MotoCraft
Cewka nissan 224484m500, zse021 - SKV 03SKV075
Cewka nissan 224484m500, zse021 - SKV 03SKV075

Cewka nissan 224484m500, zse021 - SKV 03SKV075

ProducentSKV ESEN
57,78 zł
SKV ESEN
Ostatnie sztuki
14 dni na zwrot produktu
Standardowa 2-letnia gwarancja

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się...

Typ samochoduSamochody osobowe, Samochody dostawcze
WersjaEuropejska
Kod taryfy celnej85113000
Jakość części (zgodnie z GVO)Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)

Nawet jeśli Twój samochód jest wymieniony na liście, nie oznacza że część będzie na 100% pasować. Podane dane pokazują cały zakres produkcji modelu - producent mógł stosować kilka typów części w zależności od wielu czynników. Bezwzględnie upewnij się że część jest odpowiednia do Twojego samochodu po numerze VIN

NISSAN

  • ALMERA (2000.07 - ) 1.5 2000.07 - 1498ccm 90KM 66kW
  • ALMERA (2000.07 - ) 1.8 2000.07 - 1769ccm 114KM 84kW
  • PRIMERA (1996.06-2001.12) (P11) 1.6 16V 1996.06 - 2001.12 1597ccm 106KM 78kW
  • PRIMERA (1996.06-2001.12) (P11) 1.8 16V 1999.08 - 2001.12 1769ccm 114KM 84kW
  • PRIMERA (1996.06-2001.12) (WP11) 1.8 16V 1999.08 - 2001.12 1769ccm 114KM 84kW

Cewka nissan 224484m500, zse021 - SKV 03SKV075: pasuje do 4 wersji pojazdów marki Nissan.

  • ALMERA TINO 1.8
  • PRIMERA 1.8 16V
  • PRIMERA Hatchback 1.8 16V
  • PRIMERA Traveller 1.8 16V
A.Z. Meisterteile AZMT-49-046-1135
DIPASPORT BBA079DLPN
DIPASPORT BBA079MRLN
FISPA 85.30188
GoCore GCF890039
IOTO 10409-10102
ITAB AUTOMOTIVE 80071016AV
NISSAN 224484M500
NISSAN 224484M50A
NPS N536N07
RIDEX 689C0044
SIDAT 85.30188
STELLOX 61-00129-SX
WILMINK GROUP WG1012234
WILMINK GROUP WG1446162
WILMINK GROUP WG1487538
WILMINK GROUP WG1498874
A.Z. MeisterteileAZMT-49-046-1135
ABAKUS122-01-029
ACKOJAA38-70-0008
ANGLI15137
AP XENERGYXE-9118A
ASHIKA78-01-108
ASHIKA7801108
ASHUKI by Palidium1608-6001
ASHUKI by Palidium16086001
AUTOMOTOR FranceAIC5087
AUTOMOTOR FrancePIC5087
AUTOTEAML530188
BBTIC16111
BLUE PRINTADN11478
BorgWarner (BERU)ZSE021
BOSCH0986AG0510
BOSCH0986JG1211
BRECAV126.007
BRECAV126.007E
BRECAV126007
BREMI20131
BRÜCK GERMANY224484M500
CASCOCIC71016AS
CHAMPIONBAEA021E
CONTINENTAL-APACA2C59507683
CSV electronic partsCBE5184
CSV electronic partsCBE5187
CSV electronic partsCBE5188
CSV electronic partsCBE5214
DELPHIGN10336-12B1
DELPHIGN10336-17B1
DELPHIGN1033612B1
DENCKERMANNE100049
DENSO-AU673-4013
DIAMAXDG2057
DYNAMATRIXDIC078
EFI AUTOMOTIVE155087
ELTA AUTOMOTIVEDMB856
ELTA AUTOMOTIVEEE5083
ELTA AUTOMOTIVEELCO856
ELTA AUTOMOTIVEXIG5075
ENGITECHENT960020
ERA880076
ERA880076A
ESEN SKV03SKV075
EUROCABLEDC-1043
FAE80244
FEBEST02640-003
Febi Bilstein188597
FERRONTOP06891040
FISPA85.30188
FISPA8530188
FLAMARBEF720017HQ
GAUSSGC4025
GEBE946321
GMB0085
HELLA5DA193175-841
HELLA5DA193175841
HITACHI133858
HITACHI2503858
HITACHI2503911
HITACHICM11205
HITACHICM11205B
HITACHIIGC0054
HITACHIU08001COIL
HOFFER8010406
IAP QUALITY PARTS816-13086
INTERMOTOR12735
Intran FlotamexBOUF326
IPS PartsIBA8108
JANMORJM5017
JAPANPARTSBO-108
JAPANPARTSBO108
JAPKO78108
KAMOKA7120042
KAVO PARTSICC-6507
KAVO PARTSICC6507
KRAFTVOLL GERMANY05020075
LEMARKCP034
LGK017079016LGK
LYNXautoSPL1029
MAGNETI MARELLI060717087012
MAGNETI MARELLI060810195010
MAGNETI MARELLI359000610480
MANDOMMI030187
MAPCO80536
MASUMAMIC-200
MAXGEAR13-0125
MAXGEAR130125
MDRMCI-9108
MDRMCI9108
MEAT & DORIA10406
MEC-DIESELE105070DP
METZGER0880075
MEYLE36-148850000
MEYLE36148850000
MILESAL08061
MOBILETRONCN-19
MOBILETRONCN19
MOTAQUIPVCL860
MOTORAD1IC160
NGK48122
NIPPARTSJ5361006
NISSAN224484M50A
NPSN536N07
NTYECZ-NS-002
OSSCA05938
Oyodo70E1003-OYO
PATRONPCI1044
PATRONPCI1044KOR
PEMEBLAJAPBO-108
PROFIT1810-9118
PROFIT18109118
PROTECHIC1029
QUINTON HAZELLXIC8249
REAL30073610BN
RIDEX689C0044
SANDOSIC71016.0
SASIC9206025
SPECTRA PREMIUMC601
StarkSKCO-0070043
STARTVOLTSC1494
STELLOX61-00129-SX
STELLOX6100129SX
TESLACL510
TRISCAN886014005
VALEO245275
VEMOV38-70-0008
VEMOV38700008
WAICUF006
WAICUF326
WALKER PRODUCTS921-2020
WE PARTS220830138
WILMINK GROUPWG1012234
WILMINK GROUPWG1446162
WILMINK GROUPWG1487538
WILMINK GROUPWG1496568
WILMINK GROUPWG1496569
WILMINK GROUPWG1498874
WILMINK GROUPWG1787105
WILMINK GROUPWG2221470
WXQP30731
YECIGC201A
ZEKKERTZS-1054
SKV ESEN

SKV ESEN

Inter Cars S.A. ul. Gdańska 15, 05-152 Czosnów, PL [email protected] +48 22 714 17 10
Producent
Inter Cars S.A.
ul. Gdańska 15
05-152 Czosnów, Polska
[email protected] · +48 22 714 17 10
Ostrzeżenia bezpieczeństwa
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa układu elektrycznego silnika w samochodzie oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR): * Ryzyko porażenia prądem: Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac przy układzie elektrycznym, upewnij się, że akumulator jest odłączony, aby uniknąć ryzyka porażenia. * Ryzyko pożaru: Nieprawidłowe połączenia lub uszkodzone przewody mogą prowadzić do zwarć i pożarów. Upewnij się, że wszystkie połączenia są prawidłowe i zabezpieczone. * Ryzyko wybuchu: Niektóre elementy układu elektrycznego, takie jak kondensatory, mogą wybuchnąć w wyniku uszkodzenia lub nieprawidłowej eksploatacji. Zachowaj szczególną ostrożność podczas pracy z tymi elementami. * Ryzyko uszkodzenia pojazdu: Nieprawidłowa diagnoza lub naprawa układu elektrycznego może prowadzić do uszkodzenia innych podzespołów pojazdu. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta. * Ostrzeżenie dotyczące akumulatora: Akumulatory samochodowe zawierają kwas siarkowy, który może powodować poważne oparzenia. Unikaj kontaktu kwasu ze skórą, oczami i odzieżą. W przypadku kontaktu, natychmiast przemyj dużą ilością wody i skontaktuj się z lekarzem. * Ostrzeżenie dotyczące pracy z elektroniką: Niektóre nowoczesne pojazdy posiadają skomplikowane systemy elektroniczne. Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac, zapoznaj się z dokumentacją techniczną pojazdu i zachowaj ostrożność, aby nie uszkodzić delikatnych komponentów. * Ostrzeżenie dotyczące używania narzędzi: Używaj tylko odpowiednich, izolowanych narzędzi podczas pracy z układem elektrycznym. Uszkodzone lub nieizolowane narzędzia mogą stanowić zagrożenie porażenia prądem. * Ostrzeżenie dotyczące modyfikacji: Nie dokonuj nieautoryzowanych modyfikacji w układzie elektrycznym. Zmiany te mogą zakłócić działanie systemu i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa. * Zalecenia dotyczące diagnostyki: Do diagnostyki układu elektrycznego używaj tylko atestowanych mierników i narzędzi diagnostycznych. * Konserwacja: Regularnie sprawdzaj stan przewodów i połączeń elektrycznych w silniku, aby upewnić się, że nie są uszkodzone lub skorodowane. W razie potrzeby wymieniaj zużyte elementy.

Inne z tej kategorii