MotoCraft
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV332
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV332

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV332

ProducentSKV ESEN
327,79 zł
SKV ESEN
Niedostępny
Niedostępny
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

NISSAN MICRA/NOTE NISSAN Micra C+C III Note 22448AX001 Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w ...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85113000

NISSAN MICRA/NOTE

NISSAN Micra C+C III Note 22448AX001

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV332: pasuje do 5 wersji pojazdów marki Nissan.

  • MICRA C+C III 1.4 16V
  • MICRA III 1.0 16V
  • MICRA III 1.2 16V
  • MICRA III 1.4 16V
  • NOTE 1.4
DIPASPORT BBA082DLPN
FISPA 85.30212
FISPA 85.30212A2
GAUSS GC4161
GoCore GCF890135
HOFFER 8010514
HOFFER 8010514E
INFINITI 22448AX001
NISSAN 22448AX000
NISSAN 22448AX001
RIDEX 689C0173
SIDAT 85.30212
SIDAT 85.30212A2
WILMINK GROUP WG1012338
WILMINK GROUP WG1756507
WILMINK GROUP WG2009183
WILMINK GROUP WG2152371
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1282
ACKOJAA38-70-0006
ACKOJAA38700006
ANGLI15162
ASHIKA78-01-111
ASHIKA7801111
ASHUKI by PalidiumN840-03
ASHUKI by PalidiumN84003
AUTOTEAML530212
AUTOTEAML530212A2
BBTIC16125
BLUE PRINTADN11477C
BorgWarner (BERU)ZSE188
BOSCH0986JG1555
BRECAV126.012
BRECAV126012
BREMI20441
CASCOCIC71004AS
CHAMPIONBAEA188E
CSV electronic partsCBE5212
DELPHIGN10831-12B1
DENCKERMANNE100065
DIPASPORTBBA082DLPN
DIPASPORTBBA082MRLN
DIPASPORTBBA082N
EFI AUTOMOTIVE155125
ELTA AUTOMOTIVEEE5035
ELTA AUTOMOTIVEXIG5030
EPS1.970.602
ERA880155
ERA880155A
ESEN SKV03SKV332
EUROCABLEDC-1198
EUROCABLEDC1198
FACET9.6502
FAE80413
FISPA85.30212
FISPA85.30212A2
FISPA8530212
FISPA8530212A2
FLAMARBEF510017HQ
FRECCIAIC15-1045
GAUSSGC4161
GEBE945771
GMB0156
HELLA5DA358057-381
HELLA5DA358057381
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5371009
HITACHI133909
HITACHI2503909
HITACHIAIC6207J
HITACHIHEXEXA6207J
HOFFER8010514
HOFFER8010514E
IAP QUALITY PARTS816-13093
IAP QUALITY PARTS81613093
INFINITI22448AX001
INTERMOTOR12809
INTERMOTORCP308
INTERMOTORCU1246
INTERMOTORIIS201
JANMORJM5131
JAPANPARTSBO-111
JAPANPARTSBO111
JAPKO78111
JP GROUP4091600200
KAMOKA7120036
KAVO PARTSICC-6511
KAVO PARTSICC6511
KRAFTVOLL GERMANY05020104
KW470602
LGK017079004LGK
LUCASDMB1022
LYNXautoSPL1210
MAGNETI MARELLI060717164012
MAGNETI MARELLI060810160010
MAPCO80537
MASUMAMIC-213
MASUMAMIC213
MAXGEAR13-0167
MAXGEAR130167
MDREPS-1970602
MDRMCI-9111
MDRMCI9111
MEAT & DORIA10514
MEAT & DORIA10514E
METZGER0880129
METZGER0880524
MEYLE36-148850008
MEYLE36148850008
MOBILETRONCN-40
MOBILETRONCN40
MOTAQUIPVCL869
MOTORAD1IC816
MOTRIO8550503171
NGK48201
NIPPARTSN5361019
NISSAN22448AX000
NPSN536N12
NTYECZ-NS-001
NTYECZNS001
OSSCA21268
PATRONPCI1316
PEMEBLAJAPBO-111
PEMEBLAJAPBO111
QUATTRO FRENIQF09A00027
QUINTON HAZELLXIC8247
REAL30073400BN
RECOFICIALRECSIC71004.0
RED-LINE62NI000
RIDEX689C0173
SANDOSIC71004.0
SASIC9206043
StarkSKCO-0070189
StarkSKCO0070189
STARTVOLTSC1458
STELLOX61-00189-SX
STELLOX6100189SX
TESLACL534
TRISCAN886014011
VALEO245723
VEMOV38700006
WAICUF2809
WE PARTS220830261
WE PARTS220830608
WILMINK GROUPWG1012338
WILMINK GROUPWG1496672
WILMINK GROUPWG1756507
WILMINK GROUPWG1787108
WILMINK GROUPWG1796844
WILMINK GROUPWG1902082
WILMINK GROUPWG2152371
WILMINK GROUPWG2204954
WILMINK GROUPWG2221469
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układu elektrycznego silnika w samochodzie oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia prądem: Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, upewnij się, że akumulator jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia. * Ryzyko pożaru: Nieprawidłowe połączenia lub uszkodzone przewody mogą prowadzić do zwarć i pożarów. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowe i zabezpieczone. * Ryzyko wybuchu: Niektóre elementy układu elektrycznego, takie jak kondensatory, mogą wybuchnąć w wyniku uszkodzenia lub nieprawidłowej eksploatacji. Zachowaj szczególną ostrożność podczas pracy z tymi elementami. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: Nieprawidłowa diagnoza lub naprawa układu elektrycznego może prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów pojazdu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Ostrzeżenie dotyczące akumulatora: Akumulatory samochodowe zawierają kwas siarkowy, który może powodować poważne oparzenia. Unikaj kontaktu kwasu ze skórą, oczami i odzieżą. W przypadku kontaktu, natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Ostrzeżenie dotyczące pracy z elektroniką: Niektóre nowoczesne pojazdy posiadają skomplikowane systemy elektroniczne. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, zapoznaj się z dokumentacją techniczną pojazdu i zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów. * Ostrzeżenie dotyczące używania narzędzi: Używaj tylko odpowiednich, izolowanych narzędzi podczas pracy z układem elektrycznym. Uszkodzone lub nieizolowane narzędzia mogą stanowić zagrożenie porażenia prądem. * Ostrzeżenie dotyczące modyfikacji: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji w układzie elektrycznym. Zmiany te mogą zakłócić działanie systemu i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. * Zalecenia dotyczące diagnostyki: Do diagnostyki układu elektrycznego używaj tylko atestowanych mierników i narzędzi diagnostycznych. * Konserwacja: Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych w silniku, aby upewnić się, że nie są uszkodzone lub skorodowane. W razie potrzeby wymieniaj zużyte elementy.

Inne z tej kategorii