MotoCraft
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV305
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV305

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV305

ProducentSKV ESEN
82,66 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

HONDA ACCORD VI 1.6 HONDA Accord VI silniki 1.6 30520PDFE11 Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów czę...

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85113000
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

HONDA ACCORD VI 1.6

HONDA Accord VI silniki 1.6 30520PDFE11

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

Certyfikowany dostawca danych:

Marka SKV jako jedna z nielicznych na rynku części samochodowych może poszczycić się tytułem Certyfikowanego dostawcy danych - TecDoc Data Supplier.

Katalog TecDoc TecAlliance to największa baza auto części w Europie do której SKV systematycznie dostarcza wyczerpujące dane oferowanych produktów.

Szczegółowy opis, zastosowanie i numery OE poparte obszerną bazą zdjęć pozwalają dobrać w 100%-ach właściwą część do Twojego auta.

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV305: pasuje do 3 wersji pojazdów marki Honda.

  • ACCORD VI 1.6 LS (CG7)
  • ACCORD VI 1.6 i (CG7)
  • ACCORD VI Hatchback 1.6 (CH5)
WILMINK GROUP WG1012317
SIDAT 85.30248A2
SIDAT 85.30248
ITAB AUTOMOTIVE 80083003AV
FISPA 85.30248
FISPA 85.30248A2
HOFFER 8010490
HOFFER 8010490E
HONDA 30520PDFE11
ASHIKA7804403
ASHIKA78-04-403
AUTOTEAML530248A2
AUTOTEAML530248
BBTIC16115
BOSCH0221504019
BRECAV131001
BRECAV131.001E
BRECAV131.001
BREMI20749
CASCOCIC83003AS
CSV electronic partsCBE5248
DIPASPORTBBA103N
DIPASPORTBBA103BSCN
EFI AUTOMOTIVE155035
ELTA AUTOMOTIVEXIG5315
ELTA AUTOMOTIVEEE5356
ERA880099
ESEN SKV03SKV305
EUROCABLEDC1169
EUROCABLEDC-1169
FISPA8530248A2
FISPA8530248
FISPA85.30248
FISPA85.30248A2
FLAMARBEF410038HQ
GMB0094
HOFFER8010490E
HOFFER8010490
HONDA30520PDFE11
INTERMOTORIIS340
INTERMOTORCP156
INTERMOTORCU1475
INTERMOTOR12450
JANMORJM5063
JAPANPARTSBO-403
JAPANPARTSBO403
JAPKO78403
KAVO PARTSICC2014
KAVO PARTSICC-2014
KRAFTVOLL GERMANY05020153
LGK017091003LGK
LUCASDMB2049
MAGNETI MARELLI060810263010
MDRMCI9403
MDRMCI-9403
MEAT & DORIA10490
MEAT & DORIA10490E
MOBILETRONCH-50
MOTAQUIPLVCL1189
NGK48271
NTYECZ-HD-028
PEMEBLAJAPBO403
PEMEBLAJAPBO-403
QUINTON HAZELLXIC8442
REAL30034300BN
SANDOSIC83003.0
TESLACL522
VALEO245394
WE PARTS220830240
WE PARTS220830674
WILMINK GROUPWG1786959
WILMINK GROUPWG1965369
WILMINK GROUPWG2204934
WILMINK GROUPWG2277594
WILMINK GROUPWG1496598
WILMINK GROUPWG1012317
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układu elektrycznego silnika w samochodzie oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia prądem: Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, upewnij się, że akumulator jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia. * Ryzyko pożaru: Nieprawidłowe połączenia lub uszkodzone przewody mogą prowadzić do zwarć i pożarów. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowe i zabezpieczone. * Ryzyko wybuchu: Niektóre elementy układu elektrycznego, takie jak kondensatory, mogą wybuchnąć w wyniku uszkodzenia lub nieprawidłowej eksploatacji. Zachowaj szczególną ostrożność podczas pracy z tymi elementami. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: Nieprawidłowa diagnoza lub naprawa układu elektrycznego może prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów pojazdu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Ostrzeżenie dotyczące akumulatora: Akumulatory samochodowe zawierają kwas siarkowy, który może powodować poważne oparzenia. Unikaj kontaktu kwasu ze skórą, oczami i odzieżą. W przypadku kontaktu, natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Ostrzeżenie dotyczące pracy z elektroniką: Niektóre nowoczesne pojazdy posiadają skomplikowane systemy elektroniczne. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, zapoznaj się z dokumentacją techniczną pojazdu i zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów. * Ostrzeżenie dotyczące używania narzędzi: Używaj tylko odpowiednich, izolowanych narzędzi podczas pracy z układem elektrycznym. Uszkodzone lub nieizolowane narzędzia mogą stanowić zagrożenie porażenia prądem. * Ostrzeżenie dotyczące modyfikacji: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji w układzie elektrycznym. Zmiany te mogą zakłócić działanie systemu i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. * Zalecenia dotyczące diagnostyki: Do diagnostyki układu elektrycznego używaj tylko atestowanych mierników i narzędzi diagnostycznych. * Konserwacja: Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych w silniku, aby upewnić się, że nie są uszkodzone lub skorodowane. W razie potrzeby wymieniaj zużyte elementy.

Inne z tej kategorii