MotoCraft
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV290
Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV290

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV290

ProducentSKV ESEN
61,21 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

AUDI/SKODA/VW 1.8/2.0 TFSI

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85113000
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

AUDI/SKODA/VW 1.8/2.0 TFSI

Cewka zapłonowa - SKV ESEN 03SKV290: pasuje do 80 wersji pojazdów marek Audi, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen.

  • A1 1.8 TFSI
  • A1 Sportback 1.8 TFSI
  • A3 1.8 TFSI
  • A3 1.8 TFSI quattro
  • A3 Limousine 1.8 TFSI
  • A3 Limousine 1.8 TFSI quattro
  • A3 S3 quattro
  • A3 Sportback 1.8 TFSI
  • A3 Sportback 1.8 TFSI quattro
  • A3 Sportback S3 quattro
  • A3 kabriolet 1.8 TFSI
  • A3 kabriolet 1.8 TFSI quattro
  • A4 Allroad B8 2.0 TFSI quattro
  • A4 B8 1.8 TFSI
  • A4 B8 1.8 TFSI quattro
  • A4 B8 2.0 TFSI
  • A4 B8 2.0 TFSI quattro
  • A4 B8 Avant 1.8 TFSI
  • A4 B8 Avant 1.8 TFSI quattro
  • A4 B8 Avant 2.0 TFSI
  • A4 B8 Avant 2.0 TFSI quattro
  • A4 B9 2.0 TFSI
  • A4 B9 2.0 TFSI quattro
  • A4 B9 Avant 2.0 TFSI quattro
  • A5 1.8 TFSI
  • A5 2.0 TFSI
  • A5 2.0 TFSI quattro
  • A5 Sportback 1.8 TFSI
  • A5 Sportback 2.0 TFSI
  • A5 Sportback 2.0 TFSI quattro
  • A5 kabriolet 1.8 TFSI
  • A5 kabriolet 2.0 TFSI
  • A5 kabriolet 2.0 TFSI quattro
  • A6 C7 2.0 TFSI
  • A6 C7 2.0 TFSI quattro
  • A6 C7 Avant 2.0 TFSI
  • A7 Sportback 2.0 TFSI
  • Q5 2.0 TFSI quattro
  • TT 1.8 TFSI
  • TT Roadster 1.8 TFSI
  • CAYENNE 2.9 S AWD (9YABB1)
  • CAYENNE 3.0 AWD (9YAAA1)
  • CAYENNE 4.0 Turbo AWD (9YACF1)
  • MACAN 2.0
  • PANAMERA 2.9 4 E-Hybrid (97ABE1, 97BBE1)
  • PANAMERA 2.9 4S (97ADB1, 97BDB1)
  • PANAMERA 3.0 (97AAA1, 97BAA1)
  • PANAMERA 3.0 4 (97ABA1, 97BBA1)
  • PANAMERA 4.0 Turbo (97AFF1, 97BFF1)
  • PANAMERA 4.0 Turbo S E-Hybrid (97AFH1, 97BFH1)
  • PANAMERA Sport Turismo 2.9 4S (97CDB1)
  • PANAMERA Sport Turismo 3.0 4 (97CBA1)
  • PANAMERA Sport Turismo 4.0 Turbo (97CFF1)
  • PANAMERA Sport Turismo 4.0 Turbo S E-Hybrid (97CFH1)
  • ALHAMBRA 2.0 TSI
  • IBIZA IV SC 1.8 TSI Cupra
  • LEON 1.8 TSI
  • LEON 2.0 Cupra
  • LEON SC 1.8 TSI
  • LEON SC 2.0 Cupra
  • LEON ST 1.8 TSI
  • LEON ST 1.8 TSI 4Drive
  • LEON ST 2.0 Cupra
  • LEON ST 2.0 Cupra 4Drive
  • OCTAVIA III 1.8 TSI
  • OCTAVIA III 1.8 TSI 4x4
  • OCTAVIA III 2.0 TSI RS
  • OCTAVIA III Combi 1.8 TSI
  • OCTAVIA III Combi 1.8 TSI 4x4
  • OCTAVIA III Combi 2.0 TSI RS
  • SUPERB III 1.8 TSI
  • SUPERB III Kombi 1.8 TSI
  • BEETLE 2.0 TSI
  • BEETLE kabriolet 2.0 TSI
  • Golf VII 2.0 GTI
  • JETTA IV 2.0 TSI
  • PASSAT B8 Variant 1.8 TSI
  • POLO V 1.8 GTI
  • Passat B8 1.8 TSI
  • TOURAN 1.8 TSI
ASPART 2ICO1126
BRECAV 114.021
BRECAV 114.022
FISPA 85.30368
FISPA 85.30368A2
FISPA 85.30551
HOFFER 8010602
HOFFER 8010602E
HOFFER 8010786
SIDAT 85.30368
SIDAT 85.30368A2
SIDAT 85.30551
VW 06H905110D
VW 06H905110E
VW 06H905110F
VW 06H905110G
VW 06H905110H
VW 06H905110L
VW 06J905110B
VW 06J905110C
VW 06J905110D
VW 06J905110E
VW 06J905110G
VW 06J905110K
VW 06J905110L
VW 06K905110C
VW 06K905110G
VW 06K905110H
VW 06K905110N
VW 06L905110C
VW 06L905110D
VW 06L905110E
WILMINK GROUP WG1012414
WILMINK GROUP WG1487601
WILMINK GROUP WG1498968
WILMINK GROUP WG2009127
4U Autoparts20195VV
ANGLI15617
AUDI06H905110D
AUDI06H905110E
AUDI06H905110F
AUDI06H905110G
AUDI06H905110H
AUDI06H905110L
AUDI06J905110B
AUDI06J905110C
AUDI06J905110D
AUDI06J905110E
AUDI06J905110F
AUDI06J905110G
AUDI06J905110K
AUDI06J905110L
AUDI06K905110C
AUDI06K905110G
AUDI06K905110H
AUDI06K905110N
AUDI06L905110C
AUDI06L905110D
AUDI06L905110E
AUTOTEAML530368
BAPMICBF0427920021
BBR Automotive001-10-29149
BBTIC03128
BERU by DRiVZSE137
BOGAPA1511120
BOGAPA8648100
BOSCH0986221072
BRECAV114.021
BRECAV114.021E
BRECAV114021
BREMI20529
BUGIADBIC19821
CASCOCIC73010AS
CHAMPIONBAEA137E
CSV electronic partsCBE5368
CSV electronic partsCBE5551
DELPHIGN10632-12B1
DELPHIGN10632-17B1
DELPHIGN10632-18B1
DELPHIGN10632-19B1
DELPHIGN1063212B1
DENCKERMANNE100051
DIAMAXDG2098
DIPASPORTBBA024DLPN
DIPASPORTBBA024MRLN
DIPASPORTBBA024N
EFI AUTOMOTIVE155468
ELTA AUTOMOTIVEEE5270
ELTA AUTOMOTIVEXIG5204
EPS1.970.636
ERA880345
ERA880345A
ESEN SKV03SKV290
FACET9.6536
FAE80238
FEBEST23640-005
FEBI BILSTEIN46603
FISPA85.30368
FISPA85.30368A2
FISPA8530368
FISPA8530368A2
FLAMARBEF120037HQ
FRECCIAIC15-1032
GAUSSGC4072
GAUSSGC4117
GAUSSGC4154
GEBE946461
HELLA5DA358168-821
HERTH+BUSS ELPARTS19050070
HITACHI2504052
Hitachi in East AsiaIGNC00248
HOFFER8010602
HOFFER8010602E
INTERMOTOR12102
INTERMOTORCP044
INTERMOTORCU1489
INTERMOTORIIS390
KAMOKA7120152
KRAFTVOLL GERMANY05020140
KRAFTVOLL GERMANY05020145
KW470636
LGK017081010LGK
LUCASDMB2055
LYNXautoSPL1250
MAGNETI MARELLI060717182012
MAGNETI MARELLI060810235010
MAGNETI MARELLI359000610150
MAPCO80875
MASUMAMIC-E413
MASUMAMICE413
MAXGEAR13-0226
MDREPS-1970636
MEAT & DORIA10602
MEAT & DORIA10602E
MEC-DIESELE105081DP
METZGER0880204
METZGER0880501
MEYLE1008850025
MILESAL08040
MOTAQUIPLVCL1216
MOTRIO8550503166
NGK48409
NTYECZ-AU-008
NTYECZ-VW-025
OPEN PARTSIGN1038.00
OSSCA32232
PATRONPCI1356
PORSCHE95890511000
PORSCHE95890511001
PROFIT1810-9039
QUINTON HAZELLXIC8488
REAL30076010BN
RECOFICIALRECSIC73010.0
RIDEX689C0262
SANDOSIC73010.0
StarkSKCO-0070277
StarkSKCO0070277
STARTVOLTSC1850
SWAG30946603
TOPRAN119 882
TOPRAN119 883
TOPRAN119883
TRADEX FRANCEBOBA026
TRISCAN886029048
VALEO249149
VEMOV10-70-0099
VEMOV10700099
vika99051783501
WAICUF2102
WALKER PRODUCTS921-2424
WE PARTS220830346
WE PARTS220830645
WILMINK GROUPWG1012414
WILMINK GROUPWG1484423
WILMINK GROUPWG1487601
WILMINK GROUPWG1496889
WILMINK GROUPWG1498968
WILMINK GROUPWG1796286
WILMINK GROUPWG1903864
WILMINK GROUPWG2017393
WILMINK GROUPWG2232086
WILMINK GROUPWG2281333
YSPARTSYS-IC102H
YSPARTSYS-IC103H
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układu elektrycznego silnika w samochodzie oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia prądem: Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, upewnij się, że akumulator jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia. * Ryzyko pożaru: Nieprawidłowe połączenia lub uszkodzone przewody mogą prowadzić do zwarć i pożarów. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowe i zabezpieczone. * Ryzyko wybuchu: Niektóre elementy układu elektrycznego, takie jak kondensatory, mogą wybuchnąć w wyniku uszkodzenia lub nieprawidłowej eksploatacji. Zachowaj szczególną ostrożność podczas pracy z tymi elementami. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: Nieprawidłowa diagnoza lub naprawa układu elektrycznego może prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów pojazdu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Ostrzeżenie dotyczące akumulatora: Akumulatory samochodowe zawierają kwas siarkowy, który może powodować poważne oparzenia. Unikaj kontaktu kwasu ze skórą, oczami i odzieżą. W przypadku kontaktu, natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Ostrzeżenie dotyczące pracy z elektroniką: Niektóre nowoczesne pojazdy posiadają skomplikowane systemy elektroniczne. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, zapoznaj się z dokumentacją techniczną pojazdu i zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów. * Ostrzeżenie dotyczące używania narzędzi: Używaj tylko odpowiednich, izolowanych narzędzi podczas pracy z układem elektrycznym. Uszkodzone lub nieizolowane narzędzia mogą stanowić zagrożenie porażenia prądem. * Ostrzeżenie dotyczące modyfikacji: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji w układzie elektrycznym. Zmiany te mogą zakłócić działanie systemu i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. * Zalecenia dotyczące diagnostyki: Do diagnostyki układu elektrycznego używaj tylko atestowanych mierników i narzędzi diagnostycznych. * Konserwacja: Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych w silniku, aby upewnić się, że nie są uszkodzone lub skorodowane. W razie potrzeby wymieniaj zużyte elementy.

Inne z tej kategorii