI
  • OCTAVIA II 2.0 RS
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI
  • OCTAVIA II Combi 2.0 FSI 4x4
  • OCTAVIA II Combi 2.0 RS
  • EOS 2.0 FSI
  • EOS 2.0 TFSI
  • GOLF PLUS V 2.0 FSI
  • GOLF V 2.0 FSI
  • GOLF V 2.0 FSI 4motion
  • GOLF V 2.0 GTI
  • GOLF V Variant 2.0
  • GOLF VI 2.0 GTi
  • GOLF VI 2.0 R 4motion
  • GOLF VI kabriolet 2.0 R
  • JETTA III 2.0 FSI
  • JETTA III 2.0 TFSI
  • PASSAT B6 2.0 FSI
  • PASSAT B6 2.0 FSI 4motion
  • PASSAT B6 Variant 2.0 FSI
  • PASSAT B6 Variant 2.0 FSI 4motion
  • POLO V 2.0 R WRC
  • SCIROCCO III 2.0 R
  • TOURAN 2.0 FSI
A.Z. Meisterteile AZMT-45-038-1051
AUDI 06D 117 021 C
AUDI 6D 117 021 C
FISPA 590011
HOFFER 8095011
JPN 60C9383-JPN
RIDEX 469O0039
SEAT 06D 117 021 C
SEAT 6D 117 021 C
SIDAT 590011
SKODA 06D 117 021 C
SKODA 6D 117 021 C
Stark SKOC-1760038
VW 06D 117 021 C
VW 6D 117 021 C
WILMINK GROUP WG2157711
4U Autoparts13770VV
4U Autoparts14245VV
AHE802.018
AKRON-MALÒ135026
AKS DASIS046015N
AKS DASIS046069N
alpALP-002733
AslyxAS-202734
AUDI06D117021C
AUDI6D117021C
AUTOMEGA130048210
AVA QUALITY COOLINGVN3329
AVA QUALITY COOLINGVN3329H
BBR Automotive001-10-16453
BIRTH8914
BLUE PRINTADBP210263
BOGAPA4222110
BSGBSG90-506-009
CASCOCOC73012AS
CAUTEX462520
COGEFA France711.VW009
CSV electronic partsCRA1011
DIPASPORTRAO016AN
DIPASPORTRAO016N
Dr.Motor AutomotiveDRM211004
EACLIMA37G77019
ERA354097
ESEN SKV31SKV206
FARE SA14608
FARE SA33513
Febi Bilstein1003323
FEBI BILSTEIN101008
FISPA590011
FISPA590236
FLAMARRMF320037HQ
FRIGAIR0710.4014
GECORO010Q
GECORO037Q
GOOMOC-0024
hajus Autoteile1151426
hajus Autoteile1211124
HART619326
HOFFER8095011
HOFFER8095236
JDEUS430M06A
JP GROUP1113500500
KALE OTO RADYATÖR344410
KAMOKA7730017
KRAFTVOLL GERMANY08090011
KRAFTVOLL GERMANY08090222
LGK088081012LGK
LUZARLOC1811
LYNXautoRO-1024
MAGNETI MARELLI359001601740
MAHLECLC174000S
MEAT & DORIA95011
MEAT & DORIA95236
MEC-DIESEL591620
Metalcaucho05377
METZGER2370079
METZGER AUTOTEILE2370137
NISSENS90660
NISSENS91309
NRF31172
NTYCCL-AU-012
NTYCCL-AU-056
OSSCA05821
PATRONPRS6003
PIERBURG7.09269.23.0
PLYOMP462520
REAL40476210BN
RECOFICIALRECSOC73012.0
RIDEX469O0039
RIDEX469O0111
SANDOSOC73012.0
SATO techO10102
SCHNIEDER AUTOTECHVAS62.00020
StarkSKOC-1760038
StarkSKOC-1760110
STCT405377
STELLOX10-73026-SX
SWAG30 10 1008
SWAG30101008
THERMOTECD4A007TT
THERMOTECD4A021TT
TOPRAN112 204
TOPRAN112204
TRICLO413196
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.18.040
VAN WEZEL58003329
VAN WEZEL58013730
VEMA341000
VEMOV15-60-6018
VEMOV15-60-6080
vika11170068201
vika11171702901
WE PARTS381590011
WE PARTS381590233
WILMINK GROUPWG1719916
WILMINK GROUPWG1725707
WILMINK GROUPWG1749634
WILMINK GROUPWG1903887
WILMINK GROUPWG2013988
WILMINK GROUPWG2157711
WILMINK GROUPWG2181119
WILMINK GROUPWG2226121
WXQP321671
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa chłodnic oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Upewnij się, że chłodnica jest odpowiednio dobrana do modelu Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór może prowadzić do uszkodzeń silnika. * Regularnie sprawdzaj poziom płynu chłodniczego i jego stan. Niski poziom lub zanieczyszczony płyn mogą spowodować przegrzanie silnika. * Nie otwieraj korka chłodnicy, gdy silnik jest gorący. Grozi to poparzeniem przez wydostającą się pod ciśnieniem parę i gorący płyn. * Podczas wymiany chłodnicy upewnij się, że układ chłodzenia jest odpowietrzony. Powietrze w układzie może zakłócać jego prawidłowe działanie. * Unikaj kontaktu płynu chłodniczego ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy oddaj do utylizacji w odpowiednim punkcie. Jest to substancja szkodliwa dla środowiska. * Sprawdzaj regularnie stan przewodów chłodniczych. Pęknięte lub sparciałe przewody mogą spowodować wyciek płynu i przegrzanie silnika. * Nie używaj chłodnicy, jeśli jest uszkodzona mechanicznie (np. wgniecenia, pęknięcia). Uszkodzona chłodnica może być nieszczelna i niesprawna. * Podczas montażu chłodnicy stosuj się do instrukcji producenta i używaj odpowiednich narzędzi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń. * Zwróć uwagę na szczelność połączeń chłodnicy z przewodami. Nieszczelności mogą powodować wycieki i spadek efektywności chłodzenia.

Inne z tej kategorii