MotoCraft
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV308
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV308

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV308

ProducentSKV ESEN
93,38 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HONDA ACCORD VIII/CIVIC VIII/CR-V III/IV

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85113000
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

HONDA ACCORD VIII/CIVIC VIII/CR-V III/IV

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV308: pasuje do 10 wersji pojazdów marki Honda.

  • ACCORD VIII 2.0 i (CU1)
  • ACCORD VIII Kombi 2.0 i (CW1)
  • CIVIC VIII Hatchback 1.8 (FN1, FK2)
  • CIVIC VIII sedan 1.6
  • CIVIC VIII sedan 1.6 (FD6)
  • CIVIC VIII sedan 1.8 (FD1, FD7)
  • CIVIC VIII sedan 1.8 EXS Flex
  • CR-V III 2.0 i-VTEC (RE5, RE1)
  • CR-V III 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2)
  • FR-V 1.8 (BE1)
A.Z. Meisterteile AZMT-49-046-1350
A.Z. Meisterteile AZMT-49-046-1369
DIPASPORT BBA110MRLAN
HOFFER 8010649
HONDA 30520RNAA01
IOTO 10301-10106
RIDEX 689C0189
Stark SKCO-0070206
STELLOX 61-00107-SX
WILMINK GROUP WG1012449
WILMINK GROUP WG1142979
WILMINK GROUP WG1446177
WILMINK GROUP WG1498866
WILMINK GROUP WG1756502
WILMINK GROUP WG1918635
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1350
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1369
ACDelco19375342
ACKOJAA26-70-0013
ACKOJAA26700013
ANGLI15354
ASHIKA78-04-406
ASHIKA7804406
AUTOTEAML530485
BAPMICBACB32-245009
BBTIC16139
BERU by DRiVZSE182
BLUE PRINTADH21486
BRECAV131.008
BRECAV131.008E
BREMI20522
CASCOCIC83000AS
CHAMPIONBAEA182E
CONTINENTAL-APACA2C59506697
CSV electronic partsCBE5485
DELPHIGN10324
DELPHIGN10324-12B1
DELPHIGN10324-14B1
DELPHIGN10324-17B1
DELPHIGN10324-18B1
DELPHIGN10324-19B1
DELPHIGN1032412B1
DENCKERMANNE100035
DENSODIC-0143
DENSODIC0143
DENSO-AU099700-1010
DIPASPORTBBA110DLPN
DIPASPORTBBA110MRLAN
DIPASPORTBBA110N
DODA1090240051
DYNAMATRIXDIC099
DYNAMATRIXDIC100
EFI AUTOMOTIVE155215
ELTA AUTOMOTIVEEE5116
ELTA AUTOMOTIVEXIG5151
ENGITECHENT960012
EPS1.970.522
EPS1970522
ERA880412A
ESEN SKV03SKV308
EUROCABLEDC-1228
EUROCABLEDC1228
FACET9.6422
FACET96422
FAE80347
FEBI BILSTEIN108236
FENOXIC16073
FISPA85.30485
FISPA8530485
FLAMARBEF110038HQ
GAUSSGC4101
GEBE947451
HART564564
HC-Cargo150615
HELLA5DA230036-191
HELLA5DA230036191
HELLA5DA358000-991
HELLA5DA358000991
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5374010
HITACHI134044
HITACHI2504044
Hitachi in East AsiaIGNC00287
HOFFER8010649
HONDA30520RNAA01
IAP QUALITY PARTS816-06016
IAP QUALITY PARTS81606016
INTERMOTOR12441
INTERMOTORCP150
INTERMOTORCU1369
INTERMOTORIIS331
Intran FlotamexBOUF582
JAPANPARTSBO-406
JAPANPARTSBO406
JAPKO78406
JP GROUP3491600600
KAMOKA7120039
KAVO PARTSICC-2007
KAVO PARTSICC2007
KRAFTVOLL GERMANY05020065
KW470522
LGK017091000LGK
LUCASDMB2004
LYNXautoSPL1114
MAGNETI MARELLI060717150012
MAGNETI MARELLI359000601800
MAGNETI MARELLI - BRBI0088MM
MANDOMMI030106
MASUMAMIC-503
MASUMAMIC503
MAXGEAR13-0223
MDREPS-1970522
MDREPS1970522
MDRMCI-9406
MDRMCI9406
MEAT & DORIA10649
MEC-DIESELE105153DP
METZGER0880411
MEYLE31-148850007
MEYLE31148850007
MILESAL08029
MOBILETRONCH-29
MOBILETRONCH29
MOTAQUIPLVCL1154
MOTORAD1IC186
MOTRIO8550503212
NGK48266
NIPPARTSN5364022
NTYECZ-HD-010
NTYECZHD010
OSSCA16712
Oyodo70E4010-OYO
PATRONPCI1160
PATRONPCI1160KOR
PEMEBLAJAPBO-406
PEMEBLAJAPBO406
PROFIT1810-9117
QUATTRO FRENIQF09A00052
QUINTON HAZELLXIC8433
REAL30034000BN
RECOFICIALRECSIC83000.0
RIDEX689C0189
SANDOSIC83000.0
SATO techE70-1113
SpeedMateSM-ICJ003
SpeedMateSMICJ003
StarkSKCO-0070206
StarkSKCO0070206
STARTVOLTSC2322
STELLOX61-00107-SX
STELLOX6100107SX
SWAG85 10 8236
SWAG85108236
TESLACL596
TRISCAN886040006
VALEO245304
VDO-BRD46324
VEMOV26700013
WAICUF582
WALKER PRODUCTS921-2123
WALKER PRODUCTS9212123
WE PARTS220830390
WILMINK GROUPWG1012449
WILMINK GROUPWG1142979
WILMINK GROUPWG1446177
WILMINK GROUPWG1496959
WILMINK GROUPWG1498866
WILMINK GROUPWG1756502
WILMINK GROUPWG1786954
WILMINK GROUPWG1918635
WILMINK GROUPWG1967629
WILMINK GROUPWG2219903
WILMINK GROUPWG2227962
WXQP30776
YECIGC604A
ZEKKERTZS-1053
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układu elektrycznego silnika w samochodzie oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia prądem: Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, upewnij się, że akumulator jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia. * Ryzyko pożaru: Nieprawidłowe połączenia lub uszkodzone przewody mogą prowadzić do zwarć i pożarów. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowe i zabezpieczone. * Ryzyko wybuchu: Niektóre elementy układu elektrycznego, takie jak kondensatory, mogą wybuchnąć w wyniku uszkodzenia lub nieprawidłowej eksploatacji. Zachowaj szczególną ostrożność podczas pracy z tymi elementami. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: Nieprawidłowa diagnoza lub naprawa układu elektrycznego może prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów pojazdu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Ostrzeżenie dotyczące akumulatora: Akumulatory samochodowe zawierają kwas siarkowy, który może powodować poważne oparzenia. Unikaj kontaktu kwasu ze skórą, oczami i odzieżą. W przypadku kontaktu, natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Ostrzeżenie dotyczące pracy z elektroniką: Niektóre nowoczesne pojazdy posiadają skomplikowane systemy elektroniczne. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, zapoznaj się z dokumentacją techniczną pojazdu i zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów. * Ostrzeżenie dotyczące używania narzędzi: Używaj tylko odpowiednich, izolowanych narzędzi podczas pracy z układem elektrycznym. Uszkodzone lub nieizolowane narzędzia mogą stanowić zagrożenie porażenia prądem. * Ostrzeżenie dotyczące modyfikacji: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji w układzie elektrycznym. Zmiany te mogą zakłócić działanie systemu i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. * Zalecenia dotyczące diagnostyki: Do diagnostyki układu elektrycznego używaj tylko atestowanych mierników i narzędzi diagnostycznych. * Konserwacja: Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych w silniku, aby upewnić się, że nie są uszkodzone lub skorodowane. W razie potrzeby wymieniaj zużyte elementy.

Inne z tej kategorii