MotoCraft
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV347
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV347
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV347 — zdjęcie 2
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV347 — zdjęcie 3
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV347 — zdjęcie 4
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV347 — zdjęcie 5

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV347

ProducentSKV ESEN
40,52 zł
SKV ESEN
Duża dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HYUNDAI ELANTRA III I30 I40 I IX35 KIA CARENS IV CEED HYUNDAI Elantra III i30 i40 I ix35 KIA Carens IV Ceed silniki 1.6 2.0 W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja.

Jakość części (zgodnie z GVO)P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85113000

HYUNDAI ELANTRA III I30 I40 I IX35 KIA CARENS IV CEED

HYUNDAI Elantra III i30 i40 I ix35 KIA Carens IV Ceed silniki 1.6 2.0

W przypadku niepewności o właściwy dobór części, zalecana jest weryfikacja.

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV347: pasuje do 41 wersji pojazdów marek Hyundai, Kia.

  • ELANTRA III 2.0
  • ELANTRA III sedan 2.0
  • ELANTRA V sedan 1.8
  • ELANTRA VI sedan 2.0
  • OE TRAJET
  • SONATA V 2.0 VVTi GLS
  • TIBURON coupe 2.0 CVVT
  • TUCSON 2.0
  • TUCSON 2.0 CVVT Napęd na wszystkie koła
  • TUCSON 2.0 Napęd na wszystkie koła
  • i30 2.0
  • i30 Kombi 2.0
  • i40 I 2.0 CVVT
  • i40 I 2.0 GDi
  • i40 I CW 2.0 CVVT
  • i40 I CW 2.0 GDi
  • ix35 2.0
  • ix35 2.0 4WD
  • ix35 2.0 AWD
  • ix35 2.0 GDi
  • ix35 2.0 GDi 4WD
  • CARENS IV
  • CARENS IV 1.6 GDi
  • CARENS IV 2.0 GDi
  • CEE'D 1.6 GDI
  • CEE'D Sportswagon 1.6 GDI
  • CERATO II sedan 2.0
  • MAGENTIS 2.0
  • OPTIMA 2.0
  • OPTIMA 2.0 CVVL
  • OPTIMA Sportswagon 2.0 CVVL
  • PRO CEE'D 1.6 GDI
  • SOUL I 1.6 GDI
  • SOUL II 2.0 CVVT
  • SPORTAGE III 1.6 GDI
  • SPORTAGE III 2.0 CVVT
  • SPORTAGE III 2.0 CVVT AWD
  • SPORTAGE III 2.0 GDI
  • SPORTAGE III 2.0 GDI AWD
  • SPORTAGE IV 2.0
  • SPORTAGE IV 2.0 AWD
03SKV347
FISPA 85.30410
HOFFER 8010620
MATRIX PRO MX15150004
RIDEX 689C0345
SIDAT 85.30410
Stark SKCO-0070353
WILMINK GROUP WG1012430
WILMINK GROUP WG1918646
WILMINK GROUP WG2100765
ABAKUS122-01-110
ACKOJAA52-70-0042
ASHIKA78-0H-H15
AUTOTEAML530410
AVBRIGVB-9416
BBTIC16136
BLUE PRINTADBP140011
BorgWarner (BERU)ZS550
BOSCH0986221133
BREMI20511
CASCOCIC78039AS
CASCOCIC78039GS
CSV electronic partsCBE5410
DELPHIGN10633
DELPHIGN10633-12B1
DELPHIGN10633-13B2
DELPHIGN10633-17B1
DENSODIC-0208
DIAMAXDG2089
DODA1090240048
EFI AUTOMOTIVE155461
ELTA AUTOMOTIVEEE5419
ERA880331
ERA880331A
EUROCABLEDC-1322
FAE80342
FEBEST12640-006
FEBI BILSTEIN173120
FINWHALEIC016
FISPA85.30410
FLAMARBEF050087HQ
FLAMARBEF050087KH
GAUSSGC4278
HELLA5DA230036-501
HELLA5DA358057-471
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5370500
HITACHI133972
HITACHI2503972
Hitachi in East AsiaIGNC00341
HOFFER8010620
HYUNDAI273002E000
INTERMOTOR12177
ITAB AUTOMOTIVE80078039AV
ITAB AUTOMOTIVE80078039OV
JANMORJM5381
JAPANPARTSBO-H15
JAPKO78H15
KAVO PARTSICC-3041
LEMARKCP406
LGK017086039LGK
LUCASDMB5005
LYNXAUTOSPL1092
MAGNETI MARELLI060717194012
MANDOECI00007U
MANDOECI00007Y
MANDOMMI030133
MASUMAMIC-K305
MAXGEAR13-0313
MAXGEAR13-0342
MDRMCI-9H15
MEAT & DORIA10620
MEC-DIESELE105161DP
METZGER0880486
METZGER0880499
MEYLE28-148850004
MILESAL08092
MOBILETRONCK-44
MOTAQUIPLVCL1095
MOTORAD1IC474
NGK49059
NIPPARTSN5360522
NTYECZ-HY-513
OSSCA20864
Oyodo70E0521-OYO
PATRONPCI1219
PATRONPCI1219KOR
PEMEBLAJAPBO-H15
QUINTON HAZELLXIC8586
REAL30089930BN
REAL30089930OE
RIDEX689C0345
SANDOSIC78039.0
SANDOSIC78039.1
SpeedMateSM-ICH019
StarkSKCO-0070353
STARTVOLTSC08F2
STELLOX61-00228-SX
SWAG33 10 6861
SWAG33106861
SWANIC398
TESLACL909
TOPRAN821 720
TOPRAN821720
TRISCAN886043056
VALEO245369
WAICUF651
WALKER PRODUCTS921-2153
WE PARTS220830365
WILMINK GROUPWG1012430
WILMINK GROUPWG1496875
WILMINK GROUPWG1796858
WILMINK GROUPWG1918646
WILMINK GROUPWG2100765
WILMINK GROUPWG2204910
WILMINK GROUPWG2225640
WILMINK GROUPWG2229294
WILMINK GROUPWG2281365
WXQP720477
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układu elektrycznego silnika w samochodzie oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia prądem: Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, upewnij się, że akumulator jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia. * Ryzyko pożaru: Nieprawidłowe połączenia lub uszkodzone przewody mogą prowadzić do zwarć i pożarów. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowe i zabezpieczone. * Ryzyko wybuchu: Niektóre elementy układu elektrycznego, takie jak kondensatory, mogą wybuchnąć w wyniku uszkodzenia lub nieprawidłowej eksploatacji. Zachowaj szczególną ostrożność podczas pracy z tymi elementami. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: Nieprawidłowa diagnoza lub naprawa układu elektrycznego może prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów pojazdu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Ostrzeżenie dotyczące akumulatora: Akumulatory samochodowe zawierają kwas siarkowy, który może powodować poważne oparzenia. Unikaj kontaktu kwasu ze skórą, oczami i odzieżą. W przypadku kontaktu, natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Ostrzeżenie dotyczące pracy z elektroniką: Niektóre nowoczesne pojazdy posiadają skomplikowane systemy elektroniczne. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, zapoznaj się z dokumentacją techniczną pojazdu i zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów. * Ostrzeżenie dotyczące używania narzędzi: Używaj tylko odpowiednich, izolowanych narzędzi podczas pracy z układem elektrycznym. Uszkodzone lub nieizolowane narzędzia mogą stanowić zagrożenie porażenia prądem. * Ostrzeżenie dotyczące modyfikacji: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji w układzie elektrycznym. Zmiany te mogą zakłócić działanie systemu i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. * Zalecenia dotyczące diagnostyki: Do diagnostyki układu elektrycznego używaj tylko atestowanych mierników i narzędzi diagnostycznych. * Konserwacja: Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych w silniku, aby upewnić się, że nie są uszkodzone lub skorodowane. W razie potrzeby wymieniaj zużyte elementy.

Inne z tej kategorii