MotoCraft
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV204
Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV204

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV204

ProducentSKV ESEN
81,63 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI VW SEAT SKODA EAN: 5903968453367 Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z uszczelnieniem Ciężar [kg]: 0,51 AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro 07.1992 - 07.1995 110 kW / 150KM AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 07.1992 - 01.1996 110 ...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej84195080
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI VW SEAT SKODA

  • EAN: 5903968453367
  • Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z uszczelnieniem
  • Ciężar [kg]: 0,51
  • AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 quattro 07.1992 - 07.1995 110 kW / 150KM
  • AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.6 07.1992 - 01.1996 110 kW / 150KM
  • AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 09.1991 - 01.1996 128 kW / 174KM
  • AUDI 80 B4 Avant (8C5) 2.8 quattro 08.1992 - 07.1995 128 kW / 174KM
  • AUDI 80 B4 sedan (8C2) 2.6 07.1992 - 12.1994 110 kW / 150KM
  • AUDI 80 B4 sedan (8C2) 2.8 quattro 09.1991 - 12.1994 128 kW / 174KM
  • AUDI 80 B4 sedan (8C2) 2.8 09.1991 - 12.1994 128 kW / 174KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.6 09.1996 - 05.2003 74 kW / 101KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.6 08.2000 - 05.2003 75 kW / 102KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.8 09.1996 - 05.2003 92 kW / 125KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.8 T 12.1996 - 05.2003 110 kW / 150KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 12.1996 - 05.2003 110 kW / 150KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.8 T quattro 10.1998 - 05.2003 132 kW / 180KM
  • AUDI A3 (8L1) 1.8 T 12.1998 - 05.2003 132 kW / 180KM
  • AUDI A3 (8L1) S3 quattro 03.1999 - 04.2002 154 kW / 210KM
  • AUDI A3 (8P1) 1.6 05.2003 - 08.2012 75 kW / 102KM
  • AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 09.2004 - 03.2013 75 kW / 102KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 11.1994 - 10.2000 74 kW / 100KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 03.1997 - 11.2000 121 kW / 165KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro 03.1997 - 11.2000 121 kW / 165KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 08.1997 - 11.2000 120 kW / 163KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.4 quattro 08.1997 - 11.2000 120 kW / 163KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 quattro 01.1995 - 11.2000 110 kW / 150KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.6 01.1995 - 11.2000 110 kW / 150KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro 01.1995 - 07.1997 128 kW / 174KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 09.1995 - 07.1997 128 kW / 174KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 10.1996 - 11.2000 142 kW / 193KM
  • AUDI A4 B5 (8D2) 2.8 quattro 10.1996 - 08.2001 142 kW / 193KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 11.1994 - 09.2001 74 kW / 100KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 03.1997 - 09.2001 121 kW / 165KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro 03.1997 - 09.2001 121 kW / 165KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 quattro 08.1997 - 09.2001 120 kW / 163KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.4 08.1997 - 09.2001 120 kW / 163KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 quattro 01.1996 - 09.2001 110 kW / 150KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.6 02.1996 - 09.2001 110 kW / 150KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 10.1996 - 09.2001 142 kW / 193KM
  • AUDI A4 B5 Avant (8D5) 2.8 quattro 10.1996 - 09.2001 142 kW / 193KM
  • AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 06.1994 - 10.1997 110 kW / 150KM
  • AUDI A6 C4 (4A2) 2.6 quattro 06.1994 - 10.1997 110 kW / 150KM
  • AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro 06.1994 - 10.1997 128 kW / 174KM
  • AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 06.1994 - 10.1997 128 kW / 174KM
  • AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 quattro 12.1995 - 10.1997 142 kW / 193KM
  • AUDI A6 C4 (4A2) 2.8 12.1995 - 10.1997 142 kW / 193KM
  • AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 06.1994 - 12.1997 110 kW / 150KM
  • AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.6 quattro 06.1994 - 12.1997 110 kW / 150KM
  • AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro 06.1994 - 12.1997 128 kW / 174KM
  • AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 06.1994 - 12.1997 128 kW / 174KM
  • AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 12.1995 - 12.1997 142 kW / 193KM
  • AUDI A6 C4 Avant (4A5) 2.8 quattro 12.1995 - 12.1997 142 kW / 193KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 02.1997 - 01.2005 120 kW / 163KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 quattro 02.1997 - 01.2005 121 kW / 165KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 02.1997 - 01.2005 115 kW / 156KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 02.1997 - 01.2005 121 kW / 165KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 quattro 02.1997 - 01.2005 120 kW / 163KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 07.1998 - 01.2005 100 kW / 136KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.4 quattro 08.1998 - 07.1999 115 kW / 156KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.8 quattro 02.1997 - 01.2005 142 kW / 193KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.8 02.1997 - 01.2005 142 kW / 193KM
  • AUDI A6 C5 (4B2) 2.8 10.1997 - 05.2000 132 kW / 180KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 quattro 12.1997 - 01.2005 121 kW / 165KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 quattro 12.1997 - 01.2005 120 kW / 163KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 12.1997 - 01.2005 115 kW / 156KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 12.1997 - 01.2005 120 kW / 163KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 12.1997 - 01.2005 121 kW / 165KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 07.1998 - 01.2005 100 kW / 136KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.4 quattro 08.1998 - 05.2001 115 kW / 156KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 12.1997 - 05.2000 132 kW / 180KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 12.1997 - 01.2005 142 kW / 193KM
  • AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.8 quattro 12.1997 - 01.2005 142 kW / 193KM
  • AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 03.1994 - 03.1996 128 kW / 174KM
  • AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 03.1994 - 03.1996 128 kW / 174KM
  • AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 07.1995 - 03.1996 120 kW / 163KM
  • AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 07.1995 - 03.1996 120 kW / 163KM
  • AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 04.1996 - 09.2002 142 kW / 193KM
  • AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro 04.1996 - 09.2002 142 kW / 193KM
  • AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.6 06.1993 - 08.2000 110 kW / 150KM
  • AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.8 11.1992 - 08.2000 128 kW / 174KM
  • AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 08.1992 - 12.1996 110 kW / 150KM
  • AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.6 quattro 08.1992 - 12.1996 110 kW / 150KM
  • AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 quattro 08.1991 - 12.1996 128 kW / 174KM
  • AUDI COUPE B3 (89, 8B3) 2.8 09.1991 - 12.1996 128 kW / 174KM
  • AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 10.1998 - 06.2006 132 kW / 180KM
  • AUDI TT (8N3) 1.8 T 10.1998 - 06.2006 132 kW / 180KM
  • AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro 10.1998 - 06.2006 165 kW / 224KM
  • AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T 10.1999 - 06.2006 132 kW / 180KM
  • AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 10.1999 - 06.2006 165 kW / 224KM
  • AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro 02.2000 - 06.2006 132 kW / 180KM
  • SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V 10.1997 - 03.2010 110 kW / 150KM
  • SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i 04.1996 - 03.2010 85 kW / 115KM
  • SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) 2.0 03.1996 - 03.2010 85 kW / 116KM
  • SEAT ALTEA (5P1) 1.6 03.2004 - 03.2010 75 kW / 102KM
  • SEAT ALTEA (5P1) 1.6 LPG 09.2009 - 06.2013 75 kW / 102KM
  • SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 10.2006 - 11.2010 75 kW / 102KM
  • SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 Multifuel 10.2006 - 11.2010 75 kW / 102KM
  • SEAT ALTEA XL (5P5, 5P8) 1.6 LPG 09.2009 - 06.2013 75 kW / 102KM
  • SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.6 i 07.1996 - 10.2002 74 kW / 101KM
  • SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra 07.2000 - 10.2002 115 kW / 156KM
  • SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 09.2002 - 11.2009 85 kW / 115KM
  • SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.6 i 09.1996 - 12.2002 74 kW / 101KM
  • SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR 12.2003 - 05.2008 110 kW / 150KM
  • SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R 01.2004 - 02.2008 132 kW / 180KM
  • SEAT IBIZA III (6L1) 2.0 04.2002 - 11.2009 85 kW / 116KM
  • SEAT LEON (1M1) 1.6 11.1999 - 06.2006 74 kW / 100KM
  • SEAT LEON (1M1) 1.6 10.2005 - 06.2006 75 kW / 102KM
  • SEAT LEON (1P1) 1.6 07.2005 - 12.2012 75 kW / 102KM
  • SEAT LEON (1P1) 1.6 LPG 12.2009 - 12.2012 75 kW / 102KM
  • SEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 10.1998 - 07.2004 74 kW / 100KM
  • SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V 10.1998 - 07.2004 92 kW / 125KM
  • SEAT TOLEDO III (5P2) 1.6 10.2004 - 05.2009 75 kW / 102KM
  • SKODA FABIA I (6Y2) 2.0 12.1999 - 03.2008 85 kW / 116KM
  • SKODA FABIA I Combi (6Y5) 2.0 04.2000 - 12.2007 85 kW / 116KM
  • SKODA FABIA I sedan (6Y3) 2.0 12.1999 - 12.2007 85 kW / 116KM
  • SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 02.1997 - 12.2007 74 kW / 101KM
  • SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.6 11.2000 - 12.2010 75 kW / 102KM
  • SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 09.1996 - 07.2000 92 kW / 125KM
  • SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 08.1997 - 12.2010 110 kW / 150KM
  • SKODA OCTAVIA I (1U2) 2.0 04.1999 - 05.2007 85 kW / 116KM
  • SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 07.1998 - 12.2007 74 kW / 101KM
  • SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 09.2000 - 12.2010 75 kW / 102KM
  • SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 20V 07.1998 - 07.2000 92 kW / 125KM
  • SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 07.1998 - 12.2010 110 kW / 150KM
  • SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 04.1999 - 05.2007 85 kW / 116KM
  • SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 4x4 08.2000 - 09.2004 85 kW / 116KM
  • SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.6 06.2004 - 06.2013 75 kW / 102KM
  • SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.6 09.2004 - 06.2013 75 kW / 102KM
  • VW BORA I (1J2) 1.6 10.1998 - 05.2005 74 kW / 101KM
  • VW BORA I (1J2) 1.6 08.2000 - 05.2005 75 kW / 102KM
  • VW BORA I (1J2) 1.8 10.1998 - 05.2005 92 kW / 125KM
  • VW BORA I (1J2) 1.8 4motion 02.1999 - 05.2005 92 kW / 125KM
  • VW BORA I (1J2) 2.0 10.1998 - 12.2013 85 kW / 115KM
  • VW BORA I (1J2) 2.0 4motion 04.2000 - 05.2005 85 kW / 115KM
  • VW BORA Variant (1J6) 1.6 05.1999 - 05.2005 74 kW / 100KM
  • VW BORA Variant (1J6) 1.6 08.2000 - 05.2005 75 kW / 102KM
  • VW BORA Variant (1J6) 2.0 05.1999 - 05.2005 85 kW / 115KM
  • VW BORA Variant (1J6) 2.0 4motion 04.2000 - 05.2005 85 kW / 115KM
  • VW CADDY III Furgon/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 1.6 04.2004 - 05.2015 75 kW / 102KM
  • VW CADDY III Furgon/minivan (2KA, 2KH, 2CA, 2CH) 2.0 EcoFuel 04.2006 - 05.2015 80 kW / 109KM
  • VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 1.6 04.2004 - 05.2015 75 kW / 102KM
  • VW CADDY III nadwozie wielkoprzestrzenne (MPV) (2KB, 2KJ, 2CB, 2.0 EcoFuel 04.2006 - 05.2015 80 kW / 109KM
  • VW GOLF IV (1J1) 1.6 08.1997 - 05.2004 74 kW / 100KM
  • VW GOLF IV (1J1) 1.6 08.2000 - 06.2005 75 kW / 102KM
  • VW GOLF IV (1J1) 1.8 T 08.1997 - 06.2005 110 kW / 150KM
  • VW GOLF IV (1J1) 1.8 08.1997 - 06.2005 92 kW / 125KM
  • VW GOLF IV (1J1) 1.8 4motion 05.1998 - 06.2005 92 kW / 125KM
  • VW GOLF IV (1J1) 2.0 07.1998 - 05.2004 85 kW / 115KM
  • VW GOLF IV (1J1) 2.0 4motion 10.2000 - 06.2005 85 kW / 115KM
  • VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 05.1999 - 04.2002 74 kW / 101KM
  • VW GOLF IV Variant (1J5) 1.6 08.2000 - 06.2006 75 kW / 102KM
  • VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 4motion 05.1999 - 06.2006 92 kW / 125KM
  • VW GOLF IV Variant (1J5) 1.8 T 05.2000 - 06.2006 110 kW / 150KM
  • VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 05.1999 - 06.2006 85 kW / 115KM
  • VW GOLF IV Variant (1J5) 2.0 4motion 10.2000 - 06.2006 85 kW / 115KM
  • VW GOLF V Variant (1K5) 1.6 06.2007 - 07.2009 75 kW / 102KM
  • VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 BiFuel 07.2009 - 12.2010 75 kW / 102KM
  • VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 07.2009 - 07.2013 75 kW / 102KM
  • VW GOLF VI Variant (AJ5) 1.6 MultiFuel 07.2010 - 07.2013 75 kW / 102KM
  • VW JETTA III (1K2) 1.6 09.2004 - 10.2010 75 kW / 102KM
  • VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6 10.1999 - 09.2000 74 kW / 100KM
  • VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.6 06.2000 - 09.2010 75 kW / 102KM
  • VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T 10.1999 - 09.2010 110 kW / 150KM
  • VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.0 01.1998 - 09.2010 85 kW / 115KM
  • VW NEW BEETLE kabriolet (1Y7) 1.6 01.2003 - 09.2010 75 kW / 102KM
  • VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 08.1996 - 11.2000 142 kW / 193KM
  • VW PASSAT B5 (3B2) 2.8 V6 Syncro/4motion 10.1996 - 11.2000 142 kW / 193KM
  • VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 Syncro/4motion 06.1997 - 11.2000 142 kW / 193KM
  • VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.8 V6 06.1997 - 11.2000 142 kW / 193KM
  • VW PASSAT B6 (3C2) 1.6 05.2005 - 07.2010 75 kW / 102KM
  • VW PASSAT B6 Variant (3C5) 1.6 08.2005 - 11.2010 75 kW / 102KM
  • VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V 09.1997 - 03.2010 110 kW / 150KM
  • VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 09.1995 - 03.2010 85 kW / 115KM
  • VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG 04.2006 - 03.2010 85 kW / 115KM
  • VW SHARAN VAN (7M_) 2.0 (7M8, 7M9) 09.1996 - 07.2002 85 kW / 116KM
  • VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 07.2003 - 05.2010 75 kW / 102KM
  • VW TOURAN (1T1, 1T2) 1.6 BiFuel 11.2006 - 05.2010 75 kW / 102KM
  • VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel 02.2006 - 05.2009 80 kW / 109KM
  • VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel 02.2006 - 11.2006 80 kW / 109KM

Chłodnica oleju - SKV ESEN 31SKV204: pasuje do 132 wersji pojazdów marek Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • 80 B4 Avant 2.6
  • 80 B4 Avant 2.6 quattro
  • 80 B4 Avant 2.8
  • 80 B4 Avant 2.8 quattro
  • 80 B4 sedan 2.6
  • 80 B4 sedan 2.8
  • 80 B4 sedan 2.8 quattro
  • A3 1.6
  • A3 1.8
  • A3 1.8 T
  • A3 1.8 T quattro
  • A3 S3 quattro
  • A3 Sportback 1.6
  • A4 B5 1.6
  • A4 B5 2.4
  • A4 B5 2.4 quattro
  • A4 B5 2.6
  • A4 B5 2.6 quattro
  • A4 B5 2.8
  • A4 B5 2.8 quattro
  • A4 B5 Avant 1.6
  • A4 B5 Avant 2.4
  • A4 B5 Avant 2.4 quattro
  • A4 B5 Avant 2.6
  • A4 B5 Avant 2.6 quattro
  • A4 B5 Avant 2.8
  • A4 B5 Avant 2.8 quattro
  • A6 C4 2.4
  • A6 C4 2.6
  • A6 C4 2.6 quattro
  • A6 C4 2.8
  • A6 C4 2.8 quattro
  • A6 C4 Avant 2.6
  • A6 C4 Avant 2.6 quattro
  • A6 C4 Avant 2.8
  • A6 C4 Avant 2.8 quattro
  • A6 C5 2.4
  • A6 C5 2.4 quattro
  • A6 C5 2.8
  • A6 C5 2.8 quattro
  • A6 C5 Avant 2.4
  • A6 C5 Avant 2.4 quattro
  • A6 C5 Avant 2.8
  • A6 C5 Avant 2.8 quattro
  • A8 D2 2.8
  • A8 D2 2.8 quattro
  • CABRIOLET B3 2.6
  • CABRIOLET B3 2.8
  • COUPE B3 2.6
  • COUPE B3 2.6 quattro
  • COUPE B3 2.8
  • COUPE B3 2.8 quattro
  • TT 1.8 T
  • TT 1.8 T quattro
  • TT Roadster 1.8 T
  • TT Roadster 1.8 T quattro
  • ALHAMBRA 1.8 T 20V
  • ALHAMBRA 2.0 i
  • ALTEA 1.6
  • ALTEA 1.6 LPG
  • ALTEA XL 1.6
  • ALTEA XL 1.6 LPG
  • CORDOBA 1.6 i
  • CORDOBA 1.8 T 20V Cupra
  • CORDOBA 2.0
  • CORDOBA Vario 1.6 i
  • IBIZA III 1.8 T Cupra R
  • IBIZA III 1.8 T FR
  • IBIZA III 2.0
  • LEON 1.6
  • LEON 1.6 LPG
  • LEON 1.6 MultiFuel
  • OE ALHAMBRA VAN 2.0
  • OE ALTEA XL
  • TOLEDO II 1.6
  • TOLEDO II 1.8 20V
  • TOLEDO III 1.6
  • FABIA I 2.0
  • FABIA I Combi 2.0
  • FABIA I sedan 2.0
  • OCTAVIA I 1.6
  • OCTAVIA I 1.8
  • OCTAVIA I 1.8 T
  • OCTAVIA I 2.0
  • OCTAVIA I Combi 1.6
  • OCTAVIA I Combi 1.8 20V
  • OCTAVIA I Combi 1.8 T
  • OCTAVIA I Combi 2.0
  • OCTAVIA I Combi 2.0 4x4
  • OCTAVIA II 1.6
  • OCTAVIA II Combi 1.6
  • BORA I 1.6
  • BORA I 1.8
  • BORA I 1.8 4motion
  • BORA I 2.0
  • BORA I 2.0 4motion
  • BORA Variant 1.6
  • BORA Variant 2.0
  • BORA Variant 2.0 4motion
  • CADDY III kombi 1.6 1.6
  • CADDY III kombi 2.0 EcoFuel 2.0 EcoFuel
  • GOLF IV 1.6
  • GOLF IV 1.8
  • GOLF IV 1.8 4motion
  • GOLF IV 1.8 T
  • GOLF IV 2.0
  • GOLF IV 2.0 4motion
  • GOLF IV Variant 1.6
  • GOLF IV Variant 1.8 4motion
  • GOLF IV Variant 1.8 T
  • GOLF IV Variant 2.0
  • GOLF IV Variant 2.0 4motion
  • GOLF V Variant 1.6
  • GOLF VI Variant 1.6
  • GOLF VI Variant 1.6 BiFuel
  • GOLF VI Variant 1.6 MultiFuel
  • JETTA III 1.6
  • NEW BEETLE 1.6
  • NEW BEETLE 1.8 T
  • NEW BEETLE 2.0
  • NEW BEETLE kabriolet 1.6
  • PASSAT B5 2.8 V6
  • PASSAT B5 2.8 V6 Syncro/4motion
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6
  • PASSAT B5 Variant 2.8 V6 Syncro/4motion
  • PASSAT B6 1.6
  • PASSAT B6 Variant 1.6
  • SHARAN 1.8 T 20V
  • SHARAN 2.0
  • SHARAN 2.0 LPG
  • TOURAN 1.6
  • TOURAN 2.0 EcoFuel
A.Z. Meisterteile AZMT-45-038-1025
AUDI 078 117 021 A
AUDI 78 117 021 A
BIRTH 8922
FISPA 590002
hajus Autoteile 1211117
HOFFER 8095002
JPN 60C9380-JPN
RIDEX 469O0004
SEAT 078 117 021 A
SEAT 78 117 021 A
SIDAT 590002
SKODA 078 117 021 A
SKODA 78 117 021 A
Stark SKOC-1760003
VEMA 341008
VW 078 117 021 A
VW 78 117 021 A
WILMINK GROUP WG1749627
WILMINK GROUP WG2167357
3RG85708
4U Autoparts14249VV
AHE802.003
AIC50022
AKRON-MALÒ135009
AKS DASIS046130N
alpALP-002731
ASAM AUTOMOTIVE34945
AslyxAS-202732
AslyxAS-202735
AUDI078117021A
AUDI78117021A
AUTOGAMMA102490
AUTOMEGA130048610
AUTOMEGA130048611
AVA QUALITY COOLINGVN3147
BBR Automotive002-60-00722
BIRTH8922
BOGAPA4222106
BorsehungB14506
BSGBSG90-506-001
BUGIADBSP20295
CASCOCOC73005AS
CAUTEX462419
CAUTEX462434
COGEFA France711.VW038
CSV electronic partsCRA1002
DIEDERICHSDCO1070
DIPASPORTRAO008AN
DIPASPORTRAO008N
DIPASPORTRAO008PRBN
DODA1040240018
Dr.Motor AutomotiveDRM211008
EACLIMA37G77010
ESEN SKV31SKV204
FARE SA10297
FASTFT11976
FEBI BILSTEIN14560
FERRONTOP04690003
FISPA590002
FLAMARRMF610037HQ
FRIGAIR0710.4001
GECORO002Q
GOOMOC-0020
hajus Autoteile1211117
Hamburg Tech3750-00003
HART619319
HOFFER8095002
JDEUS430M37
JP GROUP1113500900
KAGER31-1230
KALE OTO RADYATÖR344350
KAMOKA7730007
KM Germany0290071
KM Germany290071
KRAFTVOLL GERMANY08090002
LGK088081005LGK
LUZARLOc1802
LYNXautoRO-1005
MAGNETI MARELLI359001601810
MAHLECLC161000S
MAXGEAR14-0006
MEAT & DORIA95002
Metalcaucho05374
Metalcaucho05378
MI.R.A.28/2404
MTR12191704
NISSENS90606
NRF31304
NTYCCL-AU-001
OSSCA01057
PATRONPRS6030
PIERBURG7.09269.21.0
PLYOMP462419
PLYOMP462434
REAL40476500BN
RECOFICIALRECSOC73005.0
RIDEX469O0004
SANDOSOC73005.0
SATO techO10110
SCHNIEDER AUTOTECHVAS62.00018
SOMORA350965A
StarkSKOC-1760003
STCT405374
STCT405378
STELLOX10-73003-SX
SWAG30 91 4560
SWAG30914560
THERMOTECD4A002TT
TOPRAN109 778
TOPRAN109778
TRICLO413190
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.18.033
VALEO817989
VAN HECK49870008
VAN WEZEL58003147
VEMA341008
VEMOV15-60-6011
vika11170068501
vika11171701801
VITALEVW778001
WE PARTS381590002
WILMINK GROUPWG1428403
WILMINK GROUPWG1435587
WILMINK GROUPWG1720045
WILMINK GROUPWG1749627
WILMINK GROUPWG2167357
WILMINK GROUPWG2181106
WXQP320517
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa chłodnic oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Upewnij się, że chłodnica jest odpowiednio dobrana do modelu Twojego samochodu. Niewłaściwy dobór może prowadzić do uszkodzeń silnika. * Regularnie sprawdzaj poziom płynu chłodniczego i jego stan. Niski poziom lub zanieczyszczony płyn mogą spowodować przegrzanie silnika. * Nie otwieraj korka chłodnicy, gdy silnik jest gorący. Grozi to poparzeniem przez wydostającą się pod ciśnieniem parę i gorący płyn. * Podczas wymiany chłodnicy upewnij się, że układ chłodzenia jest odpowietrzony. Powietrze w układzie może zakłócać jego prawidłowe działanie. * Unikaj kontaktu płynu chłodniczego ze skórą i oczami. W razie kontaktu przemyj dużą ilością wody i skonsultuj się z lekarzem. * Zużyty płyn chłodniczy oddaj do utylizacji w odpowiednim punkcie. Jest to substancja szkodliwa dla środowiska. * Sprawdzaj regularnie stan przewodów chłodniczych. Pęknięte lub sparciałe przewody mogą spowodować wyciek płynu i przegrzanie silnika. * Nie używaj chłodnicy, jeśli jest uszkodzona mechanicznie (np. wgniecenia, pęknięcia). Uszkodzona chłodnica może być nieszczelna i niesprawna. * Podczas montażu chłodnicy stosuj się do instrukcji producenta i używaj odpowiednich narzędzi. Nieprawidłowy montaż może prowadzić do uszkodzeń. * Zwróć uwagę na szczelność połączeń chłodnicy z przewodami. Nieszczelności mogą powodować wycieki i spadek efektywności chłodzenia.

Inne z tej kategorii