MotoCraft
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV341
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV341

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV341

ProducentSKV ESEN
64,20 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

SUZUKI GRAND VITARA 2.0 CEWKA ZAPLONOWA Informacje dotyczące produktu:

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85113000
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

SUZUKI GRAND VITARA 2.0

CEWKA ZAPLONOWA

Informacje dotyczące produktu:

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV341: pasuje do 3 wersji pojazdów marki Suzuki.

  • GRAND VITARA I 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ 420)
  • GRAND VITARA I samochód terenowy otwarty 2.0 4x4 (SQ 420)
  • GRAND VITARA II 2.0 Napęd na wszystkie koła (TD54, JB420)
SUZUKI 3340065J00
SIDAT 85.30528
FISPA 85.30528
HOFFER 8010629
ITAB AUTOMOTIVE 80089004AV
4X4 ESTANFIEST-78-08-808
ABAKUS122-01-065
ABAKUS12201065
ASHIKA7808808
ASHIKA78-08-808
AUTOTEAML530528
BorgWarner (BERU)ZSE297
BREMI20721
CASCOCIC89004AS
CSV electronic partsCBE5528
DELPHIGN1043912B1
DELPHIGN10439-17B1
DELPHIGN10439-12B1
DODA1090240055
EFI AUTOMOTIVE155453
ELTA AUTOMOTIVEEE5420
ELTA AUTOMOTIVEXIG5853
ERA880321A
ERA880321
ESEN SKV03SKV341
EUROCABLEDC1271
EUROCABLEDC-1271
FISPA85.30528
FISPA8530528
FLAMARBEF510098HQ
GAUSSGC4562
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5378002
HITACHI133960
HITACHI2503960
HOFFER8010629
INTERMOTORIIS532
INTERMOTORCP410
INTERMOTORCU1557
INTERMOTOR12181
JANMORJM5374
JAPANPARTSBO-808
JAPANPARTSBO808
JAPKO78808
KAVO PARTSICC8506
KAVO PARTSICC-8506
KRAFT AUTOMOTIVE9047028
KRAFTVOLL GERMANY05020127
LGK017097004LGK
LUCASDMB5006
LYNXautoSPL1241
MANDOMMI030251
MASUMAMIC-707
MDRMCI-9808
MEAT & DORIA10629
MEYLE33-148850007
MILESAL08139
MOBILETRONCJ03
MOBILETRONCJ-03
MOTAQUIPLVCL1165
NIPPARTSN5368006
NPSS536I05
NTYECZSU008
NTYECZ-SU-008
OSSCA20872
Oyodo70E8011-OYO
PATRONPCI1363
PEMEBLAJAPBO-808
PROTECHIC1020
QUATTRO FRENIQF09A00005
QUINTON HAZELLXIC8590
REAL30087400BN
SANDOSIC89004.0
STARTVOLTSC2406
STELLOX61-00241-SX
SUZUKI3340065J00
TRISCAN886069016
VALEO245373
WAICUF562
WE PARTS220830374
WILMINK GROUPWG1408877
WILMINK GROUPWG1496864
WILMINK GROUPWG1787154
WILMINK GROUPWG1977737
WILMINK GROUPWG2017389
WILMINK GROUPWG2204914
YECIGC805A
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układu elektrycznego silnika w samochodzie oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia prądem: Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, upewnij się, że akumulator jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia. * Ryzyko pożaru: Nieprawidłowe połączenia lub uszkodzone przewody mogą prowadzić do zwarć i pożarów. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowe i zabezpieczone. * Ryzyko wybuchu: Niektóre elementy układu elektrycznego, takie jak kondensatory, mogą wybuchnąć w wyniku uszkodzenia lub nieprawidłowej eksploatacji. Zachowaj szczególną ostrożność podczas pracy z tymi elementami. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: Nieprawidłowa diagnoza lub naprawa układu elektrycznego może prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów pojazdu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Ostrzeżenie dotyczące akumulatora: Akumulatory samochodowe zawierają kwas siarkowy, który może powodować poważne oparzenia. Unikaj kontaktu kwasu ze skórą, oczami i odzieżą. W przypadku kontaktu, natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Ostrzeżenie dotyczące pracy z elektroniką: Niektóre nowoczesne pojazdy posiadają skomplikowane systemy elektroniczne. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, zapoznaj się z dokumentacją techniczną pojazdu i zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów. * Ostrzeżenie dotyczące używania narzędzi: Używaj tylko odpowiednich, izolowanych narzędzi podczas pracy z układem elektrycznym. Uszkodzone lub nieizolowane narzędzia mogą stanowić zagrożenie porażenia prądem. * Ostrzeżenie dotyczące modyfikacji: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji w układzie elektrycznym. Zmiany te mogą zakłócić działanie systemu i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. * Zalecenia dotyczące diagnostyki: Do diagnostyki układu elektrycznego używaj tylko atestowanych mierników i narzędzi diagnostycznych. * Konserwacja: Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych w silniku, aby upewnić się, że nie są uszkodzone lub skorodowane. W razie potrzeby wymieniaj zużyte elementy.

Inne z tej kategorii