MotoCraft
Cewka zapl. daewoo lanos/nubira - SKV ESEN 03SKV018
Cewka zapl. daewoo lanos/nubira - SKV ESEN 03SKV018
Cewka zapl. daewoo lanos/nubira - SKV ESEN 03SKV018 — zdjęcie 2
Cewka zapl. daewoo lanos/nubira - SKV ESEN 03SKV018 — zdjęcie 3
Cewka zapl. daewoo lanos/nubira - SKV ESEN 03SKV018 — zdjęcie 4

Cewka zapl. daewoo lanos/nubira - SKV ESEN 03SKV018

ProducentSKV ESEN
113,48 zł
SKV ESEN
Średnia dostępność
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

DAEWOO LANOS 97-/NUBIRA 97-/OPEL FRONTERA B 98- SKV to dynamicznie rozwijająca się europejska marka części samochodowych. Cała oferta marki SKV dostępna jest w katalogu TecDoc, a z uwagi na wysoką jakość danych dostarczanych do katalogu, marka SKV zo...

Typ samochoduSamochody osobowe
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85113000
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

DAEWOO LANOS 97-/NUBIRA 97-/OPEL FRONTERA B 98-

SKV to dynamicznie rozwijająca się europejska marka części samochodowych.

Cała oferta marki SKV dostępna jest w katalogu TecDoc, a z uwagi na wysoką jakość danych dostarczanych do katalogu, marka SKV została wyróżniona tytułem „Certyfikowanego Dostawcy Danych”. Produkty marki SKV są doceniane w Polsce, a także w innych krajach Europy.

Numery Pasujących Zamienników Innych producentów:

10322 MD, 1208051 HP, 122-01-031/ABA, 150092810 DELLO, 245192 VALEO, 6148850008 MEYLE, 70E0001 JPN, 78-0W-W02/ASH, 78W02 JAPKO, 880044 ERA, 880044A ERA, 96350585 DOKUJI, 96350585/8CE, 96350585DJ DOKUJI, ADG01493/BLP, BAE608M MM, BAEQ054/MMA, CZ0002/GAZ, DS20013-12B1/DEL, ENT960041, GN10296-11B1 DELPHI, HUCO138805, IC Z102025/MGM, JM5038/JAN, MG-8004, RB138805 DOKUJI, SC7512/SEN, U2018/NGK, V40-70-0051 VEMO, ZSE025/BER

96350585, 10322

Cewka zapl. daewoo lanos/nubira - SKV ESEN 03SKV018: pasuje do 20 wersji pojazdów marek Chevrolet, DAEWOO, FSO, Opel.

  • EPICA 2.0
  • LANOS 1.3
  • LANOS 1.5
  • LANOS 1.6 16V
  • LANOS sedan 1.3
  • LANOS sedan 1.5
  • LANOS sedan 1.6 16V
  • LEGANZA 2.0
  • LEGANZA 2.0 16V
  • LEGANZA 2.2 16V
  • MAGNUS 2.0
  • NUBIRA 1.6 16V
  • NUBIRA 2.0 16V
  • NUBIRA Wagon 1.6 16V
  • NUBIRA Wagon 2.0 16V
  • NUBIRA sedan 1.6 16V
  • NUBIRA sedan 2.0
  • NUBIRA sedan 2.0 16V
  • LANOS sedan 1.6 16V
  • FRONTERA B 2.2 i (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76)
A.Z. Meisterteile AZMT-49-046-1136
CHEVROLET 1 104 038
CHEVROLET 10 450 424
CHEVROLET 10 490 192
CHEVROLET 25 184 291
CHEVROLET 88 921 374
CHEVROLET 96 350 585
CHEVROLET 96350585
CHEVROLET E 586 A
DAEWOO 1 104 038
DAEWOO 10 450 424
DAEWOO 10 490 192
DAEWOO 25 184 291
DAEWOO 88 921 374
DAEWOO 88921374
DAEWOO 96 350 585
DAEWOO 96350585
DAEWOO E 586 A
FISPA 85.30016
HOFFER 8010322
ITAB AUTOMOTIVE 80077014AV
JPN 70E0001-JPN
KRAFT AUTOMOTIVE 9048310
NPS D536O02
PONTIAC 10 450 424
PONTIAC 10 490 192
PONTIAC 88 921 374
RIDEX 689C0066
SIDAT 85.30016
Stark SKCO-0070067
WILMINK GROUP WG1012154
WILMINK GROUP WG1446105
WILMINK GROUP WG1498212
WILMINK GROUP WG1756497
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1136
ABAKUS122-01-031
ACEMARK153622
AP XENERGYXE-8004
ASAM AUTOMOTIVE30716
ASHIKA78-0W-W02
ASHIKA780WW02
ASHUKI by Palidium16080109
ASHUKI by PalidiumJ84001
AUTOMOTOR FranceAIC5048
AUTOMOTOR FrancePIC5048
AUTOTEAML530016
BBTIC11100
BLUE PRINTADG01493
BorgWarner (BERU)ZSE025
BOSCHF005X11781
BRECAV236.001
BRECAV236.001E
BRECAV236001
BREMI20138
CASCOCIC77014AS
CHAMPIONBAEA025E
CHEVROLET10450424
CHEVROLET10490192
CHEVROLET1104038
CHEVROLET25184291
CHEVROLET88921374
CHEVROLET96350585
CHEVROLETE586A
CONTINENTAL-APACA2C59513775
CSV electronic partsCBE5015
CSV electronic partsCBE5016
CSV electronic partsCBE5556
DELPHIDS20013-12B1
DELPHIDS2001312B1
DIPASPORTBBA192DLPN
DIPASPORTBBA192MRLN
DYNAMATRIXDIC064
EFI AUTOMOTIVE155048
ELTA AUTOMOTIVEDMB855
ELTA AUTOMOTIVEEE5142
ELTA AUTOMOTIVEXIG5132
ENGITECHENT960041
ERA880044
ERA880044A
ESEN SKV03SKV018
EUROCABLEDC-1049
FAE80318
FENOXIC16013
FISPA85.30016
FISPA85.30016A2
FISPA8530016
FLAMARBEF520077HQ
GAUSSGC4038
GEBE946021
GMB0018
Hamburg Tech1000-00073
HART511156
HELLA5DA749475241
HELLA5DA749475361
HERTH+BUSS JAKOPARTSJ5360903
HITACHI138805
HITACHI2508805
HOFFER8010322
IAP QUALITY PARTS816-20030
INTERMOTOR12734
INTERMOTORCP255
INTERMOTORCU1151
INTERMOTORIIS123
JANMORJM5038
JAPANPARTSBO-W02
JAPANPARTSBOW02
JAPKO78W02
JPN70E0001-JPN
KAVO PARTSICC-1016
KAVO PARTSICC1016
KRAFT AUTOMOTIVE9048310
LGK017085014LGK
LYNXautoSPL1012
MAGNETI MARELLI060717054012
MAGNETI MARELLI060801013010
MAGNETI MARELLI359000610460
MANDOMMI030055
MANDOMMI030094
MAPCO80540
MASTER-SPORT GERMANY735000010
MAXGEAR13-0006
MAXGEAR130006
MDRMCI-9W02
MDRMCI9W02
MEAT & DORIA10322
MEC-DIESEL7300098DP
MEC-DIESEL7300098M
METZGER0880020
MEYLE6148850008
MILESAL08046
MOBILETRONCG-20
MOBILETRONCG-21
MOBILETRONCG20
MOBILETRONCG21
MOTAQUIPLVCL831
MOTORAD2IC289
MovelexM03149
NGK48070
NIPPARTSN5360901
NIPPARTSN5360907
NPSD536O02
NTYECZ-DW-005
PATRONPCI1018
PATRONPCI1018KOR
PEMEBLAJAPBO-W02
PEMEBLAJAPBOW02
PROFIT1810-8010
PROFIT18108010
PROTECHIC1147
PROTECHIC1149
QUINTON HAZELLXIC8204
REAL30081410BN
RECOFICIALCBE5211
RIDEX689C0066
SANDOSIC77014.0
SASIC9206040
SPECTRA PREMIUMC510
SpeedMateSM-ICG008
StarkSKCO-0070067
STARTVOLTSC0563
STELLOX61-00036-SX
STELLOX61-00094-SX
TESLACL201
TRISCAN886010010
ÜRO Parts021905106
VALEO245192
VDO-BRD46013
VEMOV40-70-0051
VEMOV40700051
WAICUF356
WALKER PRODUCTS920-1057
WE PARTS220830034
WILMINK GROUPWG1012154
WILMINK GROUPWG1446105
WILMINK GROUPWG1496524
WILMINK GROUPWG1496525
WILMINK GROUPWG1498212
WILMINK GROUPWG1756497
WILMINK GROUPWG1786930
WILMINK GROUPWG2218821
WXQP550159
YSPARTSIC056
ZEKKERTZS-1015
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układu elektrycznego silnika w samochodzie oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia prądem: Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, upewnij się, że akumulator jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia. * Ryzyko pożaru: Nieprawidłowe połączenia lub uszkodzone przewody mogą prowadzić do zwarć i pożarów. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowe i zabezpieczone. * Ryzyko wybuchu: Niektóre elementy układu elektrycznego, takie jak kondensatory, mogą wybuchnąć w wyniku uszkodzenia lub nieprawidłowej eksploatacji. Zachowaj szczególną ostrożność podczas pracy z tymi elementami. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: Nieprawidłowa diagnoza lub naprawa układu elektrycznego może prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów pojazdu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Ostrzeżenie dotyczące akumulatora: Akumulatory samochodowe zawierają kwas siarkowy, który może powodować poważne oparzenia. Unikaj kontaktu kwasu ze skórą, oczami i odzieżą. W przypadku kontaktu, natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Ostrzeżenie dotyczące pracy z elektroniką: Niektóre nowoczesne pojazdy posiadają skomplikowane systemy elektroniczne. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, zapoznaj się z dokumentacją techniczną pojazdu i zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów. * Ostrzeżenie dotyczące używania narzędzi: Używaj tylko odpowiednich, izolowanych narzędzi podczas pracy z układem elektrycznym. Uszkodzone lub nieizolowane narzędzia mogą stanowić zagrożenie porażenia prądem. * Ostrzeżenie dotyczące modyfikacji: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji w układzie elektrycznym. Zmiany te mogą zakłócić działanie systemu i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. * Zalecenia dotyczące diagnostyki: Do diagnostyki układu elektrycznego używaj tylko atestowanych mierników i narzędzi diagnostycznych. * Konserwacja: Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych w silniku, aby upewnić się, że nie są uszkodzone lub skorodowane. W razie potrzeby wymieniaj zużyte elementy.

Inne z tej kategorii