MotoCraft
Cewka zapłonowa bmw citroen peugeot 10530 , 12137575010 - SKV 03SKV206
Cewka zapłonowa bmw citroen peugeot 10530 , 12137575010 - SKV 03SKV206

Cewka zapłonowa bmw citroen peugeot 10530 , 12137575010 - SKV 03SKV206

ProducentSKV ESEN
77,37 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85113000
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

Cewka zapłonowa bmw citroen peugeot 10530 , 12137575010 - SKV 03SKV206: pasuje do 301 wersji pojazdów marek Alpina, BMW, Citroen, MINI, Peugeot, Rolls-Royce.

  • B7 BITURBO
  • B7 BITURBO Napęd na wszystkie koła
  • 1 coupe 120 i
  • 1 coupe 125 i
  • 1 coupe 135 i
  • 1 coupe M
  • 1 kabriolet 120 i
  • 1 kabriolet 125 i
  • 1 kabriolet 135 i
  • 2 coupe 220 i
  • 2 coupe M 235 i
  • 3 Compact 316 ti
  • 3 Compact 318 ti
  • 3 Compact 325 ti
  • 3 Gran Turismo 320 i
  • 3 Gran Turismo 320 i xDrive
  • 3 Gran Turismo 328 i
  • 3 Gran Turismo 328 i xDrive
  • 3 Gran Turismo 335 i
  • 3 Gran Turismo 335 i xDrive
  • 3 Touring 316 i
  • 3 Touring 318 i
  • 3 Touring 320 i
  • 3 Touring 320 i xDrive
  • 3 Touring 323 i
  • 3 Touring 325 i
  • 3 Touring 325 i xDrive
  • 3 Touring 325 xi
  • 3 Touring 328 i
  • 3 Touring 328 i xDrive
  • 3 Touring 330 i
  • 3 Touring 330 i xDrive
  • 3 Touring 330 xi
  • 3 Touring 335 i
  • 3 Touring 335 i xDrive
  • 3 Touring 335 xi
  • 3 coupe 316 Ci
  • 3 coupe 318 Ci
  • 3 coupe 320 Ci
  • 3 coupe 320 i
  • 3 coupe 325 Ci
  • 3 coupe 325 i
  • 3 coupe 325 i xDrive
  • 3 coupe 325 xi
  • 3 coupe 330 Ci
  • 3 coupe 330 i
  • 3 coupe 330 i xDrive
  • 3 coupe 330 xi
  • 3 coupe 335 i
  • 3 coupe 335 i xDrive
  • 3 coupe 335 xi
  • 3 coupe M3
  • 3 coupe M3 CSL
  • 3 kabriolet 318 Ci
  • 3 kabriolet 320 Ci
  • 3 kabriolet 320 i
  • 3 kabriolet 325 Ci
  • 3 kabriolet 325 i
  • 3 kabriolet 330 Ci
  • 3 kabriolet 330 i
  • 3 kabriolet 335 i
  • 3 kabriolet M3
  • 4 coupe 420 i
  • 4 coupe 420 i xDrive
  • 4 coupe 428 i
  • 4 coupe 428 i xDrive
  • 4 coupe 435 i
  • 4 coupe 435 i xDrive
  • 4 kabriolet 428 i
  • 4 kabriolet 435 i
  • 5 Gran Turismo 535 i
  • 5 Gran Turismo 535 i xDrive
  • 5 Gran Turismo 550 i
  • 5 Gran Turismo 550 i xDrive
  • 5 Touring 520 i
  • 5 Touring 523 i
  • 5 Touring 525 i
  • 5 Touring 525 i xDrive
  • 5 Touring 525 xi
  • 5 Touring 528 i
  • 5 Touring 528 i xDrive
  • 5 Touring 530 i
  • 5 Touring 530 i xDrive
  • 5 Touring 530 xi
  • 5 Touring 535 i
  • 5 Touring 535 i xDrive
  • 5 Touring 545 i
  • 5 Touring 550 i
  • 6 Gran Coupe 640 i
  • 6 Gran Coupe 640 i xDrive
  • 6 Gran Coupe 650 i
  • 6 Gran Coupe 650 i xDrive
  • 6 Gran Coupe M6
  • 6 Gran Coupe M6 Competition
  • 6 coupe 640 i
  • 6 coupe 640 i xDrive
  • 6 coupe 650 i
  • 6 coupe 650 i xDrive
  • 6 coupe M6
  • 6 coupe M6 Competition
  • 6 kabriolet 630 i
  • 6 kabriolet 640 i
  • 6 kabriolet 640 i xDrive
  • 6 kabriolet 645 Ci
  • 6 kabriolet 650 i
  • 6 kabriolet 650 i xDrive
  • 6 kabriolet M6
  • 6 kabriolet M6 Competition
  • X1 sDrive 18 i
  • X1 sDrive 20 i
  • X1 xDrive 20 i
  • X1 xDrive 25 i
  • X1 xDrive 28 i
  • X3 2.0 i
  • X3 2.5 i
  • X3 2.5 si
  • X3 2.5 si xDrive
  • X3 3.0 i xDrive
  • X3 3.0 si
  • X3 xDrive 20 i
  • X3 xDrive 25 i
  • X3 xDrive 28 i
  • X3 xDrive 30 i
  • X3 xDrive 35 i
  • X4 xDrive 35 i
  • X5 3.0 i
  • X5 3.0 si
  • X5 4.4 i
  • X5 4.8 i xDrive
  • X5 4.8 is
  • X5 M
  • X5 xDrive 30 i
  • X5 xDrive 35 i
  • X5 xDrive 48 i
  • X5 xDrive 50 i
  • X6 ActiveHybrid
  • X6 M
  • X6 xDrive 35 i
  • X6 xDrive 50 i
  • Z3 Roadster M 3.2
  • Z3 coupe M
  • Z4 Roadster 2.0 i
  • Z4 Roadster 2.2 i
  • Z4 Roadster 2.5 i
  • Z4 Roadster 2.5 si
  • Z4 Roadster 3.0 i
  • Z4 Roadster 3.0 si
  • Z4 Roadster M
  • Z4 Roadster sDrive 18 i
  • Z4 Roadster sDrive 20 i
  • Z4 Roadster sDrive 23 i
  • Z4 Roadster sDrive 28 i
  • Z4 Roadster sDrive 30 i
  • Z4 Roadster sDrive 35 i
  • Z4 Roadster sDrive 35 is
  • Z4 coupe 3.0 si
  • Z4 coupe M
  • BERLINGO Furgon/minivan 1.6 VTi 120
  • BERLINGO Furgon/minivan 1.6 VTi 95
  • BERLINGO MULTISPACE 1.6 VTi 120
  • BERLINGO MULTISPACE 1.6 VTi 95
  • C3 II 1.4 LPG
  • C3 II 1.4 VTi 95
  • C3 II 1.6 VTi 120
  • C3 PICASSO 1.4 VTi 95
  • C3 PICASSO 1.4 VTi 95 LPG
  • C3 PICASSO 1.6 VTi 120
  • C4 GRAND PICASSO I 1.6 16V
  • C4 GRAND PICASSO I 1.6 THP 155
  • C4 GRAND PICASSO I 1.6 VTi 120
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 THP 155
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 THP 165
  • C4 GRAND PICASSO II 1.6 VTi 120
  • C4 I 1.6 THP 140
  • C4 I 1.6 THP 150
  • C4 I 1.6 VTi 120
  • C4 II 1.4 VTi 95 (NC8FP0)
  • C4 II 1.6 THP 155
  • C4 II 1.6 VTi 120 (NC5FS0, NC5FS9)
  • C4 II 1.6 VTi 120 LPG (NC5FS0)
  • C4 PICASSO I 1.6 16V
  • C4 PICASSO I 1.6 THP 140
  • C4 PICASSO I 1.6 THP 155
  • C4 PICASSO I 1.6 VTi 120
  • C4 PICASSO II 1.6 THP 155
  • C4 PICASSO II 1.6 THP 165
  • C4 PICASSO II 1.6 VTi 120
  • C4 coupe 1.6 THP 150
  • C4 coupe 1.6 VTi 120
  • C5 III 1.6 THP 150
  • C5 III 1.6 THP 155
  • C5 III 1.6 VTi 120
  • C5 III Break 1.6 THP 150
  • C5 III Break 1.6 THP 155
  • C5 III Break 1.6 VTI 120
  • DS3 1.4 VTi 95
  • DS3 1.4 VTi 95 LPG
  • DS3 1.4 VTi 98
  • DS3 1.6 Racing
  • DS3 1.6 THP 150
  • DS3 1.6 THP 155
  • DS3 1.6 THP 165
  • DS3 1.6 VTi 120
  • DS3 kabriolet 1.6 THP 150
  • DS3 kabriolet 1.6 THP 155
  • DS3 kabriolet 1.6 THP 165
  • DS3 kabriolet 1.6 VTi 120
  • DS4 1.6 THP 155
  • DS4 1.6 THP 160
  • DS4 1.6 THP 165
  • DS4 1.6 THP 200
  • DS4 1.6 VTi 120
  • MINI CLUBMAN Cooper
  • MINI CLUBMAN Cooper S
  • MINI CLUBMAN John Cooper Works
  • MINI CLUBMAN One
  • MINI CLUBVAN Cooper
  • MINI CLUBVAN One
  • MINI COUNTRYMAN Cooper
  • MINI COUNTRYMAN Cooper ALL4
  • MINI COUNTRYMAN Cooper S
  • MINI COUNTRYMAN Cooper S ALL4
  • MINI COUNTRYMAN John Cooper Works ALL4
  • MINI COUNTRYMAN One
  • MINI Cooper
  • MINI Cooper S
  • MINI Cooper S John Cooper Works
  • MINI John Cooper Works
  • MINI John Cooper Works GP
  • MINI One
  • MINI PACEMAN Cooper
  • MINI PACEMAN Cooper ALL4
  • MINI PACEMAN Cooper S
  • MINI PACEMAN Cooper S ALL4
  • MINI PACEMAN John Cooper Works
  • MINI Roadster Cooper
  • MINI Roadster Cooper S
  • MINI Roadster Cooper S JCW
  • MINI Roadster John Cooper Works
  • MINI coupe Cooper
  • MINI coupe Cooper S
  • MINI coupe Cooper S JCW
  • MINI coupe John Cooper Works
  • MINI kabriolet Cooper
  • MINI kabriolet Cooper S
  • MINI kabriolet John Cooper Works
  • MINI kabriolet One
  • 2008 I 1.6 VTi
  • 207 1.4 16V
  • 207 1.6 16V RC
  • 207 1.6 16V Turbo
  • 207 1.6 16V VTi
  • 207 CC 1.6 16V
  • 207 CC 1.6 16V Turbo
  • 207 SW 1.4 16V
  • 207 SW 1.6 16V
  • 207 SW 1.6 16V RC
  • 208 I 1.4 VTi
  • 208 I 1.6
  • 208 I 1.6 GTi
  • 208 I 1.6 THP 165
  • 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 1.6 THP
  • 3008 nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_) 1.6 VTi
  • 308 CC 1.6 16V
  • 308 CC 1.6 THP
  • 308 I 1.4 16V
  • 308 I 1.6
  • 308 I 1.6 16V
  • 308 I 1.6 BioFlex
  • 308 I 1.6 GTi
  • 308 I 1.6 THP 16V
  • 308 II 1.6 GTi (L35GNH)
  • 308 II 1.6 THP
  • 308 II 1.6 THP 125
  • 308 II 1.6 THP 150
  • 308 II 1.6 THP 163
  • 308 SW I 1.4 16V
  • 308 SW I 1.6 16V
  • 308 SW I 1.6 THP 16V
  • 308 SW II 1.6 THP 125
  • 308 SW II 1.6 THP 150 (L45GXA)
  • 308 SW II 1.6 THP 155
  • 5008 1.6 16V
  • 5008 1.6 THP 150
  • 5008 1.6 THP 163
  • 508 I 1.6 THP
  • 508 I 1.6 VTi
  • 508 SW I 1.6
  • 508 SW I 1.6 THP
  • 508 SW I 1.6 VTi
  • OE 3008 I nadwozie wielkoprzestrzenne (0U_)
  • OE PARTNER Furgon/minivan 1.6
  • PARTNER TEPEE 1.6 VTi
  • RCZ 1.6 16V
  • RCZ 1.6 THP 270
  • GHOST I V-Specification
  • GHOST I V12
  • PHANTOM VII Drophead Coupe 6.75 V12
  • PHANTOM VII V12
  • PHANTOM VII coupe 6.75 V12
  • WRAITH V12
FISPA 85.30251
HOFFER 8010351
HOFFER 8010351E
HOFFER 8010530
HOFFER 8010530E
PEUGEOT 597064
PEUGEOT 597091
WILMINK GROUP WG1012182
WILMINK GROUP WG1012350
WILMINK GROUP WG1487391
WILMINK GROUP WG1487605
WILMINK GROUP WG1498820
WILMINK GROUP WG1498934
WILMINK GROUP WG1498958
WILMINK GROUP WG1498959
WILMINK GROUP WG1965354
WILMINK GROUP WG2009148
WILMINK GROUP WG2009224
WILMINK GROUP WG2204961
4U Autoparts22950PU
4X4 ESTANFIEST-BO-0102JM
4X4 ESTANFIEST-BO-0106JM
AIC53231
AP XENERGYXE-9013A
AP XENERGYXE-9126A
AP XENERGYXE-9146
ASAM AUTOMOTIVE74119
ASHIKABO-0106JM
ASHUKI by PalidiumPAL15-0002
AUTOMOTOR FranceAIC5190
AUTOMOTOR FrancePIC5190
AUTOTEAML530251
AUTOTEAML530251A2
BAPMICBACB12-245003
BAPMICBACB12-245015
BAPMICBACB12-245020
BAPMICBACB12-245021
BBTIC09108-026
BBTIC09108026
BLUE PRINTADB111401C
BMW12137550012
BMW12137562744
BMW12137571643
BMW12137575010
BMW12137594596
BMW12137594937
BMW12138616153
BMW12138647689
BMW12138657273
BMW7550012
BMW7562744
BMW7571643
BMW7575010
BMW7594596
BMW7594937
BMW8616153
BMW8647689
BMW8657273
BOGAPB1511100
BOGAPB1511101
BorgWarner (BERU)ZSE143
BOSCH0221504800
BRECAV104.004
BRECAV104.004E
BRECAV104.011
BRECAV104.011E
BRECAV104004
BREMI20360
BUGIADBIC19831
CASCOCIC75000AS
CHAMPIONBAEA143
CITROËN597064
CITROËN597091
CITROËN9807841880
CSV electronic partsCBE5081
CSV electronic partsCBE5154
CSV electronic partsCBE5249
CSV electronic partsCBE5251
CSV electronic partsCBE5251C
CSV electronic partsCBE5252
DELPHIGN10572-12B1
DELPHIGN10572-17B1
DELPHIGN1057212B1
DENCKERMANNE100026
DIAMAXDG2022
DIPASPORTBBA158DLPN
EFI AUTOMOTIVE155190
EFI AUTOMOTIVE155190p
EGT940010EGT
ELTA AUTOMOTIVEDMB2105
ELTA AUTOMOTIVEEE5108
ELTA AUTOMOTIVEXIG5831
EPS1.970.475
EPS1970475
ERA880424
ERA880424A
ESEN SKV03SKV142
ESEN SKV03SKV206
EUROCABLEDC-1231
EUROCABLEDC-1258
EUROCABLEDC1231
EUROREPAR1643167080
FACET9.6375
FACET96375
FAE80247
FEBEST19640-001
FEBI BILSTEIN36100
FEBI BILSTEIN45031
FENOXIC16046
FERRONTOP06891049
FERRONTOP06891065
FISPA85.30251
FISPA85.30251A2
FISPA8530251
FLAMARBEF110057HQ
FRECCIAIC15-1110
FREY818402101
FREY818402201
FREY818403301
GAUSSGC4293
GEBE945661
GEBE945931
GEBE945941
GMB0196
HART564542
HELLA5DA358057-001
HELLA5DA358057001
HELLA5DA749475851
HERTH+BUSS ELPARTS19050060
HITACHI134046
HITACHI2504046
Hitachi in East AsiaIGNC00354
HOFFER8010530
HOFFER8010530E
INTERMOTOR12846
JP GROUP1491600200
JP GROUP1491600209
KAMOKA7120173
KRAFTVOLL GERMANY05020105
KW470475
LEMARKCP039
LGK017083000LGK
LUCASDMB877
LYNXautoSPL1148
MANDOMMI030029
MANDOMMI030030
MAPCO80606
MASUMAMIC-E436
MAXGEAR13-0176
MAXGEAR13-0201
MDREPS-1970475
MEAT & DORIA10530
MEAT & DORIA10530E
MEC-DIESELE105012DP
MEC-DIESELE194690
METZGER0880436
MEYLE3148850005
MEYLE3148850007
MGABB8000
MILESAL08091
MOBILETRONCE-182
MOBILETRONCE182
MOTAQUIPLVCL811
MOTAQUIPVCL811
MOTORAD1IC124
MOTRIO8550503156
MTR12161400
NGK48033
NGK48206
NTYECZ-BM-000
NTYECZ-BM-003
OPEN PARTSIGN1004.00
OSSCA27694
PartsTecPTA513-0017
PATRONPCI1129
PATRONPCI1281
PATRONPCI1396
PEMEBLAJAPBO-0106JM
PROTECHIC1015
PROTECHIC1059
QUINTON HAZELLXIC8356
REAL30094000BN
RECOFICIALRECSIC75000.0
RIDEX689C0005
RIDEX689C0343
SANDOSIC75000.0
SASIC9200019
SPECTRA PREMIUMC694
StarkSKCO-0070004
StarkSKCO-0070351
STARTVOLTSC2619
STELLOX61-00005-SX
STELLOX61-00075-SX
SWAG20 93 6100
SWAG20 94 5031
SWAG20 94 5032
SWAG20936100
SWAG20945031
TOPRAN500959
TOPRAN502888
TRADEX FRANCEBOBA012
TRADEX FRANCEBOBA025
TRADEX FRANCEIC7014
TRISCAN886011013
TRUCKTEC AUTOMOTIVE08.17.064
ÜRO Parts12139066468
VALEO245730
VEMOV20-70-0013
VEMOV20-70-0014
VEMOV20-70-0022
VEMOV20700013
VEMOV20700022
WALKER PRODUCTS921-2098
WALKER PRODUCTS921-2111
WALKER PRODUCTS921-2275
WALKER PRODUCTS9212098
WE PARTS220830277
WE PARTS220830613
WILMINK GROUPWG1012182
WILMINK GROUPWG1012350
WILMINK GROUPWG1054396
WILMINK GROUPWG1428141
WILMINK GROUPWG1428142
WILMINK GROUPWG1440733
WILMINK GROUPWG1442056
WILMINK GROUPWG1487391
WILMINK GROUPWG1487605
WILMINK GROUPWG1496607
WILMINK GROUPWG1496608
WILMINK GROUPWG1496730
WILMINK GROUPWG1496972
WILMINK GROUPWG1496974
WILMINK GROUPWG1498820
WILMINK GROUPWG1498934
WILMINK GROUPWG1498958
WILMINK GROUPWG1498959
WILMINK GROUPWG1796868
WILMINK GROUPWG1796870
WILMINK GROUPWG1892957
WILMINK GROUPWG1965354
WILMINK GROUPWG2017378
WILMINK GROUPWG2204961
WILMINK GROUPWG2217249
WILMINK GROUPWG2277623
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układu elektrycznego silnika w samochodzie oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia prądem: Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, upewnij się, że akumulator jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia. * Ryzyko pożaru: Nieprawidłowe połączenia lub uszkodzone przewody mogą prowadzić do zwarć i pożarów. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowe i zabezpieczone. * Ryzyko wybuchu: Niektóre elementy układu elektrycznego, takie jak kondensatory, mogą wybuchnąć w wyniku uszkodzenia lub nieprawidłowej eksploatacji. Zachowaj szczególną ostrożność podczas pracy z tymi elementami. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: Nieprawidłowa diagnoza lub naprawa układu elektrycznego może prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów pojazdu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Ostrzeżenie dotyczące akumulatora: Akumulatory samochodowe zawierają kwas siarkowy, który może powodować poważne oparzenia. Unikaj kontaktu kwasu ze skórą, oczami i odzieżą. W przypadku kontaktu, natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Ostrzeżenie dotyczące pracy z elektroniką: Niektóre nowoczesne pojazdy posiadają skomplikowane systemy elektroniczne. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, zapoznaj się z dokumentacją techniczną pojazdu i zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów. * Ostrzeżenie dotyczące używania narzędzi: Używaj tylko odpowiednich, izolowanych narzędzi podczas pracy z układem elektrycznym. Uszkodzone lub nieizolowane narzędzia mogą stanowić zagrożenie porażenia prądem. * Ostrzeżenie dotyczące modyfikacji: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji w układzie elektrycznym. Zmiany te mogą zakłócić działanie systemu i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. * Zalecenia dotyczące diagnostyki: Do diagnostyki układu elektrycznego używaj tylko atestowanych mierników i narzędzi diagnostycznych. * Konserwacja: Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych w silniku, aby upewnić się, że nie są uszkodzone lub skorodowane. W razie potrzeby wymieniaj zużyte elementy.

Inne z tej kategorii